"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 31

  • 60 352
  • 742
# 435
Лили, аз не съм гледала много Чачо - по 4-5 серии в началото от АФК и Меджезир. Сега го гледам в Ичерде и в началото въобще не ме развълнува, много равен и безличен намирах образа му. Арас до него цветен, жив и подвижен, а Чачо - бежов, обикновен. Обаче сега много го харесвам - усещам вече топлота и доброта у него и ми харесва. Изглежда, че ми е било нужно време да свикна с него и да "натрупам".

Серенай я захаресвах и заобичах покрай Керем - някак си това, че той я цени и обича, я издига в моите очи.  Joy (Нали има една такава приказка: Не е важно кой си, важно е кой те обича.)
За ръста съм много озадачена, защото Лейля не ми се вижда по висока от Серенай, а пък до Керем изглеждат различно високи. newsm78

Много си права за разликата в ръста между Али и Йит - изобщо Али Йоренч не ми се вижда подходящ за образа, не знам защо. А и образът му е някакъв никакъв - уж беше избухлив и сприхав и крещеше за щяло и нещяло, сега пък благ, добър и усужлив, щото бил приятел от детинство...
Виж целия пост
# 436
Момичета Hug, честит празник! bouquet Да сте ухажвани, обичани, почитани не само в този ден! Heart Eyes

Лили Hug, забелязала съм, че често пъти, особено при турските артисти, се отбелязват по-големи ръстове от истинските. Дадох линк по-рано за ръста на Керем Simple Smile Има и още.... а има и такива с 1.79 h Laughing
Не го познавам лично и не съм го измервала Joy, не е и толкова важно по принцип! Важно е във филм да се подбират "играчите" Simple Smile



Виж целия пост
# 437
      ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ! newsm47

 За мен пък изобщо не е важна разликата в ръста Naughty когато играта ме омайва Flutter Grinning
Виж целия пост
# 438
Здравейте! Hug Hug Hug

Благодаря ви за всичко споделено. bouquet

Честит празник, дами!  Hug bouquet Да сте здрави, щастливи и много обичани! Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 439


Приятна вечер!  Hug Hug  Grinning


   Sad
Виж целия пост
# 440
 Мили дами, честит 8-ми март  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 С пожелание да бъдете много обичани, уважавани, обгрижвани и ценени  Hug Hug Hug И преди всичко живи и здрави  Hug Hug Hug
  Пожелавам весело изкарване на тези, които ще празнуват Simple Smile И приятно гледане на останалите, които ще гледат епизода Simple Smile Целувки Simple Smile
 
Виж целия пост
# 441
Момичета, Честит празник! Бъдете обичани и много щастливи! Hug Hug Hug
Аз вече съм готова да гледам новия епизод. Приятно гледане!
Виж целия пост
# 442
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Честит празник!

Бъдете красиви, обичани и много щастливи!

Здрави и усмихнати бъдете!

Виж целия пост
# 443
Здравейте и от мен!  Hug
Честит празник! Бъдете обичани и обичайте!  Heart Eyes

Вече се настанила и чакам новия епизод. Пожелавам ви приятно гледане!  Hug
Виж целия пост
# 444
Хаштага за тази вечер е #suçunyok или #ти нямаш вина



Борбата за рейтинга тази вечер ще е жестока.. Нов сериал, че и Сървайвър има. ooooh! ooooh! ooooh!
И затова феновете нарекоха днешния ден: черна сряда hahaha hahaha hahaha






поздрав от момичета и Керем Peace Peace

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/839445115341012992

пиян Али..



Виж целия пост
# 445
Лили, кой няма вина? Предполагам, че Али ги казва на Дерин, но и обратното е вярно.
Не знам дали ще е "черна сряда", но видях програмата на АТV и епизода ще продължи до 23,30 бълг. време, та поне за мен ще е дълга сряда.  #Crazy Много реклами ще гледаме.
Али много ще съжалява за това пиянство, заради него скоро няма да види развод с Аслъ.  ooooh!
Виж целия пост
# 446
Хаштага за тази вечер е #suçunyok или #ти нямаш вина



Борбата за рейтинга тази вечер ще е жестока.. Нов сериал, че и Сървайвър има. ooooh! ooooh! ooooh!
И затова феновете нарекоха днешния ден: черна сряда hahaha hahaha hahaha






поздрав от момичета и Керем Peace Peace

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/839445115341012992

пиян Али..





Усещам как ще сме на дъното на рейтинга ... Е, дано съм лош пророк и греша ...  ooooh!
Виж целия пост
# 447
Всички хора правим една и съща грешка!
Не питаме,не искаме обяснение за случилто се,или за видяното Crossing Arms Confused
После  съжаляваме,точно като Дерин в момента Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 448
Доста си повикаха Али и Дерин един на друг.  ooooh! Обаче Али как се нахвърли да бие Йиит ... Laughing
Виж целия пост
# 449
Й:детето е мое.
А:Какво говориш ит, я? Ела тук!
Й:Остави ни намира..Детето е мое, ние ще се оженим с дерин. Остави ни вече намира.
А:Вие ли? кога станахте вие? Дерин, кажи ми, той заплашва ли те? Погледни ме! Той шантажира ли те?
Й:Кажи му, истината, миличка.
А:дерин, погледни ме в лицето и ми кажи истината! Дерин, кажи ми истината!
Д:Истина е, разбра ли? Истина е!
А:Лъжеш! Ти ме лъжеш!

Д:Йиит, как можа да кажеш такова нещо? Без моето разрешение, как можа да ог кажеш?
Й:Казах го, за да те остави намира..
Д:Йиит, не идвай след мен..

Белгин каза, че не иска това да се разгласява.

Д:Как може да говориш ти от мое име? Как може да кажеш, че ещ се женим?
Й:Н онали говорихме?
Д:Но не взехме решение за това.
Й:Дерин, исках да ти помогна.

Б:Дъще, ти какво правиш?
Й:Ние само.
Б:Т имлъквай! ДЗерин, не стига, че си бременна, сега и с този ли ще ес омъжваш.? Ако баща ит чуе..
Д:Я, оставете ме намира... Баща ми това, бащи ми онова, омръзна ми.. Детето е мо, решението е мое, оставете ме вече намира.

Браво на Дерин! ха ,така моето момиче.. Твоето място е до Али.. Това са мои мисли, момичета Peace Peace Peace

Йиит пък много нахален..Искал да помогне на дерин, че и на Белгин и съпруга й.
Б:аз много добре знам ти какво се опитваш да правиш, но не се надявай напразно..

Е, Али пък откъде ще знае в коя стая е Дерин? newsm78 newsm78

Д:Върви си оттук.
А:Ще говорим, Дерин, искам да знам истината.
Д:Остави ме намира.
А:защо ме лъжеш? Това дете не е ли мое?
Д:Върви при жена си.
А:Ако става въпрос за Аслъ, аз веднага ще се разведа с него.  Ще се оженя за теб, ще отгледаме детето ни, стига само ми кажи, че детето е мое.


Дерин каза на Али: Бъди малко мъж, бъди сърцат.

А:моето дете няма да расте далеч от мен, няма да позволя.
Д:Това не е твоето дете.
А:Знам, че ти мразиш този мъж, той не би могъл да те докосне, какво се промени? Ти не би спала с него.
Д:Направих го, една вечер излязох навън, пих, и после пияна спях с него.
А:не, ти не би ми изневерила.
Д:Прав си, не изневерих на теб, а изневерих на Йиит..Сега нося неговото дете.. Ти си чужденецът в тази история, Али Смит.. Аз не те обичам! Не разбираш ли? Сега върви при жена си, която те обича.

А: Проклета да си!

Р:Колко е вече часа? къде ли е?

Бора каза на Шахин, че е намерил Али, в бара бил.. бора каза, че е зле Али, Шахин също иска да отиде там, но бора каза, че няма нужда.

Ш:Не, не..Няма да свършат проблемите на това момче, кой знае какво направиха, че объркаха пак главата на момчето..

А:Много лошо било това нещо.
Б:кое.
А:Мъката, причинена от изневярата..
Б:Знам, лошо е.
А:Било нещо много лошо. Много неща изживях, много неща преживях, видя,х страдах, но нищо не било такова.. Нали знаеш как от картите се опитваш да построиш нещо и после изведнъж всичките рухват.Неща като пожар, като лавина.. И знаеш ли кое е най-лошото? Колкото повече мислиш за това, толкова по-голямо сдтава вътре в теб.. Мозъка ти сякаш го пролазват мравки, цялото тиш тяло гори.
Б:Прав си.. Какво да кажа? Гсопод да ти дари търпение.

Аслъ пак съжалява, но гадната й майка пак я манипулира.
А:Беше грешка, майко, грешка..Виж, пак ог няма никакъв..
Е:Аслъ, никак не обичам това твое плачевно състояние.
А:майко, аз пак направих нещо. Н есе сдържах и го целунах.
Е:Избързала си.. Не можа да почакаш още няколко дена ,нали.. Но вече всичко свърши.. Той ще бъде твой.. Много съм любопитна какво ли се е случ
ило там? Какво ли не бих дала, за да видя лицето на Белгин.

Текин хвана в лъжа Белгин..
Т:Къде беше? Какви ги въртиш?
Б:Остави ме, боли ме ръката.
Т:питам те къде си.
Б:Бях с Дерин.
Т:не ти вярвам..Да видим кой ти се обажда.
Б: Да йми този телефон.
Т:Какво искаш, лан?
Б:Искам да подам информация на г-жа Белгин.

текин много яко сплаши Бора.. Ако още веднъж им се обади, лошо му се пише.. А текин пък ревнува жена си..

Удари ли я бе? newsm78 newsm78

Али платил сметката и излязъл.

Р:не се тревожи, шампионе, ще дойде.
Ш:ти си лягай вече. А защо си затваря телефона?
Ш:сигурно му е свършиила батерията, не ес сърди.
Р:Когато спирахме на пристанищакта, правеше същото..Отиваше и не се връщаше, чаках го с часове и тъкмо когато се връща, ще му се карам, но като го видя усмихнат, позабавлявал се както душа му иска, забравях за всичко.

А:кой е?
А:Отвори, аз съм.
А:Али, ти каква работа имаш тук?
А:Аз ще ти задавам въпроси, ти ще ми отговаряш.
А:толкова ли ми си сърдит?
А:Да, сърдит съм ти.
А:Али, направих една глупост..
А:И ти направи грешка спрямо мен.
А:не, това  стана съвсем неочкавано от вълнението заради мача.
А:Аслъ, защо ме излъга? Защо ми каза, че е абортирала бебето?
А:защото го направи.
А:защо не ми каза, че детето е от Йиит? Гледайки ме в очите, ми каза, че детето е било от Йиит..Аз сега какво ще правя, как ще се справя с това?
А:ти сега не мисли за това. През какво премина, и с това ще се справиш.. Аз ще ти помогна..
А:Като мисля за това, направо ще полудея, това момиче с какво ни обвини нас двамата..Само какви неща си  епомислила за нас двамата.. Дерин Миркеламоглу.
А:Всичко ще мине, ти вече си лягай.
А:Чувствам се много зле..  Аслъ, добре, че те има..

Мале, тя сама разсъблича  Али..
Ох, демек направо тези двете са за бой..
А пък Али за още по-голям бой е.. Какъв будала само! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Каква неловка ситуация за Али.

А:Добро утро!
А:аслъ, ние..
А:Аз отивам да приготвя закуската..

Аслъ действа на принципа: любовта минава през стомаха на мъжа май hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия