Тук в темата често сме го наричали Бозавия, заради фамилията. Иначе в него няма бозаво
. Страхотен пич е. Певец и малко актьор. В последните години редовен член на журито на "О сез Тюркие"(Гласът на Турция) и най-обичания от публика и участници. Изключително духовит, изключително артистичен, чудесен певец и музикант, повечето му песни са хитове, прилично хубав мъж ... Заслужава си да понаучиш малко повече за него. Права си
голям симпатяга е и песента е много хубава
Ето и той е ВЪТРЕ
Аз и преди казах , че турските ми познания относно артистичния свят започват с Емир и приключват със Сарп.......заинтригуваха ме 34% рейтинг на ЗП , но да видим как и кога ще го изгледам ......Днес цял ден предъвквам 35 серия на АФК и реших да си я пусна

Емир паркира колата пред университета влиза боен , боен , вижда каптана ......... излиза... завива и слиза по стълбите
колата му е паркирана във вътрешния двор
пиколото на университета ли му премести колата ...

Профи
една песен и от мен за лека нощ
п.п гледала ли си предавания на " Гласът на Турция " ? Има ли такива талантливи момчета и момичета като при нас ?
Водещата : Първата новина на днешният ден - е новина на любовна тема . Тя е свързана с един много популярен актьор - Чаатай Улусой : "Нова любов във ВЪТРЕ " . Между Чаатай Улусой , пресъздаващ в сериала героят Сарп , който зрителите много заобичаха , и Дуйгу Саръшън - комисарката Сема в сериала , се завързаха отношения . Така казват . Дайте да изгледаме техните съвмесни сцени /видео /

и то не само за Ча. 



