По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 60
Съжалявам Нандин..  bouquet

За хепатит Ц ме стреснахте- не се ли изследва в серологията, заедно с ХИВ ?
Или отделно се пуска- нали винаги ги правят тия изследвания оше при пункция. newsm78
Виж целия пост
# 61
Нндин, ужасно съжалявам, няма ли край тоя ужас  Cry
Виж целия пост
# 62
Герда, аз като не най-сигурния член на неделната група, съм съгласна за Хепи на Колодрума.  Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Герда и аз съм ок,само час да се определи...май ще трябва някой да запази маса Thinking

Надин,кураж  Hug
Виж целия пост
# 64
Надин, съжалявам... Hug
Виж целия пост
# 65
Нандин ... много съжалявам  Hug

Герда, аз в неделя имам неотложен ангажимент и няма да мога да присъствам, с удоволствие на следващата ще се присъединя  bouquet

Честита Баба Марта, момичета! Бъдете много здрави и нека мечтите се сбъднат!
Виж целия пост
# 66
Честита Баба Марта момичета  Hug. Да сте живи и здраве, бели и червени, румени и засмени  Wink.
Нандинче, съжалявам за минусчето  spoko  Hug.
Виж целия пост
# 67
Честита Баба Марта! Щъркелче за всяка!
Виж целия пост
# 68
Честита Баба Марта и много сбъднати мечти на всички!
Виж целия пост
# 69
Честита Баба Марта, момичета!
Пожелавам ви това, което ми пожела скъпа приятелка от форума- догодина да вържем мартеничка на нашето дете  Heart Eyes
Виж целия пост
# 70
Тара, прекрасно пожелание. Heart Eyes
Виж целия пост
# 71
Тара, прекрасно пожелание. Heart Eyes
Така е, прекрасно е, трогна ме дълбоко  Heart Eyes
Момичета, някой знае ли какво стана с Nachita? Не е писала от цяла вечност. Последно гледаше към истанбулските клиники.
Нандин, как си?
Виж целия пост
# 72
Тара в неделя в колко ти беше удобно да има среща?
Ако не се лъжа,Хепи отваря от 11.
Виж целия пост
# 73
Тара в неделя в колко ти беше удобно да има среща?
Ако не се лъжа,Хепи отваря от 11.
Ако срещата е в 10:30-11:00 мога да дойда, защото трябва да съм тръгнала до 12:30-13:00, но не се съобразявайте с мен, ако не можете толкова рано, ще се видим друг път  Peace
Виж целия пост
# 74
Аз съм ок за 11 и май ще успея да дойда. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия