Искам да кажа ... (108)_06.02-12.02

  • 68 263
  • 796
# 330
Какъв петък... Какво ще го правя в Канадаааааа, при готините канадциииии!!!!
Не всички изглеждат така  newsm78
За последните 7 години се промениха много нешата - има места, където се чудиш къде си - Китай, Арабска държава, Индиш....и съвсем нормално стана в басейн да си влизат хората с бурките
Виж целия пост
# 331
Ние сме на пържоли в плик.
Относно лошото отношение в ДГ, едното семейство, с което се запознахме тук, сподели същото негативно отношение към детето им. А то е от смесен брак и родителите, за разлика от нас, говорят чешки, т. е. могат да се разберат с персонала. Накрая преместили детето в частна градина, за съжаление, тези, около нас, са непосилно скъпи и не са не пешеходно разстояние. Едната от госпожите се държи мн мило с нас, маха с ръце, крака, говори бавно, за да хванем за какво говори и по всякакъв начин се старае да улесни комуникацията между нас и приобщаването на нашата глезана, така че се надявам, че госпожицата ще свикне.
Съпругът ми мн напира за Канада, но тези пусти студове ме отказват моменталически. Все си мечтая за Големия бариерен риф, Хавай, ей такива места. Близо до море и пясъци, топло време и разголени мъже Wink.
Захир, честито за изпита!
Виж целия пост
# 332
Събирам информация - кой си е купувал миялна напоследък и да е доволен? И да не чувам за Уълрпул, съвсем, никак, изобщо, тази марка я няма. 12-13 комплекта, налЕ.....
Виж целия пост
# 333
Захир, честито! Оттук нататък ще се усъвършенстваш, има време да ахнат хората около теб Simple Smile

Аз спретнах сандвичи на грила, с яйце и много сирене и врътнах една шопска салата. Домързя ме да готвя днес, оставих за утре, че и без това трябва да правя сериозно пазаруване първо. Интересно, че като отбия номера с такива дреболии за вечеря моите вкъщи си облизват пръстите далеч повече отколкото ако изкарам няколко часа да готвя някоя засукана манджа.
Виж целия пост
# 334
Събирам информация - кой си е купувал миялна напоследък и да е доволен? И да не чувам за Уълрпул, съвсем, никак, изобщо, тази марка я няма. 12-13 комплекта, налЕ.....
Нашата е Бош и засега съм доволна - от 2009 я имаме, беше с 5 години гаранция. Обаче по веднъж на ден или през ден я пускам, да си знаеш Peace
Виж целия пост
# 335

Лято, пред Чехия и аз бих избрала Канада. Но аз пред много други страни я избрах и не съжаляваме. Само малко за Австралия  Blush
 Дерзайте!
Виж целия пост
# 336
Захир, честито.

За вечеря нямам идея какво ще се яде. Взех едни горещи пържени картофи и малкия яде още в 18ч. Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Захир-че,честито! Да караш безаварийно и с удоволствие!  Hug
Домашното КФС ще правя на синковеца, само той ще вечеря...а даже може да го уговоря да хапне 2 препечени филийки с пушена сьомга  Whistling.
Виж целия пост
# 338
Събирам информация - кой си е купувал миялна напоследък и да е доволен? И да не чувам за Уълрпул, съвсем, никак, изобщо, тази марка я няма. 12-13 комплекта, налЕ.....
Нашата е Бош и засега съм доволна - от 2009 я имаме, беше с 5 години гаранция. Обаче по веднъж на ден или през ден я пускам, да си знаеш Peace
Мда, аз за 6 години катурнах едно АЕГ. Ама... по 2-3 на ден... Обаче Уърлпула е още в гаранция и съм ги викала два пъти.... За какво изобщо говорим!!!!! Няма и на една година е тоз боклук.....
Виж целия пост
# 339
Янтра, моята вече не е много нова, взех я като се нанесохме - година и нещо. Беко, доволна съм. Бих казала, че е една идея по-добра от предишната ми Мидея, която изкара вярна служба около 8 години. Скъпи уреди не смея да взема, че поне да не ме е яд много. Аз също пускам по повече пъти на ден.
Виж целия пост
# 340
Аз вече полях изпита на Захирчето bowuu Днес бях на бач, скапах се и още на връщане през телефона прочетох радостната вест, та с влизането вкъщи се почерпих една бирюга cheers За твое здраве, Захирче, всичките да ни возиш и само убави колици да караш!

И моята миялна умира. Работи, обаче вътре всичко се изпотроши - пръчки на кошниците липсват, горната пада, вади се от страниците, въобще ooooh! Та, ще следя темата за отзиви, макар че то е толкова на късмет, че...

За вечеря имам супа от пуешки бульон със зеленчуци и пуешко със зеле на фурна. Лошото е, че днес свършват и утре пак трябва да вадя черпаците.
Виж целия пост
# 341
Аз миналата година купих три миялни - проблемния Уърлпул, едно 45см Беко на майка ми и едно 60см Беко на вилата. Но на майка ми и на вилата няма такива натоварвания като у нас и не мога да преценя доволна ли съм.

belinda - никакъв Уърлпул!!!!!!! Недей просто!


Под "купих" да не се разбира буквално, аз ги избирам, майка ми си плати нейната, нашата е ясно, за вилата е комбиниране между майка ми, мен и брат ми.
Виж целия пост
# 342
Моята миялна е Електролукс.Доволна съм.Доста старичкае,но активно работа от две години.Преди това упорито отказвах да я ползвам.Сега се родих  Laughing
Виж целия пост
# 343
Захир, честито!

АЗ съм по мързеливата процедура тази вечер - яйца по панагюрски.

За миялна и аз се интересувам, но да е някаква с по-малки размери.
Виж целия пост
# 344
Честито, Захирче! Да караш с удоволствие и без проблеми. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия