Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 73 710
  • 734
# 225
Участвах в игра как си представяте своя романтичен празник за св Валентин и спечелих 200 лв да си го организирам. Heart Eyes Heart EyesЛошото е,че трябва да пратя снимки,а доста се бях развихрила в описанието-то торти то балони  Embarassed доста работа ме чака.
Честито! Е нали знаеш, че кой каквото сам си направи и господ не може да му го направи, така че действай  Joy И весело изкарване на празника!
Виж целия пост
# 226
Спечелила съм 1 месец свободен достъп до BubaPlay.За награди,които печеля за себе си не се радвам толкова,колкото за спечелени за детето награди.  Party
Виж целия пост
# 227
Имате ли проблеми с регистрацията в "Мъжете готвят в четвъртък"?
Миналата седмица успях да вляза с хром, сега с никой браузер не мога.
Виж целия пост
# 228
Миналата седмица влязох с мозила, тази седмица с никой не става. Писах им, услужливо отговарят, уж все оправят и нищо. Отказах се Crossing Arms
Виж целия пост
# 229
Спечелила съм 1 месец свободен достъп до BubaPlay.
И аз. Имам мейл.
Виж целия пост
# 230
http://be-artbg.net/happy.php?utm_source=facebook&utm_medium … n=love_february_2

Уж безплатно колие,но се плаща доставката.7 часа има до края на раздаването.

Тези поне през месец ги пускат, непрекъснато ми изскачат реклами във фб.  Simple Smile
Пълна глупост е с колието, как да не  е подарък с 7лв доставка А пък колието е някакви стотинки, който иска да си го поръча от Китай, че даже имат и безплатна доставка Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз лично не бих си го поръчала като подарък, понеже веднъж се прецаках така с едно "бижу", което уж позлатено, 80% намалено, а излезе пълен китаец.


Какъв подарък?!  Laughing
Просто така си продават "колието"  Mr. Green-няма официална цена-тя е сложена в "доставката"
Money
Виж целия пост
# 231
Отговорете на въпросите и вземете ваучер за
безплатно посещение на SPA зоната на SPARTAK!
http://spartakbg.com/poll/
Виж целия пост
# 232
Преди месец някъде имаше игра на Делимано и аз естествено се записах. Нищо не спечелих, обаче си трия имейлите от тях по 3 пъти на ден. Толкова са досадни...Е*ати промоциите, е*ати чудото. ooooh!
Виж целия пост
# 233
отписваш се. или далеч по-нагло: блокираш техния мейл.
Виж целия пост
# 234
Отписах се. Покъсаха ми нервите Crossing Arms
Виж целия пост
# 235
Отписах се. Покъсаха ми нервите Crossing Arms
И аз се опитах да се отпиша, обаче има само опция да отложа абонамента за 14 дни.  И на всеки 2 седмици ли трябва да правя това упражнение?  newsm78
Виж целия пост
# 236
Кристал, не ме питай аз  как се озъбвам  . Играх със сума ти мейли и ежедневно търкам  спама им. Вече тва трябва да го обявят за олимпийски спорт търкането Wink


Виж целия пост
# 237
Кок се блокиро имеъл в abv
Виж целия пост
# 238
Да се похваля с магнитче от бисквити ''Траяна'',падна ми се Барселона. newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 239
Отписах се. Покъсаха ми нервите Crossing Arms
И аз се опитах да се отпиша, обаче има само опция да отложа абонамента за 14 дни.  И на всеки 2 седмици ли трябва да правя това упражнение?  newsm78
Някой ако открие начин за постоянно отписване, ще моля за насоки. То не се търпят тези нахалници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия