Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 165
Синеока, честито! Голямо бебе  bouquet
Виж целия пост
# 166
Jeran, контракциите в началото са точно като предменструални спазми и са леки, после се засилват.
Аз също доста време се чудех дали са контракции, защото са много леки в началото. После стават по болезнени, а усещането на свиване на корема по усезателно.  Спомни си ако си имала някоя болезнена М, точно същото усещане е.
Виж целия пост
# 167
Синеока, честито бебе bouquet
Виж целия пост
# 168
Синеокааа  Heart Eyes Heart Eyes Много хубаво, браво! Жив и здрав да ти е младежът, от тук нататък само хубави моменти да имате!  Hug
Виж целия пост
# 169
Синеока, голям поздрав и от мен!!! Честито слънчице Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 170
Синеока честито бебче! Много се радвам за теб  bouquet Hug
Виж целия пост
# 171
Жерен  Hug









Днес планово се появи моя Рибко Wink
4100г, 52см готов за гушкане
Много леко мина всичко... Ще разказвам скоро!
Ихаааа, честито Синеока. Май до сега вие сте най-големички, бъдете живи и здрави и двамата, по-бързо възстановяване за теб и бебчо Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Синеока, честито bouquet Да ти е жив и здрав рибко Simple Smile Бързо възстановяване на теб Hug

Аз за съжаление се прибрах сама днес. Не е качил и грам от вчера Confused Ще ходя да си го гушкам всеки ден, докато не го изпишат. Имам предполагаема близка дата, но няма да казвам, за да не я сменят пак с по-далечна ooooh!
Все пак вече няма системи, абокат, нищо вече по ръчичките - и на това съм благодарна!
Виж целия пост
# 173
Аз като ви казавам, че сме бебе гигант, никой не вярва Wink
ММ каза, че бил в пъти по-голям от наборите Simple Smile
Виж целия пост
# 174
 Електра, нека е под наблюдение, но щом няма системи вече, значи се развива добре. Тъкмо ще се възстановиш, докато дойде вкъщи Hug
 Синеока, толкова ми е драго за вашето голямо момче... и двете с Електра сте герои bouquet bouquet
Виж целия пост
# 175
Електра, всичко ще е наред! Голяма прегръдка от нас ... *)
Виж целия пост
# 176
♥Синеока♥, честит отгледан юнак! Simple Smile
 Мис, не се е дърпала, защото си е такава. Не знае какво и защо се прави, но и да знаеше, нищо нямаше да каже. Тя е малко странна Simple Smile  Изтеглила късата клечка, все пак масовия случай раждания няма общо с нейния.
Виж целия пост
# 177
♥Синеока♥, честит отгледан юнак! Simple Smile
 Мис, не се е дърпала, защото си е такава. Не знае какво и защо се прави, но и да знаеше, нищо нямаше да каже. Тя е малко странна Simple Smile  Изтеглила късата клечка, все пак масовия случай раждания няма общо с нейния.

така и си мислех,че явно не е казала нищо, щото иначе главата не може да ми го побере

Електра,пожелавам скорошно изписване и на бебчо Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Жерен  Hug

Днес планово се появи моя Рибко Wink
4100г, 52см готов за гушкане
Много леко мина всичко... Ще разказвам скоро!
Представям си какво сладко пухче е  Blush честито!!!  bouquet  Heart Eyes
Електра, стискам палци и се моля за вас  baby_neutral всичко ще бъде наред. Още много малко трябва да си силна!  Hug
Бебенцата са много големи борци, повече от колкото подозираме. Малчо ще се справи съвсем скоро с наддаването, че даже ще видиш как до няколко месеца е по- голям от връстниците си.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 179
Синеока честит гигант. Бързо възстановяване и много да те радва. нека е много здрав
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия