Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 58 470
  • 753
# 645
момичета вие имахте/имате ли болки ниско долу след уриниране? мен от 2дни ме пронизва болка като силна контракция но не е. Нямам инфекция. Не знам какво е ама лошо ми става като ми се допишка... Embarassed освен тази болка преди това имам контракция всеки път преди да отида....
Виж целия пост
# 646
Ели, мислим те! Пиши как си когато можеш.
Кате, напомня на цистит! Пии червена боровинка. Аз също имам сега Sad ... Бонус от катетъра
Евър, честито и само радости.
Калфова, стиснати палци!
Зайче, и мен ме втриса, а съм с хемоглобин 109 Sad ужас е!
Всичко ще мине ... Аз и сега си поплаквам. Емоционално ми е Simple Smile

Ние се къпем всеки ден. Пъпчето падна и днес ни беше първата вана Wink ... Голям кеф е от сега Simple Smile
Виж целия пост
# 647
 Евър, честит син bouquet
 Калфова, браво поне знаеш кога ще е срещата, желая всичко да мине леко по най - добрия начин , а пук пък моето безсъние е от незнание... днес ми беше термина  Rolling Eyes час ми дадоха чак за понеделник  ooooh!
Виж целия пост
# 648
знам и аз така реших че е цистит но съм чиста... просто се стяга корема преди да отида търча и след това ме боли като изляза нз кво е притиска ли мехурчето... не знам и аз реших че е нормално... в началото първите месеци бях така и беше.... ужааасно щото пак пишках постоянно като сега...
Виж целия пост
# 649
Момичета стискайте палци утре секциото да мине по мед и масло. Ще съм в 38+6г.с
За сега съм спокойна. Цял ден чистя за да не мисля и даже гости си поканихме за разсейване.

Виж целия пост
# 650
Последно включване от мен като 2 в 1 ние сме съвсем на старта след малко започват процедурите по ваденето на човека, а той всякаш знае толкова е активен и то от часове никога не е било такова чудо до сега. Успех и на Ели Simple Smile
Виж целия пост
# 651
Последно включване от мен като 2 в 1 ние сме съвсем на старта след малко започват процедурите по ваденето на човека, а той всякаш знае толкова е активен и то от часове никога не е било такова чудо до сега. Успех и на Ели Simple Smile
Успех, всико ще бъде ок...
Виж целия пост
# 652
Успех, стискам палци всичко да мина леко! Скоро ще се гушката с бебчетата

Ние до сега сме се къпали 3 пъти, по 1х на седмица. За сега не мисля да зачестяват къпанията. Може би като попорасне малко ще я къпем направо във ваната с баща й, той обича да се плацика във ваната, аз не особено. Но в момета преобличането и даже смяната на памперси винаги са съпроводени от безумен рев - не мога да  си го причинявам всеки ден за къпане, а й тя не е мръсна все пак.

Аз бях много емоционална в началото и почти всеки ден си плачех по малко. Но от няколко дни съм вече по-спокойна, а и бамбина няма явно силни колики, защото също не плаче много. Гърчи се като червейче, хленчи по малко и си пръцка, но иначе е кротичка. Ох, дано така продължи докато свършат коликите!
Виж целия пост
# 653
Успех, момичета! Чакаме новите попълнения:)
Виж целия пост
# 654
Мариана , как сте с момичетата ? Вкъщи ли сте вече ?
 Ох, при нас сега имаше земетресение, колко сме слаби срещу природата, начи... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 655
 every me, честит син, да е здрав и щастлив bouquet Това ми беше второто по избор име - Самуил, означава "измолен от Бог" и е страхотно име Wink Заради таткото избрах Калоян Simple Smile

Между другото се спрях на име точно сутринта преди да ме приемат по спешност. Все едно съм знаела Simple Smile

Скорошно гушкане на съкровищата на Калфова и Елисавета Hug

Аз преди раждането не плачех, но за сметка на това след раждането падна голям рев. Особено в клиниката, на 4-тата нощ, когато на съквартирантката й носеха бебето и всяка нова смяна акушерки, всеки ден ме питаше "а вашето къде е" и аз трябваше на всяка да обяснявам, че е на системи и е в неонатологията... Цяла вечер ревах. И после вкъщи още на два пъти имах такива емоционални изблици. Сега май се позакрепих ooooh!
Виж целия пост
# 656
every me, честит син, да е здрав и щастлив bouquet Това ми беше второто по избор име - Самуил, означава "измолен от Бог" и е страхотно име Wink Заради таткото избрах Калоян Simple Smile

Между другото се спрях на име точно сутринта преди да ме приемат по спешност. Все едно съм знаела Simple Smile

Много благодаря!  bouquet

Калоян е страхотно име! Да сте живи и здрави, и много щастливи Wink
Виж целия пост
# 657
 Мина вече и днес в 6:05 се роди нашият син Божидар, 3,660 кг, 50 см с планово секцио всичко мина много леко и благодарение на моят личен избор за секцио бебето е живо и здраво оказа се след срязването че ситуацията е много опасна пъпната връв беше на възел такова нещо не били виждали само късмета че е с операция го спаси
Виж целия пост
# 658
Мина вече и днес в 6:05 се роди нашият син Божидар, 3,660 кг, 50 см с планово секцио всичко мина много леко и благодарение на моят личен избор за секцио бебето е живо и здраво оказа се след срязването че ситуацията е много опасна пъпната връв беше на възел такова нещо не били виждали само късмета че е с операция го спаси
Важното е че всичко е минало наред и сега сте здрави и двамата!  Heart Eyes Честито!  bouquet
Честито и на другите родили. Да са ви много здрави бебенцата и да ви правят много щастливи.  bouquet
Аз продължавам да нямам никакви признаци на раждане...освен зрялата плацента -нищо. Води в норма, тонове добри и никакви контракции.  newsm78
Имам още до термина де, но ми е чудно, ако пренося колко време ме държат така преди да го предизвикат? newsm78
Виж целия пост
# 659
Kalfova и Every честито бебчета, живи и здрави  bouquet
Elisaveta стискам палци!
Чакаме новини от Светла, нали?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия