Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 615
Светле, спокойно, нищо особено не е клизмата. Има някаква неприятна страна, но не е нещо кой знае какво.
Леко секцио, дано всичко е наред Hug
Аз се събудих много рано днес, дано на обяд поспя.
Никакви признаци нямам за раждане, а остават 3 дни до термин Rolling Eyes
Виж целия пост
# 616
Светле, тази клизма е 5 минути работа, даже по малко, няма какво да я мислиш  Peace Пожелавам ти да се насладиш на срещата и да посрещнеш Алина с усмивка!
Нас днес трябва да ни пуснат и също се вълнувам много Simple Smile моето малко момче се преобразява за часове, влюбена съм! От снощи пия вода като камилче и тази сутрин се събудих с понатежали гърди. Нямам търпение да се гушнем вкъщи на топло и удобно далеч от мерки часове и теглилки. Коремът спада всеки ден, аз съм много подвижна, само сядането е малко неприятно. Вкъщи ме чака възглавничка за дупе " поничка" която е вълшебна!  Party
Хемоглобинът ми след раждането падна от 122 на 87 защото изкървях доста, сега ще съм на желязо известно време, и вената над абоката се наду ужасно и ще слагам компреси, стига толкова мрън от мен. Рано тази сутрин пристигна една девойка за раждане, чувам записите от тоновете, хвана ме носталгия  Blush беше тежко но толкова хубаво и интимно и прекрасно изживяване, няма никога да го забравя Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Здравейте мами, отдавна не съм писала във форума и искам да поздравя всички вече родили, както и да пожелая успех на останалите. Имам и един въпрос- има ли майки, при които се е наложило раждане с индукция и как е преминало?

Виж целия пост
# 618
Малеее то май не останахме вече неродили мамчета  Laughing като чета имам чувството че всички родихте самооо аз си чакам ли чакам
Виж целия пост
# 619
Simonix, ако изтрая до понеделник ще ти кажа  Tired

Днес се събудих с много силни болки в корема, не контракции а болка в дясно. Докато беба се премести и поотпочине каквото беше натиснато бая ме боля.

Сега ме боли и главата и ми е едно отпаднало...вчера си вкарах адски маратон от задачки и може да е от това...


Светле, чакамете по обяд да се похвалиш!! Hug
Виж целия пост
# 620
Светле, стискам палци да мине/минава леко всичко и бързо да се възстановиш, за да може бързо бързо да гушнеш рожбичката си Hug

На мен ми се наложи индукция, но бебето не реагира добре на окситоцина, тоновете започнаха да падат и се наложи спешно секцио. Упойката не ме хвана като хората иии... Но не е казано, че това е сценарият, а и честно казано вече забравих болката Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Светле, стискам палци да мине/минава леко всичко и бързо да се възстановиш, за да може бързо бързо да гушнеш рожбичката си Hug

На мен ми се наложи индукция, но бебето не реагира добре на окситоцина, тоновете започнаха да падат и се наложи спешно секцио. Упойката не ме хвана като хората иии... Но не е казано, че това е сценарият, а и честно казано вече забравих болката Simple Smile

А в коя седмица се случи и какво го налагаше при теб?
Виж целия пост
# 622
  Здравейте, момичета.На родилите мами честито, а на чакащите, успех, търпение и кураж, не остана.На 02.03 с планово секцио се роди и нашата принцеса София, 3.120кг, 49см.След секциото май се възстановявам по-бързо отколкото от нормалното преди 2 години, но твърдо си оставам с предпочитания за нормално раждане.От понеделник вече сме си вкъщи и се борим с новите предизвикателства.Кърменето отново ми е голям проблем и усещам как скоро ще приключи като и предния път.Два дена София беше като бебе от рекламите, спеше, ядеше и акаше, но от снощи вече стана по-неспокойна.Будят се взаимно с каката, та ще видим как ще я караме занапред.
Виж целия пост
# 623
  Здравейте, момичета.На родилите мами честито, а на чакащите, успех, търпение и кураж, не остана.На 02.03 с планово секцио се роди и нашата принцеса София, 3.120кг, 49см.След секциото май се възстановявам по-бързо отколкото от нормалното преди 2 години, но твърдо си оставам с предпочитания за нормално раждане.От понеделник вече сме си вкъщи и се борим с новите предизвикателства.Кърменето отново ми е голям проблем и усещам как скоро ще приключи като и предния път.Два дена София беше като бебе от рекламите, спеше, ядеше и акаше, но от снощи вече стана по-неспокойна.Будят се взаимно с каката, та ще видим как ще я караме занапред.
Честито bouquet
Виж целия пост
# 624
  Здравейте, момичета.На родилите мами честито, а на чакащите, успех, търпение и кураж, не остана.На 02.03 с планово секцио се роди и нашата принцеса София, 3.120кг, 49см.

Честита да е София! Здрава да е!
Виж целия пост
# 625
Мравка, Марианче,  Диди,  честито 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Виж целия пост
# 626

Dadi_80, честита дъщеричка  newsm51
Виж целия пост
# 627
Честито на новите мартенски мами!
Електра, браво на Вас, все така да наддава малкия юнак и да трупа грамчета.

Аз влязох да раждам +14 кг, от родилното излязох -9 кг, сега ми остават още 2 кг за да си върна килограмите от преди забременяване. Корема ми почти се е прибрал, но ще трябва стягане, разбира се когато разрешат, все пак още не е минал месец от операцията.

Моята Бебка наддава и има вече бузки, другата седмица сме на консултация. Излизаме на терасата "опаковани" добре за 10-15 минути.
Виж целия пост
# 628
При нас времето е лошо та не сме излизали от събота, но утре ще ни се наложи независимо от времето.

Днес претеглиха малката, наддала е 300 гр за една седмица и вече е 4220 г! Много се радвам, особено са ми следки дебелите й бутчета  Heart Eyes

Аз  имам да свалям още 10 кг, но има време. Сега е трудно с яденето, но като мине периода на колоките и аз пак мога да ям всичко ще започна пак да си въвеждам някакъв режим..
Виж целия пост
# 629
simonix, интраутеринна ретардация - бебето не растеше, защото не получаваше достатъчно храна и кислород, заради влошен кръвоток. Страдаше вътре и трябваше да излезе по един от двата начина. В 37-ма.

Дади, честита дъщеричка bouquet Не се притеснявай за кърменето, важното е детето да е здраво и да расте, без значение с какво се храни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия