Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 5

  • 226 612
  • 741
# 480
И да се допълня с още едно прекрасно сладкишче, леко, ухаещо на лимон, много вкусно, "Магическа торта с яйчен крем" Много е важно при него да са разделени двата вида блатове, плътен и рохкав, и след изпичането   да е видимо, затова се и нарича "Магическа..."
Мисля , че се забелязва достатъчно. Докарах ги... chef



Виж целия пост
# 481
marcheva,
Ми сподели я тази чабата, де! Само подхвърляш това-онова... Hug
(рецептата имам предвид)
Виж целия пост
# 482
И аз идвам за рецептата на чабатата. Crazy Изглежда повече от апетитно. Магическият се е получил екстра, което ме подсеща, че отдавна не съм го правила. Аз му слагам и 100 гр. шоколад, получава се шоколадова магия. Heart Eyes
П.П. Благодаря за пожеланията, момичета! Hug
Виж целия пост
# 483
Девойки, прекрасни, как няма да я споделя тази ми ти фантастична Чабатка, та то си е направо удоволствие.  Сега ви я пускам, но рецептата ми е повече от пълна с изписваници, аз така обичам, подробна Мара съм си, не се плашете, работата е много малко, а резултата - фантастичен.  Работи се с миксер и ... това е.
http://recepti.gotvach.bg/r-69691-Оригинален_хляб_Чабата?p=1

Дара, доволна съм и от "Магическия..." За първи път го работих, въпреки че е записан от дълго време и все не ми оставаше време да го врътна. Това сладкишче не мен много ми допадна, леко, лимоново, фино.
Виж целия пост
# 484
Гуинет, много интересна идея за салтимбока, сигурна съм, че вкусът е невероятен  Crazy
Тайна иу вас е много интерсно менюто, за първи път чувам за мантъ, може ли рецепта
Дани, Рим добре ти е повлиял  bowuu, а чабанта на marchеva14 ме кара да лудна баш ей сега за подобно изкушение  #Crazy
Поздравления за всички!  bouquet
У дома пак  пилешко, но този път с чили и фъстъци


Виж целия пост
# 485
vanillla, мантъто е купешко, готово и изсушено, само се вари 20 минути и се залива с кисело мляко и масло с червен пипер.

Скрит текст:
https://www.facebook.com/trstoki/?fref=ts

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=692390037607240&set= … ype=3&theater

От тук си го поръчах,
 нямам нерви да правя стотици миниатурни парченца, аз съм по по-големите - гьоза,
 пелмени.
И едни неуспешни пелмени се превърнаха в талиятели с пилешки варени кюфтенца, с масло и червен пипер.Направих го, за да не отидат зян продуктите, то пък взе,че стана вкусно. Embarassed

Виж целия пост
# 486
Абе аз се чудя защо оная тема умря, а то къде сте били всички  Laughing А тук и коментари можело!
Ми изпуснала съм ви манджите. Случааайно видях темата  Crossing Arms

Виж целия пост
# 487
marchеva14, ако счукаш и скилидка чесън в този зехтин...ох направо мога само с чабата да се нахраня и един домат за разкош Simple Smile

Сармички с лапад

Виж целия пост
# 488
marchеva14, ако счукаш и скилидка чесън в този зехтин...ох направо мога само с чабата да се нахраня и един домат за разкош Simple Smile
...........................
Joy Този на снимката си беше овкусен + разните му билки  + сушените домати които аз първо налапах.. Joy Joy Силно го препоръчвам, няма такъв разкош , освен това се работи с миксер или с лъжица. Проста работа.
Виж целия пост
# 489
Абе аз се чудя защо оная тема умря, а то къде сте били всички  Laughing А тук и коментари можело!
Ми изпуснала съм ви манджите. Случааайно видях темата  Crossing Arms


веднага да поправиш грешката  Laughing А уж си споделяме  ooooh!

matze, като ти видях оня ден аспержите и се изстрелях в магазина  Laughing И младите хора проядоха, и аз на обяд пък ядох най-вкусната крем супа - с аспержи и сладък картоф  bouquet
Лабрекс, чудесна яхния, пък за кашкавалче добре ме подсещаш, че несъм правила скоро  Heart Eyes

тъй като не помня какво съм споделеля, че нещо времето ме притисна, отдавна беше Simple Smile ще покажа старите неща от миналата седмица чорба от агнешки дреболии http://pep-4o.blogspot.bg/2009/11/500.html



и печено пиле



Шницели от лапад (но на пурички пак ) http://pep-4o.blogspot.bg/2010/03/blog-post_31.html



кисело зеле с джолан http://pep-4o.blogspot.bg/2009/12/blog-post_06.html



днешните манджи по-късно  Mr. Green
Виж целия пост
# 490
Днешни кифли-миФли със стафиди - рецепта от Моренка


Merelenda, много ми е приятно!!
Виж целия пост
# 491
и от днес любимата пилешка супа  със звездички -  плътна, от домашна птица и застроена  



сочна и ароматна печена ципура със зехтин http://pep-4o.blogspot.bg/2015/11/blog-post_16.html



песто с левурда и тиквени семки, да наваксаме с фибрите  Laughing и да заредим във фризера за зимата http://pep-4o.blogspot.bg/2013/06/blog-post_13.html

Виж целия пост
# 492
 marchеva14, Лабрекс - чудни печива! chef
След обилния и вкусен отчет на Пепчо аз се отчитам с един

марокански кус кус с пилешко, сушени плодове и бадеми

Виж целия пост
# 493
Гуинет, мароканският кус кус изглежда страхотно. И аз се чудя къде изчезна темата. Ще трябва да снимам и да се включвам. bouquet
Виж целия пост
# 494
Ще трябва, Ивче  Grinning

 Крехко и сочно телешко руло със сушени кайсии и печен лук  Heart Eyes не можем да си отядем на телешко, откакто зареждам млечно телешко и не ядем вече говеждо  Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия