Йоан Матев

  • 114 303
  • 984
# 90
Не мога да ги разбера родителите, ако реално има такива - Какво толкова може да се случи, ако се обадиш в полицията и кажеш, че издирваният прилича на едикой си?
Нали не си свидетел, а е работа на полицията е да направят проверка.

По-добре ли е да живееш с мисълта, че в близкото обкръжение на детето ти има убиец?



Виж целия пост
# 91
Приемам, че родителите на децата са искали да пощадят психиката им и да не се забъркват в тази лабилна възраст в нещата на големите. Вероятно са мислили, че това е работа на службите и те ще стигнат до истината, имайки предвид, че не едно, а около 100 деца са знаели(ако това е вярно). Защо точно тяхното да се забърква в кашата на престъплението?
Не си обяснявам как обаче, тези деца не са коментирали по между си и как никъде из между тях няма пукнатина в приказките им и как никой заобикалящ ги не е заподозрял, че знаят нещо.
Eдна от съученичките не издържала и казала на приятелката на убитото момче почти веднага.Тя пък казала на полицията.Какво са разследвали година и половина след това, те да кажат.
Виж целия пост
# 92
Аз не разбирам защо е трябвало тези които са разпознали момчето да се обаждат в полицията  newsm78 Нали в полицията знаят какво става, нали Костов е знаел. То хубаво някой ще подаде сигнал и после едно, че чадърът ще продължи да се шири, второ, че свидетелят ще е разкрит и кой знае какво рискува...

Кой е толкова луд, че да подаде сигнал за дете на полицай и то влиятелен и с връзки ?? Ние не знаем нищо, може и да има подадени сигнали които са били прикривани и потулвани.


Ако наистина е имало толкова запознати със случилото се, най-добър вариант са били медиите. Но кой знае и те колко са надеждни и чии гъ* лижат.

И защо медиите не разкриват какво наистина знаят по случая със сестрите Белнейски, защото 15000 медии се изредиха да идват и да разпитват анонимно в градовете покрай местопрестъплението. А там има достатъчно хора които знаят какво е станло, но медиите не отразиха нищо от това.
Виж целия пост
# 93
Отгоре на всичко медиите разпространиха и името на момичето, което се обадило на приятелката на убития и й казало, че убиецът е Йоан. Е, може ли такива идиоти бе?! Това леке я излежи две-три години, я не. А после?
Виж целия пост
# 94
Все си мисля,че сигнали е имало...Но явно чадърът е бил доста голям...
Виж целия пост
# 95
Все си мисля,че сигнали е имало...Но явно чадърът е бил доста голям...
Това е най-вероятно, защото иначе е немислимо 100-на несвързани помежду си хора да знаят и да се опази тайната.
Виж целия пост
# 96
Аз не разбирам защо е трябвало тези които са разпознали момчето да се обаждат в полицията  newsm78 Нали в полицията знаят какво става, нали Костов е знаел. То хубаво някой ще подаде сигнал и после едно, че чадърът ще продължи да се шири, второ, че свидетелят ще е разкрит и кой знае какво рискува...

Кой е толкова луд, че да подаде сигнал за дете на полицай и то влиятелен и с връзки ?? Ние не знаем нищо, може и да има подадени сигнали които са били прикривани и потулвани.


Ако наистина е имало толкова запознати със случилото се, най-добър вариант са били медиите. Но кой знае и те колко са надеждни и чии гъ* лижат.

И защо медиите не разкриват какво наистина знаят по случая със сестрите Белнейски, защото 15000 медии се изредиха да идват и да разпитват анонимно в градовете покрай местопрестъплението. А там има достатъчно хора които знаят какво е станло, но медиите не отразиха нищо от това.
От кое по-точно? Дали наистина живеем в толкова скапана държава или само конспирациите са ни в повече...
Виж целия пост
# 97
Е, колко пък толкова е бил влиятелен бащата на убиеца? Не е висш офицер. Правилно ли съм разбрала?
Виж целия пост
# 98
Е, колко пък толкова е бил влиятелен бащата на убиеца? Не е висш офицер. Правилно ли съм разбрала?

 Не е и митничар, а граничен полицай, който проверява паспортите на преминаващите границата. Тъпият и прост народ обаче не се научи да прави разлика между митница, гранична полиция и проверка за сигурност на багажа.
Виж целия пост
# 99
Е, колко пък толкова е бил влиятелен бащата на убиеца? Не е висш офицер. Правилно ли съм разбрала?

 Не е и митничар, а граничен полицай, който проверява паспортите на преминаващите границата. Тъпият и прост народ обаче не се научи да прави разлика между митница, гранична полиция и проверка за сигурност на багажа.
Стана ми интересно ти към кой народ се причисляваш?!
Как бащата със заплата на граничен полицай е осигурявал такъв стандарт, че всяка седмица семейството пътувало в чужбина?! Thinking
Виж целия пост
# 100
След убийството са се застояли тук.Сигурно майката журналист ги е водила с нейната заплата.
Виж целия пост
# 101
Е, колко пък толкова е бил влиятелен бащата на убиеца? Не е висш офицер. Правилно ли съм разбрала?

 Не е и митничар, а граничен полицай, който проверява паспортите на преминаващите границата. Тъпият и прост народ обаче не се научи да прави разлика между митница, гранична полиция и проверка за сигурност на багажа.
Стана ми интересно ти към кой народ се причисляваш?!
Как бащата със заплата на граничен полицай е осигурявал такъв стандарт, че всяка седмица семейството пътувало в чужбина?! Thinking

 Към частта от народа, която има административна обща култура и не бърка митница с гранична полиция, защото ми писна да чета писания на неграмотни журналисти, че бащата бил митничар, а всъщност е капепеец. Стандартът не се знае кой го е осигурявал. Може и да е била майката с ПР агенцията.
Виж целия пост
# 102
Е, то и моя съсед е митничар. Взима към 1000 лв. заплата и сега довършва трети хотел.
Виж целия пост
# 103
Ами не е много случаен. Все пак обучен полицай на отговорна позиция. Не, определено не е случаен.
Виж целия пост
# 104
Ако не е политическа поръчка,защото е възможен и малшанс на хулиганчето,да е случайно бягащ и присъстващ в района,може да е самата истина.Да  е убиец,прикриван от самия  главен секретар,който с освобождаването си решава да "предаде"  приятел.Бащата е назначен от него писаха .Още една случайност.Или истина. Допарило на генсека и ...този чадър е  доста голям  и  възможен.Но  докато не го осъдят е невинен.
А там както се спомена може да се подпишеш под всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия