Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 5

  • 226 611
  • 741
# 510
Няма да Ви изброявам, много апетитно е при всички!   bouquet
Сборен отчет в снимки и от мен- пилешка пържола от бутче и картофи на фурна с магданоз, копър и пресен чесън


Заек със зеленчуци на фурна




Чушки бюрек на фурна по Еликсир

Скрит текст:

Сладкиш с бисквити и ябълки


Пастички с бисквити и маскарпоне


Виж целия пост
# 511
Кокоски



Шоколадово-карамелени квадрати

Виж целия пост
# 512
Къде лой в млечно телешко?! Явно не е било такова, а говеждо месо. Аз също купувам и готвя млечно телешко, но рядко, че ММ не трабва да яде млади животни. Винаги е било розово и супер крехко, наподобяващо агнешко месо. Никакви жили и лой. Със спанак е превъзходно.
Е, как, има едни бели облаци по него и аз го чистя. Точно както си казала , че със спанак става, ама при мен такива готвени и сосове не се одобряват, та така.
Виж целия пост
# 513

Пилешки гърди с лапад по рецептата на Мастърчето  Simple Smile bouquet

Виж целия пост
# 514
Гнездо
Виж целия пост
# 515
Мъфини с пълнеж от крема сирене и карамелен бонбон

Виж целия пост
# 516
Щом приемате и с лоши снимки, се престрашавам, иначе гледам по-барнати да показвам, че на фона на всичките блогърки-фотографки само се излагам.  Embarassed

Но исках да кажа на Ала Бала, че за пореден път сме на една вълна с десертите и че почти същото съм правила и аз. Simple Smile

Овесени бисквитки с шоколадов ганаш, карамелен сос, орехи и банани. Как ли не се опитвах да снимам, ми не мога да хвана хубав кадър, но пък тук поне се виждат всичките слоеве.



А на 01.05 се почерпихме с мохитота. С бакарди, кафява захар, накълцана мента и лайм, бе както си е по план, само с повечко алкохол.  Laughing

Виж целия пост
# 517
Щом приемате и с лоши снимки, се престрашавам, иначе гледам по-барнати да показвам, че на фона на всичките блогърки-фотографки само се излагам.  Embarassed
Ако ме видиш с какво снимам, направо ще паднеш, направо сама съм учудена,че изобщо излиза картинка  Joy.
Скрит текст:
Фотоапарата ми е без обектив даже,
 внука го счупи и така и не го дадох на ремонт.
Виж целия пост
# 518
Ако ме видиш с какво снимам, направо ще паднеш, направо сама съм учудена,че изобщо излиза картинка  Joy.
Скрит текст:
Фотоапарата ми е без обектив даже,
 внука го счупи и така и не го дадох на ремонт.
Еее, ти си крачка напред, с апарат си, макар и на последни издихания.  Laughing  Аз щракам с телефона, ако чакам да снимам с апарата и да качвам, я се появя веднъж годишно, я не.
Виж целия пост
# 519
chrissy и с питиетата сме на една вълна;) любимо ми е мохитото  bouquet
За снимките...както каза пеп-4о показваме манджи, а не сме на изложба;) кой каквото сготвил, без значение с какво снимал! Аз както съм на диета и кренвирш да ми снимате...
Виж целия пост
# 520
Сладкиш с праскови


Виж целия пост
# 521
От мен един "Невъзможен сладкиш" ,въпреки че може би трябва да го кръстя "Сгрешен сладкиш" `щото направих едни глупотевини около него, той пък все че си стана точно както трябваше.




Виж целия пост
# 522
                                            ПРИВЕТ МОМИЧЕТА smile3525 smile3501 smile3525

Отдавна не съм влизала и няма да ви изброявам - но вие си знаете, всичко е прекрасно  Hug Hug

** По повод коментариите за лоши и нефотогенични снимки - Аз затова нарекох темата ЕЖЕДНЕВНИТЕ НИ...... И както каза Пепи не сме на изложба. Знаете, че беше борба точно такава да е темата - спокойна, приятелска и......домашна. Да споделяме рецепти, съвети, да има въпроси и отговори. За това показвайте и споделяйте ежедневните си творения каквито са - такива

От понеделник влизам в диетна фаза и ще наблюдавам темата с половин око, че ми е слаб ангела;)
** Ала-Бала - "менюто" у дома е същото. От вчера сме на него. #Crazy newsm78

Малко последни снимки от миналата седмица. А после само ще се облизвам пред екрана.  Mr. Green Rolling Eyes
* млечно-сметанов-сирененен-плодов крем (ама че название му дадох)  Joy


* спагети по тайландски


* пилешки бутчета със сметана, сирена и гъби (в йенаглас тенджерата) - едно мое любимо, но много калорично ястие Blush Blush

Скрит текст:

* баница с кори "тортиля" - рецепта от Батето - ядох си я сама  Grinning


* панирано рибено филе - полуфабрикат
 

* запеканка - броколи, сирена, пресен лук и хлебни кубчета
 
и с "гарнитура"  Heart Eyes панирани шницели


* нещо видяно в ЮТУБ - кубчета филе риба+пресен лук+яйце+нишесте, сол, чер пипер - всичко се обърква и се пържи с много малко олио. Рибата беше "сайя". Правих за опит и стана МММММ


Това е - сега само ще гледам и ще ви се наслаждавам.  Hug bouquet


Виж целия пост
# 523
Чудесни идеи давате, момичета! bouquet
И от мен една рибка  и едни тиквички ветрило от тези дни
Виж целия пост
# 524
Сем, защо си я яде сама - не се хареса ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия