Боледуване на децата ни - тема 49

  • 56 285
  • 738
# 510
Я дайде сополите...да обсъдим пак, че пО не им се впрягам. Много се напрегнах нещо с тез кратуни Rolling Eyes

Съгласна. Тази сутрин нали се оплаках от задна хрема. На обяд като го прибирах от градината, нямаше я вече. Сега спи, не хърка. А аз се чувствам виновна, че го приспах в това разкошно време навън. Можеше да потича на двора и даже можеше да  огладнее  newsm78
Виж целия пост
# 511
Всички дечурлига са падали. Моето падна на година и малко по гръб. Тя падаше като талпа, напълно права. Никаква мисъл да се превие и да падне по дупе. Бях на зъбар и ММ ме чака с детето навън. Какво я е гледал, паднала и си издрънкала главата в асфалта.  #Cussing out Добре, че не четох тогава, че и аз каква съм паника  #Crazy
Тета, к'во да говорим за сополи. Тях вече колко сме ги анализирали, че всичко е ясно  Mr. Green
Виж целия пост
# 512
Тета, к'во да говорим за сополи. Тях вече колко сме ги анализирали, че всичко е ясно  Mr. Green

Ам шЪ си ги мерим пък тогаз Mr. Green

Моят от малък си вървеше с някак стегнати мускули, също падаше като отрязан, като талпа дето викаш. Гледах, и гледам и сега малки деца, краката им като пружини се огъват, и сядат, вместо да паднат. Запъне се, аха да падне, ама сгъват се краката в коленете и присядва. Някак от по-ниско си падат. Пък моето като отсечено дърво, от горе се изтряскваше...Та затова и повечко го пазех, щото лошо падаше... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 513
Ам шЪ си ги мерим пък тогаз Mr. Green
smile3532
Виж целия пост
# 514
Вий пък у Варна, с тез къси сополи, де се слагате.. smile3534
Виж целия пост
# 515
Я пробвайте лучените чорапи. На моето ги пресякох засега...по кръгче затоплено лук се слага на ходилото. Аз преди това леко затоплен зехтин мазнах. От горе 2 чифта чорапи. Проверява се да не изтинат краката, ако са си топли стоят поне 4 часа. Аз 7 ги държах. Ами няма и помен от сополи, а носа му така хъркаше и така се задавяше от секрети
Виж целия пост
# 516
Ще пробвам довечера за нашите сополи. Лукът печен ли е или само го стоплям в печката?
Виж целия пост
# 517
Като захванахте темата за сопола Mr. Green, да питам Месечинка какво стана с техния сопол и вирусляк? Мина ли, нали бяхте задръстени...кво е развитието Thinking

Питам, че моя не ми харесва нещо - подсмърча, гъгне му гласът, не смея да измеря Т...абе спекох се с две думи. Confused
Виж целия пост
# 518
Ти пък ще включваш печка за две шайби. На тигана го мяташ за 30 секунди. Даже и зехтина го капвам до него. В нета не пише никъде за зехтин, аз първия път реших да не му изгоря нещо кожата, че за чесън съм чела, който се маже така на ходилата, но преди това задължително малко олио. Но чорапите с лук са само с лук. От мен си реших да мазна зехтин
Виж целия пост
# 519
Цяла нощ ще ми къркори корема, как се въздържаш да не го изядеш детето с този запечен лук  Laughing Моето чорапи и компреси трябва да е много зле за да изтърпи. Аз съм оставяла нарязан лук близо до леглото нощем, при някои хреми облекчава спането. На себе си и сок от лук съм капвала, чудеса прави понякога, но на детето не бих го причинила.
Виж целия пост
# 520
И моя няма да даде. Но като бебе-едногодишен също съм стъргала лук и слагала до възглавницата му. Баща ми иначе все си капе сок от лук в носа.
Виж целия пост
# 521
Моето милото много търпи. От малък. И сок от лук и мед редовно консумира, компрес на гърба със сода и мед и хартия от горе. Днешния вариянт на газ, мас и вестник. Много го мразех. И компрес от извара, увит с един дебел шал.
А иначе забравих да пиша, че остатъка от лука го оставям и аз до леглото в чиния
Иначе и със зехтин и чесън при настинка го маринирам- гръб, гърди и ходила  Laughing
Виж целия пост
# 522
Помня аз компреса с гореща филия с оцет, увита в стар шал, вързан на гърлата ни като малки. Много го мразех...

Скрит текст:
Наместили са счупените костици на носа на племеника. С пълна упойка. Три часа излиза от упойката, гърлото му е надрано и болезнено от интубацията, боли го главата леко. И нищо не разбрах кой и как му е счупил носа с камък Rolling Eyes
Виж целия пост
# 523
Аз точно заради бруталните спомени от детството - парещи компреси, ледени чаршафи, пчелен клей в носа - избягвам да му прилагам по-некомфортни неща. Така ми е жал като е болен, и все ми се иска с нещо да го излекувам от раз, но се сдържам.
Тета,
Скрит текст:
искрено съчувствам, дано са оправили нещата и да няма проблеми. Помня едно време без упойка наместваха (сигурно с възпитателна цел, да избягват бойни рани  Laughing), но веднага след счупване преди да е започнало да се подува, много се гордееха момчетата минали през това. Иначе мен съвсем неумишлено са ме нокаутирали с камък като малка. Главата ми разбиха, не носа, и съзнание загубих, и то не за кратко.
Виж целия пост
# 524
Скрит текст:
Благодаря ти Hug Много ми е мъчно за него...а и са далече, не мога да съм с тях и да ги гушна Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия