"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 31

  • 60 352
  • 742
# 420
СнейкиHug Heart Eyes и аз мисля, че така ще стане.. Не вярвам Али да го е направил..

Колко са тъжни и самотни и двамата..И как ще страдат ooooh! ooooh!




Ама този Али отишъл в дома на Аслъ, хубаво..Ама как така пак заспал бе..че и гол до кръста, че и обърнал този свой съблазнителен мускулест гръб.. Как да не измисли такъв грозен и долен план Аслъ.

Ох, не ги разбирам тези жени и аз.. Знаеш, че мъжът обича друга, кел файда от това, че ти го обичаш.. Ами пусни го бе..  А и Аслъ нали уж го обичаше повече от всички, че дори коричката на раната му обичаше.. Как така изведнъж се превърна в това долно същество? ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 421
Ами ако се разберат Дерин и Али и тя каже бебето е твое, а той  каже - супер, ще си го отгледаме - тогава ние какво ще гледаме, а? Joy Joy
КъдЯ отиде драмата?
Още не сме изгледали задължителната програма - болници, затвори...Само отвличането отметнахме. Joy
Виж целия пост
# 422
 Лили, благодаря за превода на озета  и за всички снимки bouquet bouquet bouquet Hug Hug  Heart Eyes
 Снейки, и аз си мисля като теб, той ще го спаси, Дерин ще си помисли, че Али го е пробол и така докато баща й се събуди, който евентуално ще продължи с версията, че Али е виновен ... Няма да коментирам Аслъ и нейното поведение, дано Несрин разкрие истината за бебето Simple Smile
 Светле, в другия епизод, ще отметнем и болницата и затвора евентуално, ако наръгването не се окаже сън Grinning Grinning Grinning
 Пожелавам ви приятна почивка   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 423
Аз пак си харесах епизода. Дори и Аслъ харесах/ необходимото зло за момента/ - по принцип има добро сърце, но сега е влюбена глупачка, която се бори за тая пуста любов и прави грешка след грешка. Мисля, че накрая ще съжалява и ще се извини на Дерин.
Дерин каза, че никога няма да се откаже от Али и аз й вярвам. Но тя не остана да се драчи с Аслъ, избра по умния начин да си върне Али.
Всички са ми вече що годе ясни, сал тоя Бора ми е в мъгла. В погледа му чета едно, от устата му излиза друго, та не мога да разбера за какво се бори. #Crazy
Цитат
Още не сме изгледали задължителната програма - болници, затвори...Само отвличането отметнахме.
А, Светле, до болница я докарахме - Текин ще е №1, а нещо намекват за проблемна бременност на Дерин, та и с нея може да поседим в болницата. Но за затвора ще почакаме, че за там има засега няколко кандидати. hahaha
Виж целия пост
# 424
 Не пиша и не коментирам често,ама много харесвам играта на Керем Crazy Peace
Не съм изгледала още еп.9 и нямам мнение за това което се случва Flutter Grinning
В един момент на 8 епизод имах усещането,че всички играят с по-малко ентусиазъм Thinking
но като цяло сериалът като че ли заслужава малко по-висок рейтинг Wink Grinning Peace

 Лека и спокойна нощ ви желая!
Виж целия пост
# 425
 Hug

Благодаря за озета, Лили  Hug Снежето Hug написала bouquet, че има конкурс за снимка от сета, чудя се, ти защо си още тук? Направо грабвай сака и ...на снимачната площадка Heart Eyes

Аман от полуголия Али, който все не е в час.../или не вярва или е ударен с мокър парцал/ и от използваща ситуацията Аслъ Mr. Green Mr. Green
На мен ми е жал за Дерин. Хем предупреди Али за Аслъ, хем остана сама, без подкрепа дори от майка си, хем я предадоха, вкл. Несрин Wink

Аз най-много вярвам на Несрин и се надявам тя да изясни деликатно ситуацията Heart Eyes
Но пък нищо чудно и Аслъ да обяви, че е мнимо бременна hahaha А след няколко месеца...я камилата, я камиларя Mr. Green

Ако и тате Текин умре, дали ще има кой да възпрепятства запътилата се към Ийит Дерин? newsm78

Виж целия пост
# 426
Привет! Hug Hug Hug

Мерси за всичко споделено, момичета. bouquet Hug

ЛилиHug благодаря за превода на озета.  bouquet Оф, Аслъ вече прекалява, ама Али и той да се усети малко.  ooooh! Дерин пък що лъже и тя? #2gunfire Аслъ не е лошо момиче, мисля си, че ще се осъзнае рано или късно. Praynig

СнейкиHug най-вероятно ще си права. Peace



Благодаря.  bouquet Захващам епизода, че в тубата ми е най-удобно да гледам.  Wink

 Sad Sad Sad

Виж целия пост
# 427
      В този репортаж,доколкото разбирам Керем май казва,
"В следващите епизоди публиката да очаква изненади" newsm78 Flutter

  
http://qmagazin.com/index.php/2017/03/07/serenay-sarikayanin-ozlemi/

Тази вечер ще изгледам 9 епизод Wink Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 428
Привет, мили момичета! Hug Hug

Искре, Hug Heart Eyes да, точно това е казал.. Зрителите да очакват изненади следващите епизоди..Явно говори за гостуването на боксьора Авни Йълдъръм в сериала..

По-подробно.. Керем и Серенай са ходили да спортуват неделя сутринта, след това ходили на неделен брънч.. Разбира се, и френда на Керем, Хюсо също бил с тях.. След излизане от заведението докато чакали да им докарат колата, видели някакъв господин да си разхожда кучето, порода не знам. Двамата започнали да  се радват на кучето като Серенай е казала, че много обича животните, че и тя има едно такова вкъщи, но заради натовареното темпо на работа, не може да го вижда и много й липсвало.. През това време видели папараците и двамата мноог мило им се усмихнали..

Питам се дали има друг турски актьор, който да ес разхожда така по сокаците на Истанбул с къси гащета, че и с разчорлена коса..  Joy Joy JoyОбичам го това момче, бе, и това е! Party Party Party Party Party

https://www.gecce.com/haber-serenay-sarikayanin-ozlemi






Хюсо пък пусна тази снимка днес  с думите: Тази седмица в: Тези, които отиват с две коли на неделна закуска..
Сладур, а Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Още една от същата серия, пусната преди време пак от Хюсо... Peace Peace



Ама пък Серка много обича да навлича дрехите на Керемчи Laughing Laughing Laughing




Нова с Авни Peace Peace



От сета Peace Peace




От днес.. Ама това момче много почива бе.. на хаир да е..
Какво ли не бих дала да разбера какво пише в тази тетрадка.. Praynig Praynig Praynig
В своите репортажи Керем казва, че има тетрадки, в които пише неща, които му дойдат на ума, своите наблюдения, мисли.. Та затова и аз любопитка Joy Joy Joy Joy
Според момичетата от туитър купил нова видеоигра..Май пак ще има плейстейшън с Баръш Ардуч и Бужиновата компания Peace Peace





За всички сериали по два фрагман, че и по три, за нашия само един..Фрагманджията казал, че са сметнали, че така е удачно Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Ризката отпреди две години, че и повече Peace Peace



СнежеHug Heart Eyes на снимката Али направо е съсипан Peace Peace



Али: Много съм страдал, много неща видях, много неща изживях, но това е нещо друго..
Виж целия пост
# 429
   Лили  Heart Eyes Hug Hug Благодаря за превода и всичко което ни разказваш за Керем Grinning Grinning
 Започвам да го харесвам все повече  Crazy
Не харесвам Серка но,пък виждам че двамата са много щастливи и им пожелавам,
 винаги да са заедно и така Grinning Grinning Grinning Grinning Peace
Виж целия пост
# 430
ЛилиHug bouquet  Миличкият...  Cry Cry Cry Има и други такива, дето ходят чорлави - пак ми е любимец - Джансел Елчин.  Joy Joy Joy С тази визия Керем е супер.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Искре, bouquet

Изгледах епизода, хареса ми, само това с бебето ме дразни, щеше да е по-добре да ни го спестят, ама както и да е.  Peace  Аслъ много ме ядоса - точно сега ли трябваше да показва и казва, че го обича?  ooooh! На всичкото отгоре изстреля това и за бебето.  Tired Ако толкова много държи на него, трябваше да прецени, че не е сега моментът. Peace Накрая уж се усети, ама като гледах фрагмана - явно мама пак ще се намеси.  ooooh! Бора и на мен ми е мъгляв - каква ще му е ролята в сериала? Едва ли само да предложи емоции на отегчената богаташка?  newsm78 Малко ми е мазен, не ми изглежда искрен, дори и в свалките с Белгин.  newsm78
Виж целия пост
# 431
Я, да ви пусна малко снимки на тема: къси гащета и чорлава коса Party Party Party










и прочие, и прочие Peace Peace Peace Peace
Ето я пак и тетрадката, за която ви споменах..

Виж целия пост
# 432
Я, да ви пусна малко снимки на тема: къси гащета и чорлава коса Party Party Party










и прочие, и прочие Peace Peace Peace Peace
Ето я пак и тетрадката, за която ви споменах..




 Макар и в Турция,явно се държи и облича като типичният американец  Wink Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 433
Снеже,  Hug Heart Eyes аз точна затова много й съм ядосана на Аслъ.. Точно преди да излезе на мача, му изръси това за бебето. И после се вайкаше, че тя била виновна..
Искре,  Hug Heart Eyes аз пък все повече и повече харесвам Серенай, нищо, че в темата й нещо недолюбват Керем.. Влюбени са, щастливи са, какво по-хубаво нещо от това..

Светле, Hug Heart Eyes исках да взема отношение по поста ти за турските актьори..Много си права!  Започват от нищото и ставата такива страхотни актьори.. Освен Къванч, и Чаатай много израсна като актьор.. В първия си сериал в началото беше едно ходещо манекенче, после  видима промяна имаше в играта му.. А сега пък да не говоря.. Прекрасен актьор стана!
За Къванч..   Още когато превеждах онлайн, казах, че от гласа му на финалната сцена на епизода, цялата настръхнах.. За мен е много важен гласът на актьора, защото по време на онлайна, аз не гледам, само слушам и пиша.. И ако по гласа на актьора усета чувствата му, емоциите му, демек станала работата.
А Къванч пък на фрагмана, когато клекна да майка си, просто беше съвършен в играта си.. Отначало  викаше: Майко, майко, стани, така сякаш иска да събуди майка си от сън, без да я стресне.. После започна да се прокрадва страхът в гласа му.. И когато каза: Оф, Господи, усетих бунта му за случващото се. А накрая вече осезаемо се усещаше отчаянието и безнадежността в гласа му.. Само няколко реплики, само няколко секунди беше фрагмана, но Къванч с играта си, с гласа си ни стисна за гърлото.. Отне ни дъха..

И след този фрагман се сетих  и за този от Въпрос на чест.. Керем също много добре използва гласа си в играта си, дори и дишането му се променя Peace Peace



После се сетих за това..
https://www.youtube.com/watch?v=j4H8eS81W6o

И това..
https://www.youtube.com/watch?v=mZiydIypKRs

Това..
https://www.youtube.com/watch?v=Qq7bbtEmuMs

Още..
https://www.youtube.com/watch?v=dm47t56fVdA

И....
https://www.youtube.com/watch?v=-DLhT52EBbg

Че и..
https://www.youtube.com/watch?v=8-eIhMIwIQ4

Още много, много.

И Слънцата с Керем много харесвам, но Въпрос на чест си беше нещо друго.. Керем с този сериал доказа, че може да играе..
Но все още много съжалявам, че не се намериха хора да слагат субки, че да преведем сериала, пък толкова заслужаваше да бъде преведен.

А за музиката  просто нямам думи.. Йълдърай Гюрген написа невероятна музика за сериала.. Разбира се, музиката от италианската версия също я има..

Лиа,  Hug Heart Eyes исках да кажа нещо и за ръста на Керем и Лейля.. Керем наистина е 1.79 см, но Лейлята не е по-ниска от 1.80.. До Чаатай стоеше добре, защото той си е 1.90, но до Керем стои височка и мен това много ме дразни..
На финалната сцена на 9 епизод, когато Керем застана между Лейля и Али Йоренч, който пък е 1.95 см, просто стоеше като дете.  И колкото и да тръгне да бие Али Йиит, ще изглежда смешно и неправдоподобно..

Още нещо, и отивам да си лягам.. Когато излязоха снимките на керем със служител от хотела, казаха, че след хотела, Керем имал снимки в някакъв бар.. Ако това е вярно, значи той пак ще отиде при Аслъ пийнал порядчо..
Имах още нещо да споделя, ама забравих..
Както и да е.

Лека и спокойна нощ ви желая! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 434
Здравейте  Hug Hug Hug

Честит празник!  Hug Hug

Лили,  Hug Hug благодаря ти за информацията и особено за чувството, с което ни я поднасяш. Безценно е това усещане да си обичан и ценен за работата си, за красотата на духа си. Щастливец е Керем с теб.  Hug Hug

Пожелавам на теб и всички момичета в темата същото, да сте обичани и ценени всеки ден!  Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия