Глиган или кифла

  • 123 838
  • 1 807
# 1 455
О, и аз ако имах момиченце, щях да си го глася като кукленце  Heart Eyes Но нямам, в този живот ще плета плитки и ще лакирам ноктенцата на племенници само.
И спортната натура е по природа, а не според възпитание. Големият ми син не може да не спортува, защото не го свърта, докато малкият мрази физическото, мрази да излиза навън, мрази да кара колело и да тича, обича да си седи и да си рисува.
Така е. Двамата ми родители бяха професионални спортисти, а аз плувам, малко тенис, но като цяло съм от по-малко активните туристи. Предпочитам да си чета, да си пиша, като малка и да си рисувам. Хич не съм спортна натура.
Виж целия пост
# 1 456
Абе аз правя каквото трябва, пък надявам се да не се се окепазят тези хубави гени.  Grinning
Но да, ще пиша живот и здраве след 5-6 години, че пубертета ни чака  Wink
Е, Бояна,  но не си затлъстяла запусната кака, нали? Wink
Виж целия пост
# 1 457
Интелектуалка си ти, Бояна, но е спорно дали това е комлимент или обида Simple Smile
Виж целия пост
# 1 458
Дъщеря ми на външен вид малко прилича на кифла, но не и по акъл. Изненадващо несъответствие.
Тя е от немързеливите гимназисти, ходи на бокс 3 пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 1 459
Интелектуалка си ти, Бояна, но е спорно дали това е комлимент или обида Simple Smile
В понеделник сутринта ме изкараха "юрист", и аз така не знаех за обида ли да го приема или за комплимент. Едно време, като бяха малки каката и баткото, пак така докторите в детското на Пирогов ме изкарваха "колежка"...
Виж целия пост
# 1 460
Интелектуалка си ти, Бояна, но е спорно дали това е комлимент или обида Simple Smile
По начало е обида, но аз не съм наистина толкова грозна  Mr. Green


Е, Бояна,  но не си затлъстяла запусната кака, нали? Wink
Леля съм, но смея да се надявам, че още бивам. Вероятно са добри гени. За жена на 40, която почти не помръдва имам приличен вид.
Виж целия пост
# 1 461
Дъщеря ми на външен вид много прилича на кифла, но не и по акъл. Изненадващо несъответствие.
Тя е от немързеливите гимназисти, ходи на бокс 3 пъти в седмицата.
Кифла боксьор  Laughing Това трябва да се види .
Много ми е интересно, какво намира в бокса едно момиче ? Обича да я бухат в главата ли?
Виж целия пост
# 1 462
Юрист е неутрално, но адвокат си е обида. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 463
защо трябва да има несъответствие, LUCY*?
да си суетен, не означава задължително кифла.
аз съм суетна, но категорично не съм кифла.
но пък както писах по-назад, за някого без претенции към външен вид и поддържане, най-вероятно съм. Simple Smile
кифлеенето предполага излишна демонстрация.
Виж целия пост
# 1 464
По начало е обида, но аз не съм наистина толкова грозна  Mr. Green

Никак не е еднозначно, защото в съседната тема за женския нърд, която никак не върви, по-скоро излиза, че това е нещо хубаво. Не е женският еквивалент на Бари от "Двама мъже и половина", както си мислех, ами е някаква малка, но умна мръсница, която носи очила и си гризе молива, докато мисли.
Виж целия пост
# 1 465
Няма несъответствие между кифла и бокс, бойни изкуства, даже и футбол.
Виж целия пост
# 1 466
Дъщеря ми на външен вид много прилича на кифла, но не и по акъл. Изненадващо несъответствие.
Тя е от немързеливите гимназисти, ходи на бокс 3 пъти в седмицата.
Кифла боксьор  Laughing Това трябва да се види .
Много ми е интересно, какво намира в бокса едно момиче ? Обича да я бухат в главата ли?

Познавам 4 жени, които ходят на бокс. И 4-те можете да броите за кифли откъм визия, всички те споделят, че боксът им действа ужасно разтоварващо и им помага да канализират енергия в правилна посока (каквото и да значи това).
Виж целия пост
# 1 467
То като ходиш на бокс, не значи, че всяка тренировка ще е контактен спаринг с удари по лицето.

Виж целия пост
# 1 468
Леля съм, но смея да се надявам, че още бивам. Вероятно са добри гени. За жена на 40, която почти не помръдва имам приличен вид.
Ставаш, ставаш... Simple Smile Дай Боже на всеки мъж, такава "леля" като теб Wink
Виж целия пост
# 1 469
По начало е обида, но аз не съм наистина толкова грозна  Mr. Green

Никак не е еднозначно, защото в съседната тема за женския нърд, която никак не върви, по-скоро излиза, че това е нещо хубаво. Не е женският еквивалент на Бари от "Двама мъже и половина", както си мислех, ами е някаква малка, но умна мръсница, която носи очила и си гризе молива, докато мисли.
Не съм чела темата, не знам. За мен е обида, защото интелектуалец за мен е синоним на начетен тъпанар, който освен това е и сноб, и има лош характер.
А иначе сексуалните фантазии и автофантазии в обществото винаги са преминавали през подобен вариант на типа строга господарка, но навремето по социалистически бяха по-скромни – мед. сестра, учителка  Laughing

cure Grinning мерси, много е приятно човек да прочете понякога и по някоя добра дума  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия