Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 481

  • 39 334
  • 743
# 255

  Crazy



ох котачеее  Blush Joy







 яко ша пуца Сарп

Виж целия пост
# 256
Я ме поправете да не търся ...на 20 ли се загаджи със Селинката  newsm78




Мисля че са се намерили когато Ча е бил към 18 годишен.... Имаше и още една кака с която го спрягаха към 20-тата му година- Джейда Гьоненч, изпълнителния продуцент на АФК, жена на годините на Селин. Тази Джейда напуска поста си в Мед Япъм и се премести в друга компания около два месеца след началото на АФК, казват че заради Ча, заради сблъсък на интереси. Може дори да е била уволнена, защото не се гледа с много добро око на такива връзки между колеги.... След нейното изчезване от екипа на АФК, мястото и се заема от  Диренч Аксой, дъщерята на продуцента. Тя става почти неразделна с Ча на сета, направо му е като пазач, даже и излизат заедно - има едно известно видео в ЮТ - Диренч между някакво момиче и Ча на задната седалка на едно такси. И куп снимки имат от други излизания....както и снимки как се закачат и лигавят като деца  и как Ча все я прегръща, на едните кадри помти я беше яхнал в гръб  hahaha Последно ги снимаха когато Ча беше в Рим , на дните на турското кино, всъщност май последно беше на сватбата и newsm78 Та с Диренч очевидно нищо не е имал, както го спрягаха и с нея, останал е в добри отношения с нея, но за Селин и Джейда Гьоненч не знам....
Предпочитам да си пада по интелигентни каки отколкото да е на другия бряг но кой ли ме пита Mr. Green В този смисъл и Дуйгу му е кака Mr. Green
А Джейда Гьоненч я спрягат че е била с Ча около година, и че той живеел в нейното жилище. В един репортаж към края на АФК или май беше току що свършил newsm78 Ча казва че наскоро е приключил 11 месечна връзка. Но иначе и двамата- и Ча и Джейда отричаха да имат нещо. И Селин и Ча отричаха да са имали нещо.... От друга страна Джейда Гьоненч не беше призована в съда, та се питам дали не бяха просто слухове че е живял с нея. както знаем турските журналя мрЪт да си измислят и украсяват истории.
Виж целия пост
# 257
Дианче, няма много за разказване.
Скрит текст:
ФемА преди време сподели, че сънувала някъде сме излезли двете. Не щеш ли обаче насреща ни Чачослав. И тя като почнала да се чуди, ама ся съм без спирала, ама ся така no.. Казала ми: баджаначке, ей сега се връщам, отивам да си сложа... и докато се върне Чачо изчезнал; събудила се, ама и мен ме няма Mr. Green. Феми, сигурна съм, че няма да се разсърдиш за споделеното Laughing.

Така е Бел, Енгин е нещо друго, не като една жена каза hahaha. Колежката може да си е изробвала късмета с Ча, но явно е ударила на камък щом малко след финала на Прилива откри едновременно любовта и... Америка  Mr. Green.





Виж целия пост
# 258
КРАТКО СЪДЪРЖАНИЕ  НА 23 СЕРИЯ #ICERDE


Сарп и Юсуф са уверени , че един от полицаите, участващи  при акцията  в казиното е човек на Джелял. Който и да е бил този полицай , те са длъжни да го намерят .
От друга страна имат нужда да са близо до Хандан, която се готви да работи с Джелял . Наближава края  и за Джелял , и за  Хандан . Юсуф разпитва един по един всички в отдела . Неговите подозрения се съсредоточават върху едно име .
Ейлем отдавна е повярвала, че  Мерт има информатор между хората на  Джелял . Сега я безпокой само едно , как при това положение  Сарп да не попадне в беда . Тя моли Мерт за помощ . Мелек отваря скромно адвокатско бюро . Отсега нататък тя няма да работи с  Джелял Думан. Първият и клиент ще стане съвсем неочакван човек . Но да започнеш живота си на чисто,ще се окаже не толкова просто , колкото е мислела тя .



любими  Heart Eyes

Скрит текст:
МОЛЯ , който види някакви неточности без притеснение да ми казва  Naughty въобще няма да се обидя  Peace никога не съм превеждала и ред , но искам тук да си коментираме нещата , а не е в стила ми, а пък и нямам никакво желание  да чета от други теми  и да взимам от чужд труд  Peace  
Виж целия пост
# 259
Марги Hug Феми  Joy Joy Joy  смяла съм се от сърце ......така се смях онзи ден на онлайна с веждите на Профи , че без да искам  изключих работещия  Mr. Green линк за филма .........
Иве , представям си какво им е било на всички каки из сетовете .......един такъв красавец около тях  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

п-п Нищо не казахте за конфигурацията от кожено яке и отгоре канадката parka на английски  Heart Eyes А аз чакам да го съблекат ..........


 Heart Eyes телефони да искаш  Heart Eyes




каката как не изкара едно Vertu ...
Виж целия пост
# 260
 Марги бе как ще ти се разсърдя  Hug Забрай ,че и Енгин беше в съня ми  първо него видОх и си викам  Ча требва да е наоколо  Joy Joy


Цитат
На мен пък ми е интересно ...след Вътре ...накъде

   След Вътре ще запраши за ЛА и ще си отпочине без да  му следят крачките .  Да се надяваме , че Чачи няма да спре с проектите  като знаем ситуацията в Туркиш  ooooh! Хората гък не казват срещу онзи #2gunfire  страх ги е .  Беше споменал за филм  . Преди се появи инфо , че е възможно да снимат исторически с Кенан Им . Бурак и Ча .


 С Диренч Аксой нищо не са имали   но за  Селин се съмнявам .



 Диана   за теб песен на Сезен Аксу  в изпълнение с гластчето на Ча    бе  иди в Ла буум   но Фнимавай да не те щракнат и   изкарат новата на Ча  Joy за там съм чувала , че за да влезеш  требва платиш скъп вход  и не пускали всеки  както и тия свраки от предаването говорат. Дали е така ? newsm78





 




за коженото яке кво да кайм чок ми хареса  сакам да махне кантовете ма Йок  Crossing Arms   Дано се разгърне за Колинса по плочкии  Crazy
 




Виж целия пост
# 261
Само едното е достатъчно Laughing
smile3532 smile3532

Диана, допълнила си поста си и съм пропуснала. Ох hahaha. Какъв е тоя мобифон, който държи Джелял? hahaha
Полагаш усилия и отделяш от личното си време. Личи си Peace. Аз пиша в тази, но ходя и по чужди, без едното да пречи по някакъв начин на другото.
Виж целия пост
# 262
 Студено му  е   МаргарелО   и беше болен от тежък грип   


 За Мурат  Боз сте писали . Добър певец е  но и Гюкхан Кесер не е лош

  новата му песен

https://www.youtube.com/watch?v=fCXlwqPyVfI

харесвам как пее   newsm44


 Crazy



Виж целия пост
# 263
Марги бе как ще ти се разсърдя  Hug Забрай ,че и Енгин беше в съня ми  първо него видОх и си викам  Ча требва да е наоколо  Joy Joy

ох ,бе  Joy Joy Joy Joy Joy


 Диана   за теб песен на Сезен Аксу  в изпълнение с гластчето на Ча    бе  иди в Ла буум   но Фнимавай да не те щракнат и   изкарат новата на Ча  Joy за там съм чувала , че за да влезеш  требва платиш скъп вход  и не пускали всеки  както и тия свраки от предаването говорат. Дали е така ? newsm78




Не знам дали не пускат всеки .... толкова реклама слага Умут навсякъде , даже последно Илкнур  му направи нов рекламен клип на заведението и той го публикува . Може би в дните , когато Чачо пее има надценка красота и труден достъп  Joy Joy Joy но то и без това като се гледам колко работа свърших днес  ooooh! скоро Умут само насън , а Сезен Аксу......по ВЕФа  hahaha

тази ми е най-любима  Heart Eyes

Виж целия пост
# 264
 новата му песен

https://www.youtube.com/watch?v=fCXlwqPyVfI

харесвам как пее   newsm44


 Crazy




а така ....днес така и така никаква работа  не свърших ...да се разкършим и изплакнем очи  smile3521
Виж целия пост
# 265
  Начи ти ареса Гюкханката    ето още за плакнене на очета

 играе  в дизита но не съм го гледала   . Участваше в Сървайвър фотоса с шортите  е от там







 мачо бее  Crazy

 викаш зарад  хубавеца кога  трака на китарка и пее  таксата в Ла буум скача  Joy Умут знай ка да прай бизнес

Виж целия пост
# 266
Почвам да се чудя  newsm78 остана ли нещо да ни показват в понеделник ......






Феми  Hug последната ти снимка  bishop

и Саааарп



Виж целия пост
# 267
Аз да уточня, че във видеото, което Диана сложи с превод, жената, дето знае кой къде и с кого ходи щото и тя ходи там, не казва Чачо да е имал връзка със Сера, а пита леко учудена. И оня чичка, дето никъде не ходи, взема, че й отговаря с да.  Mr. Green Няма начин да не е безкрайно запознат. Mr. Green

Чака ни много готина серия в понеделник.  smile3508

За якенцето - аз съм възмутена. Crossing Arms Две години в реала и две дизита, не знам дали и филм нямаше с това якенце ... малко ми е множко.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 268





 Heart Eyes

 Heart Eyes








 
    тези гифки са ми най от лято 2014    но не съм ги правила аз
 

 
   
Crazy

 



Виж целия пост
# 269
Феми , страхотни снимки  Hug  ....една и от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



мама днес видяхме ли я  newsm78



В началото на сериала се надявах да го видя разсъблечен  Crossing Arms  hahaha hahaha hahahaсега се радвам да е поне САМО с едно яке  Sick

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия