По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 972
  • 726
# 105
До 36 часа след прегнил се пукат.
Ти как разбра, че твоите не са се спукали?
Защо ти бият прегнил през един ден?
Виж целия пост
# 106
На 14 ден от цикъла имах дф 20 мм и ?лекаря постави прегнил 10000,и на 16 ден атидах и беше пораснал22,но не се беше спукал и същия ден ми сложи и една доза от 5000.Вторник съм на преглед,не знам какво ще стане.
Виж целия пост
# 107
Е, защо е сложил от хиляда.Да не бби да те таймират, за да си правите в къщи бебе?
Къде го практикуват това?
Виж целия пост
# 108
Е, защо е сложил от хиляда.Да не бби да те таймират, за да си правите в къщи бебе?
Къде го практикуват това?
Не е 1000, а 10000
Виж целия пост
# 109
Ако прегнилът не е съхраняван правилно може от там да е дошъл проблемът.
Виж целия пост
# 110
Плюс това не беше Прегнил,а заместителя му Хориомон,двете инжекции по 5000 са 50лв,едната от 5000-25лв
Виж целия пост
# 111
Мацки, в 11:00 в Хепи, нали  Party
Нека, който е направил резервацията, да ми пише на лични на чие име е.
Виж целия пост
# 112
И на мен, моля, да пишете на чие име е резервацията Hug
Виж целия пост
# 113
Весело изкарване! bouquet Аз няма да успея.
Виж целия пост
# 114
Ема, другия път.  Wink

Мили момичета, много се радвам, че се запознах с всички вас! Толкова положителен заряд и сила има във всяка от вас.  Hug
P.S. Трябваше да си изпия Норпролака преди срещата, че да ми се доспи и да говоря по-малко.. Joy ама то от вълнение, а толкова сродни души на едно място.  bouquet
Виж целия пост
# 115
На мен ми предстои инсеминация, с един мисед аборт съм в 6 седмица миналата година юли месец от забременяване на естествен цикъл. Решихме да опитаме с инсеминация.
На 20 февруари ми дойде на 22.02 бях на преглед, изписа ми Мерионал 75 по една инжекция на ден.На 27 бях отново на преглед, три фоликула, но увеличихме двоина доза Мерионал на ден до вчера.

На 8 ден Прогестерона 2.04 Естрадиол 406.3 ЛХ 6.82
На 13 ден имах два фоликула 13.5 мм и 17 мм  Прогестерон   1.21 Естрадиол 265.   ЛХ 65.84
Имам и две инжекции Прегнил, ще ги бия тази вечер, инсеминацията е на 07.03 на обяд.
Виж целия пост
# 116
Ема, другия път.  Wink

Мили момичета, много се радвам, че се запознах с всички вас! Толкова положителен заряд и сила има във всяка от вас.  Hug
P.S. Трябваше да си изпия Норпролака преди срещата, че да ми се доспи и да говоря по-малко.. Joy ама то от вълнение, а толкова сродни души на едно място.  bouquet

И аз много се радвам, изкарахме си чудесно. В най-скоро време пак трябва да се организираме.
Виж целия пост
# 117
Абсолютно, супер приятно беше  Party  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 118
Така беше наистина  Hug Ако искате по-натам ще повторим Peace

п.п.Само една подсказка,ако може..
Скрит текст:
.русото момиче до Герда???Коя беше?Мн хубаво си говорехме,но не и чух ника Blush
Виж целия пост
# 119
Искаме  Grinning Heart Eyes
Русото момиче е с ник crowned, от селенската тема  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия