Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 47 893
  • 758
# 480
Почна бебевалежа и в нашата тема  Heart Eyes
Да са живи и здрави бебешоците и да радват мама и тате Simple Smile
Аз не съм изобщо готова с подготовката - тази седмица се занимавах с доктори и къде ще ходя да раждам Simple Smile
Та уточнихме уж нещата и се надявам  бебока да се съобрази с нашия план.
Сега спокойна, се захващам да раздавам на ММ задачи. Не, че той ще ги изпълни, ама аз да си кажа  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 481
Добре че почна бебевалежа, та се стъкмих, изпрах, изгладих, днес минавам през аптеката, количката е стегната, утре пристига кошарата и...чакаме великденския козунак Mr. Green

Чакаме новото попълнение Hug
Виж целия пост
# 482
Почна бебевалежа и в нашата тема  Heart Eyes
Да са живи и здрави бебешоците и да радват мама и тате Simple Smile
Аз не съм изобщо готова с подготовката - тази седмица се занимавах с доктори и къде ще ходя да раждам Simple Smile
Та уточнихме уж нещата и се надявам  бебока да се съобрази с нашия план.
Сега спокойна, се захващам да раздавам на ММ задачи. Не, че той ще ги изпълни, ама аз да си кажа  hahaha hahaha hahaha

Мече,плана си остава за сега така както ми каза нали? И аз минах при него,всичко беше точно,имаме дата,само ако е много претъпкано на нея тия дни ще ми звънне да смениме с +/- 1 ден,примерно. Heart Eyes
Виж целия пост
# 483
Момичета, черпя ви с по една виртуална тортичка/биричка - на който каквото му е на душата  Mr. Green Днес ставам на 30... как отлетяха годинките   Wink Тъкмо приключих с приготовленията и си чакам 15-20 човека гости за последно купонче, че скоро идва малката шефка и не знам дали ще дава да се правят купони вкъщи  Joy
На всички нови мами честито  Heart Eyes  Да са ви живи и здрави сладкишчетата  Hug
Виж целия пост
# 484
Честито, Марти, да си жива и здрава, и леко раждане bouquet
Виж целия пост
# 485
Марти ЧРД, жива и здрава леко раждане и много кротко бебче  bouquet
Тука как не спря да вали вече ми писна  Crossing Arms много депресантско време ...  
Добре че сте вие та да чакам хубави новини да видя коя ще е другата мама мартенка. Както сме се засили то няма да останат за април шегувам се  Sunglasses
Виж целия пост
# 486
Аз от сутринта пера и гладя.. имам още една купчинка и трябва да спретна ръкави, че да свърша днес с гладенето. Утре мисля да измия пода, пак да забърша прахта и да се изкъпя и избръсна, (най-накрая за предпоследен път преди раждането Mr. Green) че в понвделник съм на преглед и щ2 ми взимат МБ. Стискайте ми утре палци да не се заколя..  hahaha
С този гол1м хемороид ме е много срам да се кача за МБ утре на магарето... Embarassed
Виж целия пост
# 487
Марти, честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана и да имаш едно леко раждане!
Честито и на aleirbag! Да се възстановява бързо и да се гушкат с бебка! Наистина ни заваляха бебетата, а още не сме в средата на март.
Скокнах днес до айкото, взех едни чаршафки и повивалник, общо взето дъждовния ден го пиша ползотворен. Направо другата седмица и аз се захващам с пране и гладене.
Да подсетя мамите от София, в понеделник в Майчин дом от 15 ч. има лекция за кърменето с водеща акушерката Елена Василева. Аз ще ходя, ако на някой му се идва можем да си правим компания.
Виж целия пост
# 488
Еййй Primera, чак сега чета тук че часа ти бил за 11:20 .... Аз бях там и .... не знам коя от всички мами си била  Shocked Защо ли не проверих темата докато чаках, през тел. ,,, да ме пита някой. Ама и ти трябваше да се обадиш  Crazy
ами Теди...виж сега...аз те видях, погледнах те настойчиво, усмихнах ти се и ти кимнах, но... ти се обърна и аз реших да не нахалствам повече. Ще се радвам да се видим, с още едно майче от Варна ходим на лекциите всеки вторник и четвъртък в моловете, би било прекрасно ако се съберем повече бремелинки от групата Simple Smile

Веси, благодаря bouquet ще си потърся някакъв препарат.
Е хубава работа Sad ами аз не съм разбрала .. не съм видяла изобщо  Shocked По принцип съм с диоптър и не слагам очила като излизам навън и сега диоптъра ми е по зле - съвсем не вижам  Embarassed Ако си била в др. коридор въобще не съм разбрала че си ме погледнала и кимнала. Ех че съм ... яд ме е сега  Sad Трябваше да дойдеш и да ме питаш примерно, дали съм аз Теди или нещо такова, как пък си помислила че ще е нахално това ... Аз май знам с кое мамче ходиш на лекции. Нещо полезно научава ли се ? Един път да приключа с тоя историческия ремонт, и аз искам да се съберем  Simple Smile само да кажа, че съм малко срамежлива  Rolling Eyes
Аз си купих препарат (като веро) за миене на бебешки съдове (шишета например) на Фрош, обаче нямам четка ...
Честит рожден ден и от тук на рожденничките!
Честито ново бебче ! Всички стискаме палци всичко да е добре  Heart Eyes
Димитрина, май почти няма бременна жена без хемороид ... и аз си имам и ме е срам, определено, ама какво да се прави  Embarassed Даже последно карах ММ да провери дали съм се избръснала добре, и той като го видя, каза "Оооо тоя хемороид май е за махане а?!" Sick
Виж целия пост
# 489
Има нова девойка  Heart Eyes да ние жива и здрава! (тъкмо прочетох във фейса).
 newsm59 Марти, да си жива и здрава, много щастлива и обичана мама. Ще пия тази вечер бедно винце и за теб. bouquet bouquet bouquet
Лили, да си жива и здрава и ти, че каза за чаршавчетата.
Верно много гадно време, за това и моловете са пълни  Laughing

Виж целия пост
# 490
Марти, Честит рожден ден и от мен!  bouquet Желая ти много здраве, лека и безпроблемна бременност до термин и прекрасен резултат накрая Simple Smile Весел празник!

Хайде да е честито и на четвъртата априлска мама, която не дочака и роди в март Simple Smile Да са живи и здрави с малката госпожица, бързо да се възстановяват и скоро да се гушкат.
Виж целия пост
# 491
Честито на мамите.  bouquet
Марти,Честит рожден ден. bouquet

Аз днес се събудих от супер течение. Shocked Станах и цялата бях мокра,помислих си първо за водите.Казах на ММ той се ухили до уши,а аз притеснена започнах да дишам както ни учат. Laughing Измих се и от тогава нищо. newsm78 Попринцип бялото ми течение понякога е доста обилно,но днес чак и пижамата ми беше мокра. #Crazy
Виж целия пост
# 492
Ехо, имаме ли четвърто бебенце Simple Smile

Направих аптекарския пазар, 200 и кусур лева - ако щеш. Взехме и кошчето за колата, ама няма да минем без адаптори. Почти нищо не остана, почти сме готови Grinning
Виж целия пост
# 493
Честито на мамите.  bouquet
Марти,Честит рожден ден. bouquet

Аз днес се събудих от супер течение. Shocked Станах и цялата бях мокра,помислих си първо за водите.Казах на ММ той се ухили до уши,а аз притеснена започнах да дишам както ни учат. Laughing Измих се и от тогава нищо. newsm78 Попринцип бялото ми течение понякога е доста обилно,но днес чак и пижамата ми беше мокра. #Crazy
Аз предната бременност бях така,вечерта ми изтече нещо като вода,но малко.После нямаше нищо и чак на сутринта ме почнаха болките.Води, обаче повече не изтекоха,пукнаха ми там мехура.Не знам при теб може и просто течение да е,аз в момента слагам един крем за гъбички и ми тече такова едно воднисто сутрин,но не са води.
Виж целия пост
# 494
Честит рожден ден  smile3525 Марти! Много щастие, любов и незабравими моменти и леко и бързо раждане

Честито и на мамите.

belinda, имаме четвърто бебенце. " Малката е 2200кг, 41 см, засега диша самичка, но остава под наблюдение и в кислородна палатка. Иначе операцията беше под пълна упойка заради ниското ми кръвно." Това е част от поста и в ФБ преди няколко часа.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия