Слънцезащита 2017

  • 108 756
  • 759
# 480
Не съм ползвала продуктите, но spf 20 ми се вижда малък фактор, освен, ако нямате тен.
Не стоим много на слънце.И също така използваме чадър Simple Smile Затова си взимаме и 20 фактор Simple Smile
Сутрин максимум до 12 и след това след 17 - 18 часа .
Пак е малък. Под чадър също се изгаря.
Знам,че се изгаря и под чадър.Както написах не стоим много на плажа и не хващаме от силното слънце .
Все пак взехме едно олио 30 фактор и едно 20.
До сега не сме изгаряли .Дано и тази година да е така Simple Smile
Благодаря на всички за мненията.Избрахме отново гарниер и взехме и едно олио кабана сън за проба Simple Smile
Виж целия пост
# 481
Аз все още не съм се спряла на конкретен за градски условия, затова мажа с тези за плажа. Ползвам на Piz Buin, лице и тяло с 50 spf.
Смятам, че за градски условия е по подходящ слънцезащитен с цвят, като ВВ крем, защото иначе лъсвам, а и все пак изравнява тена.
Сега по аптеките има много комбинирани продукти, може да си харесаш нещо.

Нещо такова ли https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … i3ZxcvdWMk5T-lhWA  
От трите на Ла Рош ми допада най-много. Другото едното е фон дьо тен, а на нивеа някакво кремче с минимален фактор. Според мен факторът за лице трябва да е минимум 30 spf. Vichy имат не лоши продукти, Bioderma, Avene и т.н Даже повечето в момента са промоционални или в комплект с друг продукт и излиза много изгодно
Виж целия пост
# 482
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали слънцезащитен лосион за тяло spf 50,който да не цапа ,особено бели дрехи. Използвах на Гарниер и на Бочко , но и двата ми оставиха жълто-зелени петна по бели дрехи . Ако може да не е мазен и да попива добре , още по-добре.
Тази мъгла на Биотерм попива идеално,не остава нищо по кожата освен прекрасния цитрусов аромат и изобщо не цапа.

Какво ще рече мъгла? За първи път го чувам .. Сякаш ми се иска да е слънцезащитен лосион .Използвал ли е някой spf 50 , който да не цапа особено БЕЛИ дрехи.

Bradley Cooper , на мен слънцезащитния лосион на Бочко спф 50 ми лекьоса така бял потник и искам нещо , което наистина да не цапа.
Виж целия пост
# 483

Bradley Cooper , на мен слънцезащитния лосион на Бочко спф 50 ми лекьоса така бял потник и искам нещо , което наистина да не цапа.

https://apteka.framar.bg/30021207/%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%BE … 0%B5%D0%BC-spf-50
аз ползвах този и не цапа, или поне аз не ги виждам петната  Grinning
Виж целия пост
# 484
Аз все още не съм се спряла на конкретен за градски условия, затова мажа с тези за плажа. Ползвам на Piz Buin, лице и тяло с 50 spf.
Смятам, че за градски условия е по подходящ слънцезащитен с цвят, като ВВ крем, защото иначе лъсвам, а и все пак изравнява тена.
Сега по аптеките има много комбинирани продукти, може да си харесаш нещо.

Нещо такова ли https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … i3ZxcvdWMk5T-lhWA  
От трите на Ла Рош ми допада най-много. Другото едното е фон дьо тен, а на нивеа някакво кремче с минимален фактор. Според мен факторът за лице трябва да е минимум 30 spf. Vichy имат не лоши продукти, Bioderma, Avene и т.н Даже повечето в момента са промоционални или в комплект с друг продукт и излиза много изгодно

Много благодаря! bouquet И аз май съм на мнение,че на Ла Рош е най-хубаво.Ще разгледам и Vichy,Bioderma и Avene!
Виж целия пост
# 485
В онлайн магазина на аптеки Ремедиум пазарувам аз, много съм доволна.
Виж целия пост
# 486
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали слънцезащитен лосион за тяло spf 50,който да не цапа ,особено бели дрехи. Използвах на Гарниер и на Бочко , но и двата ми оставиха жълто-зелени петна по бели дрехи . Ако може да не е мазен и да попива добре , още по-добре.
Новата слънцезащита(2017) на Нивеа е против жълти петна по дрехите. По лепенката на капачката ще се ориенрираш. Има различен фактор. Ето с 50.
https://www.nivea.de/shop/sonnenschutz-lsf-50%2B-400580885669500 … ser=1&start=1
Виж целия пост
# 487
Evana , и аз ги гледах тези , но се чудех дали не е само реклама или наистина не цапа . Ти използвала ли си ги и по конкретно на бели дрехи ?
Виж целия пост
# 488
Evana , и аз ги гледах тези , но се чудех дали не е само реклама или наистина не цапа . Ти използвала ли си ги и по конкретно на бели дрехи ?

На моят слънцезащитен крем на Нивеа също пише ,,Clothing protection''.Аз днес не бях с чисто бели дрехи,но нямам петна или поне не виждам!
Виж целия пост
# 489
Не съм ги ползвала, но бих им се доверила, ако ги купя от Германия.  Продуктите на Нивеа се различаваха много по това за кой пазар са предназначени. Това го твърдя на 100%, защото съм видяла разликите. Не знам как е сега положението с Нивеа в Бг. Още ли са продукти, произведени за Източна Европа или не?   В ДМ продуктите им къде са произведени?  
Нашето море ще е  в Гърция. Аз много харесвам техните слънцезащитни продукти. И мисля да заложа на тях., като ги купя на място.  
Да се отчета по темата. : в градски условие, като има слънце ( а тук няма много Sad) за лицето ползвам Елизабет Арден. Много съм доволна от него за сега. https://www.parfumdreams.de/Elizabeth-Arden/Pflege/Eight-Hour/Cr … paign=lowerfunnel Кожата ми е много склонна към петна. Ако на силното слънце на морето ме предаде, мисля да ползвам за лицето на детето слънцезащитата. Как пък няма да купувам пак отделен продукт за лице. Stop
 И  ББ спорт на Шисейдо ползвам, но не си улучих цвета. Много ми е тъмен, та смесвам с фдт.
Виж целия пост
# 490
Здравейте, знае ли някой ако ползвам два продукта  - дневен крем и отгоре СС-крем, и двата с spf 15, защита наслагва ли се или си остава 15?
Виж целия пост
# 491
Здравейте, знае ли някой ако ползвам два продукта  - дневен крем и отгоре СС-крем, и двата с spf 15, защита наслагва ли се или си остава 15?
Остава 15 - не се наслагва  Peace
Виж целия пост
# 492
В ДМ продуктите им къде са произведени?  


Мисля, че са едни и същи като в Германия, само дето цените тука са със 100 % и нагоре надценка ...  Whistling
Виж целия пост
# 493
Аз направих едно три-дневно море с много обилно мазане и много слънце, почти без чадър.
Ползвах това за лицето и това за тялото.
И двете с фактор 50, върнах се бяла като платно  Laughing За сметка на това изгорях на горната част на ходилото, където не можех да се мажа много заради полепналия пясък...
Като консистенция, обаче, не съм доволна от крема за тяло... Адски ми лепнеше още 20 минути след намазване, даже не беше и мазно, лепкаво... Продължавам да търся моят крем.
Виж целия пост
# 494
Какво излиза в крайна сметка- ако искаме да предпазим кожата си на плажа от вредните лъчи - задължително трябва да ползваме продукти с фактор 50. А как да добием тен в такъв случай  Rolling Eyes?
Аз миналото лято бях с Ла Рош Позе 50 фактор, всеки ден в продължение на 7 дни бях на плажа и то почти целодневно, само главата ми под чадър и се прибрах почти такава каквато отидох - бяла  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия