Глиган или кифла

  • 123 838
  • 1 807
# 1 440

И понеже съм на тема деца, какво да кажем за децата-кифли? ОК ли е да си накифлиш дъщеричката? Защото моите все още са горски деца, глиганчета, хубави дрехи няма да оцелеят дълго върху тях, колкото и да са сладки.

Твойта едната щерка не е ли поне към двегодишна? Щото мойта щерка като беше на 2 сядаше с мен сутрин докато се гримирам и се мажеше усърдно с гримовете ми (един руж на too faced така замина само върху нея). Сега е почти на 9 - сутрин се слагат различни бижута, парфюм, грим не, но понякога си лакира ноктите.
Така, че споко - склоността към кифлеене е пряко обвързана с тази на майката. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 441
И от друга страна, не всяко желание да си слаб или красив е хранително разстройство, та и от излишна паника няма нужда. Peace
Ами аз не говоря наизуст. Най-хубаво е да се окаже, че е безобидна суета, но понякога е много важно да проследим нещата достатъчно изкъсо, защото не всичко е на повърхността. Всеки си познава детето, моята е тиха вода, но от дълбоките и се радвам, че хванах нещата навреме. Тя дори не осъзнаваше, че това, което прави, за да е слаба е опасно, дори животозастрашаващо. Изобщо не й идваше на ума. И никога нямаше да се досетя, ако не си бях поставила за цел да я следя.
А диването има "услужлив" ген и никога няма да е дебела. Дано престане да е глупава вече, защото верно можеше да си прецака зорлем метаболизма.
Разбира се, аз само допълних след съвета да се отиде на лекар, че не е и нужно да се изпада в паника. Децата преминават през разни етапи, най-хубаво е както ти си видяла още наченките на нещо лошо и да се пресече, отколкото вече като настъпи голямата драма да се решават нещата. Peace

Янечек, аз нещо модата не мога да я хвана, но гледам, че операциите и сериозните интервенции вече минават и в слота под 18 години. Това ми изглежда най-смущаващо, иначе другото варира, ама разни хора, разни конструкции. Важно е човек да е здрав, пък ако родителя има такива възгледи вероятно е и децата поне такива навици да имат, ако не същите разбирания.
Виж целия пост
# 1 442
Кифлеенето е период - израства се. Ако опитваш да кифлееш след като ти мине пубертетът, очевидно говорим за умствено изоставане.
Това с реконструкциите дори не знам как да го коментирам, имам чувството, че жените са жертва на рекламите, в които все им се повтаря, че не са достатъчно красиви ако не си купят съответния продукт или процедура. Аз като нямам тв, знаеш ли как ми е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 1 443
Siren , ще обясниш ли какъв е казуса с Контесата, че много хора не сме наясно, а ти вече гледам в няколко поста я споменаваш .
Виж целия пост
# 1 444
Така, че споко - склоността към кифлеене е пряко обвързана с тази на майката. Mr. Green
Ми не. Майка ми се гримира всеки ден. Боклука да хвърли ходи гримирана.
Виж целия пост
# 1 445
Така, че споко - склоността към кифлеене е пряко обвързана с тази на майката. Mr. Green
Ми не. Майка ми се гримира всеки ден. Боклука да хвърли ходи гримирана.

Странно, аз пък съм го наследила от майка ми - имаше огромна тоалетка с гримове, прецизно наредени, само там висях Laughing
Виж целия пост
# 1 446

И понеже съм на тема деца, какво да кажем за децата-кифли? ОК ли е да си накифлиш дъщеричката? Защото моите все още са горски деца, глиганчета, хубави дрехи няма да оцелеят дълго върху тях, колкото и да са сладки.

Твойта едната щерка не е ли поне към двегодишна? Щото мойта щерка като беше на 2 сядаше с мен сутрин докато се гримирам и се мажеше усърдно с гримовете ми (един руж на too faced така замина само върху нея). Сега е почти на 9 - сутрин се слагат различни бижута, парфюм, грим не, но понякога си лакира ноктите.
Така, че споко - склоността към кифлеене е пряко обвързана с тази на майката. Mr. Green

Не, аз по-скоро имах предвид приоритетно д се обучава детето, че е госпожичка, принцеса, да не тича, а да си пази дрешките, да носи претенциозни рокли.

Имитирането на гримиране е друго, това и синът ми го правеше. Сега не се гримирам, точно защото не искам малките да се мажат с гримове. Не ги лакирам още.
Виж целия пост
# 1 447
Така, че споко - склоността към кифлеене е пряко обвързана с тази на майката. Mr. Green
Ми не. Майка ми се гримира всеки ден. Боклука да хвърли ходи гримирана.
+1. Аз обичам да се гримирам, фризирам и прочее, но голямата ми дъщеря е точно обратното, всичко дето е женско е твърдо не.
Виж целия пост
# 1 448
Aма то супер слабото тяло излезе от мода вече, сега е модерно да имаш фигура на фитнес-модел. Което пак може да доведе до крайности, защото в твърде младата си възраст човек е доста безразсъден.
Ша, дебелички са, викаш, чуждите дъщерички, ама и твоята като свикне да си запълва времето с висене по пицарии и молове, каква мислиш, ще стане? Природната хубост, стига да имаш такава, е до 16-17-годишна възраст, а после лозето си иска мотика.
Между другото, като си говорихме и за мъже, не бих рискувала с мъж-маймун, син на грозна вещица, защото има риск да родя момичета и те да одерат кожата на свекървата. Ако не мъжа, поне свекървите си избирайте по красота.
Дъщеря ми първа генетично няма заложби да е пълна. Майка ми нищо, че е рускиня  Simple Smile е  58 кг на тези си години. .Дебела баба и от двете страни нямам. Самата аз колкото и да ям, трудно качвам, метаболизъм, предполагам..
Детето ми е 25 кг, висока върви.
Освен това детето както си го възпиташ в хранителни навици.И двамата с мъжа ми спортуваме,, той  повече., де   Wink
И последно, дъщеря ми от малка е научена да  обича спорт и игри на открито, не е от типа  дете ветрило се на дивана в таблет-телефон-телевизия.
Надявам се и полагам грижи и внимание да я възпитавам в хранителна култура.
Това е. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 449
Не се попива от майката склонността към кокетство и гласене, това е вродено и с никакъв пример не се научава - грубиянката ще си е грубиянка винаги, фината госпожица ще си е фина госпожица, още от люлката мога да позная коя ще бъде мечка, коя - принцеса. Да не говорим, че в пубертета момичетата намразват майките си (временно, после им минава) и правят точно наопаки.
пп: ти почакай да стане на 14-15 и тогава пак пиши. То е много лесно детето ти да е на 7 и да цъкаш с език колко грозни, дебели и невъзпитани са 15-годишните.
Виж целия пост
# 1 450

Повечето млади хора са мързеливи. Мързи ги и да спортуват, и да изглеждат добре (да се поддържат)
newsm78

Сериозно ли?

Малкото ми дете на почти 15/момче/, ходи на кикбокс, сега се двуоми дали да не го замени с крав мага. Около него няма дете, момче или момиче, което да е разплуто, дебело и изпуснато, всички спортуват и поддържат форма/в класа на големия ми син, вече на почти 24, и когато беше ученик беше същото/.

Ние със съпруга ми сме в другата крайност - никога никакъв спорт, такива неща като фитнеси и спорт намираме за супер глупост.

Обачем ако имах момиченце, щях да я направя супер сметаново-шоколадова кифла Mr. Green . Добре, че природата си знае работата Mr. Green
----------------
В първи клас аз бях 22 килограма, сигурно чантата ми е била по -тежка от мен. И сега не съм хард сила, но като дете бях дребничка, хилава дори, само коса и очи, както казваше баба ми. За мен 99% е генетика, няма как просто ако родителите са по 120 килограма да имат слабовати и дребни деца. Баща ми е 65 килограма от 65 година, както той се шегува, няма откъде да дойде мегдан за 120 просто.

пс. гледам сте коментирали височките и стройните Twisted Evil. В Холандия май са най-восоките жени/за мъжете е сигурно, за жените, не съм сигурна/, ееее, яки каки са, на 180, като табуретки Stop. Странно, като малки момиченцата им изглеждат много сладки, и после в пубертета стават ужас.... Stop Stop Stop
Виж целия пост
# 1 451

пп: ти почакай да стане на 14-15 и тогава пак пиши. То е много лесно детето ти да е на 7 и да цъкаш с език колко грозни, дебели и невъзпитани са 15-годишните.
Това се отнася за всичко  Mr. Green Затова откак детето ми стана на 1-2 години избягвам да коментирам каквото и да е. Плюя в пазвата и стискам палци, дет се вика. Grinning
Виж целия пост
# 1 452
О, и аз ако имах момиченце, щях да си го глася като кукленце  Heart Eyes Но нямам, в този живот ще плета плитки и ще лакирам ноктенцата на племенници само.
И спортната натура е по природа, а не според възпитание. Големият ми син не може да не спортува, защото не го свърта, докато малкият мрази физическото, мрази да излиза навън, мрази да кара колело и да тича, обича да си седи и да си рисува.
Виж целия пост
# 1 453
Интересно защо майките мислят, че имат право да "направят" нещо от дъщерята. Накрая се получава много криво.

Аз също обичам да се глася, обичам и приятните разкрасителни процедури, но не понасям усещането, че едва ли не с това се изчерпва и запълва животът на жената. Нито пък ми е приятна и ми пасва прекалено крехката женственост. Та затова "примерът" на майка ми да се гласи ми стоеше като някакъв вид капан, вкарвне в някакъв калъп, който не е точно мой. И с това усещане, че жената винаги е задължена да е направена, дори да не е много в настроение.

Но с годините и майка ми поомекна, научи се да ходи "нормално" като за 21 век, че иначе нейното поколение бяха малко прекалено фризирани и изкуствени.

Янечек, ти може да си го гласиш, въпросът е гласенето в ранните години колко минути ще оцелее и дали си заслужава да отнемаш възможността на момичето да се научи като малка да се движи активно, вместо да стои като манекенче и да пази дрехи. Да не говорим, че и за майките не е много приятно да виждат как претенциозни дрехи се цапат и имат нужда от детайлно почистване.

Иначе едната ми дъщеря е точно кукла за снимка, с букли, мигли, черни очи, кукленско личице...и е пълно зверче все още. Понякога е борба изобщо да носи дрехи, какво остава за рокличка.
Виж целия пост
# 1 454
О, и аз ако имах момиченце, щях да си го глася като кукленце  Heart Eyes Но нямам, в този живот ще плета плитки и ще лакирам ноктенцата на племенници само.
И спортната натура е по природа, а не според възпитание. Големият ми син не може да не спортува, защото не го свърта, докато малкият мрази физическото, мрази да излиза навън, мрази да кара колело и да тича, обича да си седи и да си рисува.
Моя пък е много тромав,не можах да го науча да бяга.Иначе колело и скейт кара,но до там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия