Слънцезащита 2017

  • 108 759
  • 759
# 300
Ако мазилата ти не запушват порите по принцип, няма опастност. Разбира се, ако не си свалиш грима вечер, опастността е реална Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Благодаря ви, че се включихте по темата с алергията!  За съжаление и аз не съм намерила спасение още. Сега мажа Фенистил и сякаш малко облекчава, но...  Tired Не е решение на проблема така или иначе. Ще ви следя определено  bouquet
Виж целия пост
# 302
Момичета, от известно време си съжителствам (не в мир) със слънчева алергия. Онзи ден не си намазах ръцете с нищо и вечерта бях със сърбяща кожа и червени обриви. Използвам едно масло на Каротен, но ми лепне по дрехите, много е неприятно. Имам приятелки също с такава алергия, но и те не са намерили все още достатъчно добър продукт...
Питането ми е дали има някой с такъв проблем? Писано ли е в темата, за да се върна да чета? Не знам дали има смисъл да ходя на дерматолог...

Някой беше споделил в темата, че е доволен от Piz Buin Allergy, аз не съм го ползвала, ползвала съм /върху дъщеря ми, тя има слънчева алергия/ Eucerin противоалергичния слънцезащитен крем - има обрив, но по-малко и по-късно се появи, отделно 10-15 дни преди да се излага продължително време на слънце започва прием на противоалергични сиропи .... и задължително фенистил ... или псило-балсам гел за след това
Виж целия пост
# 303
Аз предлагам , ако има някой желание , да направим отделна тема за слънчевата алергия. Очевидно много хора страдаме от това , аз досега не съм намерила удачно средство . При мен проблемът е , че само на море ми се случва , ужасно е и не съм ходила на дерматолог.  И аз смятах тази година да пробвам с Piz Buin Allergy, чета и май няма оправИя  Sad .
Виж целия пост
# 304
Снощи си взех от аптеката мостри на това:

и днес го пробвах. Много ми харесва за сега. Лек и лесен за нанасяне, много добре покривен като за сс крем, цвета ми пасва, не лъщи. Ще го видя до довечера как ще е и ако е добре явно това ще е моят крем това лято. Чудя се обаче, ако го ползвам на плажа - какво се случва като вляза във водата? Предвид че е тониран?  newsm78
Мабко се колебая между него и ВВ крема на Виши, но на него нямаше нито мостри, нито тестер и малко не смея така да го взема без проба.
Някой да е ползвал и двете да изкаже мнение?  newsm78
Виж целия пост
# 305
Оправия от алергията няма. Има превенция, добре че има 1000 вида кремове и лосиони вече, едно време беше кошмар Simple Smile
Аз съм доволната от Piz Buin Allergy  Mr. Green  Харесвам как ухае, как попива (ползвам серията Dry touch в града), както и това, че 30 фактор ми е достатъчен за алергията, на повечето марки ефект има едва с 50 SPF, а те са тежки и лепкави обикновено.

savina_33, на Виши са доста оранжеви тонираните средства, не рискувай без проба Wink Peace
Виж целия пост
# 306
За тази серия ли говорим? Чувала съм, че са добри и май на това ще се спра тази година. Мажа се и с обикновен Алергозан, та вече не знам кое ми е помогнало всъщност да не ме сърби поне...
Виж целия пост
# 307

Да, тази е серията, но в аптечната мрежа е на по-ниски цени  Peace Редовно правят и много хубави промоции, следи ги, цяло лято има все по нещо..
Виж целия пост
# 308
Аз днес се възползвах от 30 % намаление на слънцезащитата в аптеки Медея и си взех този, заглеждах го от известно време:
http://www.marvi.bg/promopaket-a-derma-protect-ac-matirasht-flui … odaryk-15057.html
цената му беше 26 лв. и стотинки и с отстъпката излезе 18 лв. и нещо.
Хвърлила съм око и на един с блър ефект: http://www.marvi.bg/svr-sun-secure-blur-slancezashtiten-krem-s-f … -50-ml-14916.html, някой вече да го е ползвал?
Миналата година ползвах на Апивита, тонирания 50-ти фактор и даже сега го доизразходвам и ми направи впечатление, че миналата година ми седеше по-сочно/лъскаво лицето с него (не си спомням какъв крем ползвах под него), а сега от няколко дни ползвам една мостра на Фитокод http://www.phytocode.bg/shop/rosa-damascena/seriya-rose-kiss/zas … -krem-detail.html и отгоре слагам тонирания с фактор на Апивита и не мога да се нарадвам на ефекта, който се получи- кожата е като кадифе, без грам лъскавина.
Виж целия пост
# 309
Аз днес се възползвах от 30 % намаление на слънцезащитата в аптеки Медея и си взех този, заглеждах го от известно време:
http://www.marvi.bg/promopaket-a-derma-protect-ac-matirasht-flui … odaryk-15057.html
цената му беше 26 лв. и стотинки и с отстъпката излезе 18 лв. и нещо.

Тъкмо щях да питам дали някой от ползвал A-DERMA Protect AC матиращ флуид. Отзиви за него? Двоумя се между него и крем-гела на Eucerin за мазна кожа.
Виж целия пост
# 310
Все още не съм го пробвала, но утре ще го ползвам. Аз го взех най-вече заради дъщеря ми, че тя е с по-мазна кожа, а моята е комбинирана, но с идеята да го ползваме двете. Аптекарката ми го препоръча като подходящ за целта, съдържал пудра и давал матиращ завършек. Препоръча ми и тези двата, пак били матиращи и подходящи:
http://www.marvi.bg/promopaket-uriage-bariesun-mat-slancezashtit … odaryk-14960.html
https://remedium.bg/acne-out/noreva-set-exfoliac-sun-care-matify … ng-gel-250ml.html, като особено ми наблегна на втория, че имал и лечебен ефект някакъв за кожа с несъвършенства.
Виж целия пост
# 311
Аз съм доволната от Piz Buin Allergy  Mr. Green  Харесвам как ухае, как попива (ползвам серията Dry touch в града), както и това, че 30 фактор ми е достатъчен за алергията, на повечето марки ефект има едва с 50 SPF, а те са тежки и лепкави обикновено.

Никъде не намирам серията Dry touch.. Откъде я купи?
Виж целия пост
# 312
Все още не съм го пробвала, но утре ще го ползвам. Аз го взех най-вече заради дъщеря ми, че тя е с по-мазна кожа, а моята е комбинирана, но с идеята да го ползваме двете. Аптекарката ми го препоръча като подходящ за целта, съдържал пудра и давал матиращ завършек. Препоръча ми и тези двата, пак били матиращи и подходящи:
http://www.marvi.bg/promopaket-uriage-bariesun-mat-slancezashtit … odaryk-14960.html
https://remedium.bg/acne-out/noreva-set-exfoliac-sun-care-matify … ng-gel-250ml.html, като особено ми наблегна на втория, че имал и лечебен ефект някакъв за кожа с несъвършенства.

Ще помоля за мнение след като го използвате.
В чуденка съм кое да си взема, не ми се трупат продукти. Кожата ми е проблемна и мазна, особено през лятото е кошмар. Трябва ми нещо, което да става и за основа за грим, т.е. да не се свлича по него фдт или бб. Не държа толкова на матиращия ефект, колкото на това да не омазнява допълнително кожата. Ползвала съм продукти, които в началото матират, но след някой друг час лъсват кошмарно (повече отколкото кожата ми би лъснала ако бях без тях).
Виж целия пост
# 313
Уж влязох в аптеката само за лекарства, но не се стърпях и отмъкнах един промокомплект URIAGE-Bariesun SPF 50+, тониран крем  с подарък мицеларна вода.Купих го заради високата защита.Доволна съм много! Heart Eyes
Вече го разнасям няколко часа.Дискретен тен, попива бързо и придава леко сияние./Само за информация-кожата ми е суха./
Виж целия пост
# 314
Уж влязох в аптеката само за лекарства, но не се стърпях и отмъкнах един промокомплект URIAGE-Bariesun SPF 50+, тониран крем  с подарък мицеларна вода.Купих го заради високата защита.Доволна съм много! Heart Eyes
Вече го разнасям няколко часа.Дискретен тен, попива бързо и придава леко сияние./Само за информация-кожата ми е суха./
Честито !
От аптека Медея ли ? Веднага ще хвръкна  Laughing
Колко парички е ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия