Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 5

  • 226 611
  • 741
# 525
Сем, защо си я яде сама - не се хареса ли?

Били дебели корите newsm78 - ; нали знаеш какво казала лисицата за гроздето?
Виж целия пост
# 526
Индия среща Германия! И се харесаха! Grinning
Лютиво къри с пилешко и ананас + ароматен / жасминов ориз

Добре, че не станах строителен инженер, виждате колко стабилна е конструкцията къри върху ориз... Grinning

Виж целия пост
# 527
на тази пълна чиния с пилешко кой ще ти гледа как стои  Laughing

У нас  крем-супа от аспержи със сладък картоф http://pep-4o.blogspot.bg/2017/05/blog-post.html Докато им е сезона на аспержите Simple Smile Пък а'дано догодина от моите да правя.


Виж целия пост
# 528
Слепени сладки с мармалад от сливи


Виж целия пост
# 529
Крилца с ориз и баница с турски кори.


И едни милинки.
Виж целия пост
# 530
У дома за Герьовден традициите не са това, което бяха -

агнешки котлети по марокански


 
и миничийзкейкчета с ягоди и ганаш



Виж целия пост
# 531
Агнешко с ориз и зелен лук, с това ще посрещнем празника днес. Да са живи и здрави имениците в темата ни  bouquet
Виж целия пост
# 532
                              ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС!!!!!
                                         Бъдете здрави, бъдете щастливи


                                                 

                               




Виж целия пост
# 533
Честит празник! Нашето меню:
салата



агнешко с пресни картофи и дроб сарма



шоколадови кошнички със сметана и сладолед

 

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 534
Хляб "НАН" с разни билки




Зелена баница


Скрит текст:

Запеканка с кюфтенца и зеленчуци





Агнешко, разбира се



Виж целия пост
# 535
Вместо агнешко.


Другото беше варено жито. Cry
Виж целия пост
# 536
Виж целия пост
# 537
Тайна  Hug
Неделната ми закуска  :love

Виж целия пост
# 538
Домашни талиятели. Пробвах машинката.


Вкусни са, дори само сварени за 3 минути в подсолена вода, и в чиния с малко масло, наръсени с кашкавал.
Виж целия пост
# 539
Домашни талиятели. Пробвах машинката.
.............................
Много се радвам, че сподели. Чудни са станали. Имам и аз, на" imperia", купих и брашно със Семола, и к`ва стана тя, че така и си стои. Не можах да се справя, лепяха ми се, омазах цялата кухня, страшно се ядосах и я захвърлих, ама захвърлих и 100 и кусур лева. Сподели ми, как ги правиш, как не ти се лепят...дай съвет, ако прецениш че ще досаждаме тук, дай на ЛС. Ако може, благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия