(Нали има една такава приказка: Не е важно кой си, важно е кой те обича.)
, честит празник!
Да сте ухажвани, обичани, почитани не само в този ден! 
, забелязала съм, че често пъти, особено при турските артисти, се отбелязват по-големи ръстове от истинските. Дадох линк по-рано за ръста на Керем
Има и още.... а има и такива с 1.79 h
, не е и толкова важно по принцип! Важно е във филм да се подбират "играчите" 


Да сте здрави, щастливи и много обичани!

С пожелание да бъдете много обичани, уважавани, обгрижвани и ценени
И преди всичко живи и здрави

И приятно гледане на останалите, които ще гледат епизода
Целувки 







Много реклами ще гледаме.




Обаче Али как се нахвърли да бие Йиит ...




Препоръчани теми