Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 570
Кате, слез от кантара и започни да го мислиш след около месец! Изчакай да спаднат утоците, да се нормализира храносмилането, количнството кърма, задържането на вода и тогава реално ще видиш какви кг остават.
Корема ще почне да намалява много постепенно, на матката и трябва една година да се свие. След 1-2месеца може да направиш упражнения за въстановяване, на мен ми помогнаха много.

Зайче, ти си герой! Почивай си и да те гледат много 🤗

Musleto, Честито слънчице!!!! Hug bouquet bouquet bouquet

Ааа за малко да забравя, ЧЕСТИТ 8ми Март на всички!! bouquet
Виж целия пост
# 571
Честит празник момичета
Виж целия пост
# 572
Корема ми се прибра много незнам дали има значение но веднага след секцио ми сложиха лед и тежести на корема, абе мамчета не го мислете , Пи-важно е да си гушнете малките ангелчета живи и здрави
Виж целия пост
# 573
Честит 8ми март!

Ехааа много кг сте свалили! Мен кг толкова не ме интересуват колкото тумбачето хаххах  Laughing Embarassed гледах т2ка 2 рокли мои но корема ми не влиза в тях за мн малко и се чудя да купувам някоя нова ли или на тези да разчитам. Май по-добре някоя нова дреха чее съм чувала че корема на изписването е същия...никакви дрешки не съм си подготвила все още а имам само 2чифта дънки за бременни и 2 пуловера... така си изкарах бременността и хиииич не са за изписване ... та се чудя кво да правя дали ще падн2 поне на половина корема та да има смисъл да купувам или да си ходя по скучните дънки с пуловер... защото все пак искам да съм поне не като клошар на изписването
Виж целия пост
# 574
Честит 8ми март!

Ехааа много кг сте свалили! Мен кг толкова не ме интересуват колкото тумбачето хаххах  Laughing Embarassed гледах т2ка 2 рокли мои но корема ми не влиза в тях за мн малко и се чудя да купувам някоя нова ли или на тези да разчитам. Май по-добре някоя нова дреха чее съм чувала че корема на изписването е същия...никакви дрешки не съм си подготвила все още а имам само 2чифта дънки за бременни и 2 пуловера... така си изкарах бременността и хиииич не са за изписване ... та се чудя кво да правя дали ще падн2 поне на половина корема та да има смисъл да купувам или да си ходя по скучните дънки с пуловер...
честит празник момичета, много здраве за всс и малките съкровища. Кате, аз също бях с голяма чуденка за дрехите, тъй като вече не ми стават нито дънките, нито ми седят добре блузите от преди. Накрая реших и отидох в HM и си взех риза, тип туника и я комбинирах с клин-панталон. Сега дилемата е с какви обувки да ходя, сега не мога да си купя защито краката са ми като понички, а ми се искаше нови.
Виж целия пост
# 575
musleto, честито бебе Simple Smile Бъдете здрави и щастливи bouquet
Честит 8-ми март, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 576
Честити 8-чи.март момичета!Макар за мен това да е си е празник преди всичко на майката(някои от вас вече са)!💐
Елисавета,не съм решила,то аз няма да реша никога.Затоа отивам за нормално,пък каквото сабя покаже.Ако ще го има сценария окситоцин,форцепси,епизиотомии и прочие,предпочитам да си ме резнат.Имам чувството,че взех грешно решение,и пак ще си ме срежат,не знам защо така си мисля.Някрая от неспособността си да взема решение,ще мина и през двете.Настройвам се и за двата варианта,защото гледам,че напоследък се случва често и спешното секцио.Аз имам леки болки,корема ще ми се пръсне,много е твърд,вчера си мислех,че ще раждам,не спя по цяля нощ,вече не знам някъде да се обърна.
Виж целия пост
# 577
Кате и Вероника,
Препоръчвам ви някоя права широка рокля и клин/ чорапогащник с висока талия.
Трябва да е удобна дреха... Не е нужно да са за бременни и корема не е толкова голям колкото при влизане в болницата.

И не бих препоръчала нови обувки!! Най- добре някои, които са бая носени и отпуснати.
Виж целия пост
# 578
Връщам се от преглед, бебето е 3200 гр. 36+2 съм. Гинеколога каза, че ако до 17-ти март не тръгне, ще предизвикат раждане. Нито разкритие имам, нито тапи и подобни са паднали.
Не искал да чакаме до 39-та 40-та седмица, защото щяло да стане много голямо, което не било добре.

Оффф и аз съм с термин 17.03 и нямаме намерение да излизаме. В 35г.с беше 2.800. Днес даже бях решила да е секцио за 10.03, но ММ и свекито не искат и да чуят
Имаш ли контракции нещо?  Аз не, само болка м/у краката и напрежение.



Нямам никакви контракции, само болка между краката, сякаш главата опира в кокал.

Screch, обяснението му беше. че ако достигне 4 килограма, нямало да може да се роди естествено и щяло да се наложи секцио.

Musleto, честито бебе!

Виж целия пост
# 579
Честит празник, момичета! Бъдете обичани и уважавани!

Не зная за вас, но за мен 8м. си минаха неусетно, а сега сякаш времето спря. Всеки ден й се моля да излиза. Едва издържам вече...

Честито на новите мами!  
Виж целия пост
# 580
Здравейте, момичета и честит празник! bouquet
Честито на musleto, да ти е живо и здраво момченцето!  Simple Smile

Аз съм добре, мааалко по-спокойно ми е от вчера, в МД противно на очакванията ми се отнасят страхотно за сега и така, успокояват ме и са много усмихнати. Сега ще чакаме бебчетата тук, пък когато тръгнат ще задействаме секциото. Нашите утре пристигат от Бургас и ще стоят към 1 месец тук, но ще са у свеки. И така ще си ме навестява родата. Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Честит празник на всички настоящи и бъдещи мами, здраве и много щастие да има при всяка една от нас  Hug За дрехите за изписването аз си купих една рокля която става и като туника, един клин, ботушите с които ще отида в болницата и малко гримове съм си взела.
Виж целия пост
# 582
Момичета на мен ми остана смъкнато коремче, не е никак мъничко, казват с размери 5-6 месец, но не мога да преценя защото не е така опънато. Аз имам слаби тъкани и лесно ср разтеглям и свличам после, ще слагам коланче. За кг още не съм се теглила колко съм свалила, като ни изпишат утре ще си кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 583
 Зайче, браво, геройски сте се справили с малчо. Дълго раждане е било, но важното е , че сте и двамата добре. И аз се страхувам много от колабиране, че често ми се случва по болниците още от едно време  Tired
 Синеока, възползвай се добре и наистина бъди принцеса, геройски се износихте с голямото момче, та сега заслужаваш обгрижване , бързо да се оправяш.
 Мусле, честит син, да сте здрави и щастливи  bouquet   
 При мен положението е в застой. От всякъде ми пишат кой ме сънувал , че съм родила, кой да разбере как вървят нещата, не отговоря ли на момента и се започва едно нагло писане едно след друго #Cussing out  търпение трябва , знам, ама изнервящи фактори , колкото искаш...
Виж целия пост
# 584
Зайче, браво, мама-героиня! Много ми е интересно да чета историите, докато чета и си викам: ау, ужас, леле... после като стигне частта с гушкането на бебето и вече съм забравила какво съм чела за самото раждане.. сякаш начина на раждане губи смисъл, да, защото смисълът вече е друг, той е роден  Heart Eyes

Честит празник, момичета! Много ми е мил този празник! На него преди няколко години видяхме на видеозон точката - първородния ни син. И си ми е сантиментално.. а и си спомням как тате винаги но будеше със зюмбюли - мен, мама и сестра ми  Heart Eyes

Дали ще имаме осмомартенско съкровище??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия