Кауфланд - тема 20

  • 107 748
  • 727
# 285
След като редовно получавам вестник, а последните седмици такъв липсваше, писах 2 пъти на място в магазина за неполучен вестник, но без резултат. Писах един път в сайта им, втори път и след третия имаше резултат. Вчера се свърза с мен една жена, която отговаря за нашия район, беше изключително любезна, каза, че специално на нас са ни пускали брошура, но "недобросъвестни съседи" най-вероятно ги крадат. Разбрахме се, че ще ги пускат в самата кутия, а не на половина да стърчат, така че да не могат да се дръпнат от кутията. Дори ми предложи да си оставя телефонния номер, да ми се обаждат като оставят вестника или да звъннат на звънеца, така практикували с много клиенти, които наистина държат да получат вестник и има риск да бъде откраднат. казах, че да го пускат целия в кутията е достатъчно. Жената каза да си запиша телефонния й номер и ако има някакъв проблем да й звънна. Та, доволна съм  Sunglasses Wink
Виж целия пост
# 286
Вече седмицата мина, но сега видях соевия сос Пърл ривър - преди 10+ години доста го купувахме, най-много ми харесваше от тези сосове, дори голяма бутилка. Но само заради него едва ли ще се понеса.
Също доволна от блендера Muhler. Пасирам портокали, грейпфрути, лимони, ябълки, после прецеждам през цедка и доливам с вода и малко мед - добро безалкохолно. Ще ми се да го видя как ще се справи с дръжки от магданоз, от село ни наскубват много и си правим песто. Grinning
Виж целия пост
# 287
Един въпрос към притежателките на тавите и тенджерите на Звездев с каменното покритие. Драскат ли се, трябва ли да ги пазя и да бъркам само с дървени бъркалки? newsm78
Два-три пъти съм пекла баница в тавата. Рязала съм с я ножа - няма надраскано, за сега.
Благодаря! bouquet Разделих се с голямата тава, но запазих тенджерата. Така и не разбрах някъде дали е останала малка, за да отида да си взема. Намалението е било до днес нали?! Tired
Виж целия пост
# 288
Непокорна,мисля,че е до днес намалението.
Виж целия пост
# 289
още не съм пробвала Exquisit-ите им, добри ли са? Все ги подминавам.



Аз харесвам шоколадите, бисквитите и сосовете/горчиците/пестото. Сосовете и горчиците са с малко екстравагантен вкус, но на мен ми допадат. В момента имам още от медената горчица, затова мислех дали сега да не взема  хрян с боровинки и сос с манатарки.
Виж целия пост
# 290
Някой пробвал ли е кафето на зърна, което е на промоция?

И аз се включвам с молба за мнения за кафето на зърна Сагафредо  Hug
Виж целия пост
# 291
Тези драстични намаления всяка вечер ли са?
Виж целия пост
# 292
Здравейте,
Ако някой е купувал тенджерата под налягане на Кауфланд, която се предлага за около 70 лв., моля да ми даде някакъв отзив дали е доволен.
Виж целия пост
# 293
Тези драстични намаления всяка вечер ли са?
Да, един път съм ходила толкова късно и беше ужас.
Виж целия пост
# 294
Тези драстични намаления всяка вечер ли са?
Да, един път съм ходила толкова късно и беше ужас.
Е, по това време все пак не е пълно с народ, не е бой.
Но да... Обявяват напр. "гъби за 1 лв." и гледаш как наличните хора се насочват отвсякъде към сектора за зеленчуци.
Виж целия пост
# 295
Аз само веднъж взех магданоз за 5 ст, и естествено не беше оправена цената, та висях на информация да ми връщат разликата  Crazy
Виж целия пост
# 296
Аз само веднъж взех магданоз за 5 ст, и естествено не беше оправена цената, та висях на информация да ми връщат разликата  Crazy
Ако мине номера май са тия намаления
Виж целия пост
# 297
Намаленията вечер само за хранителните продукти ли важат и ако някой е опитал пастървата да сподели мнение  :tired Praynig    не ми хареса, че са опаковани по 4 бр. Но ако е хубава ще взема
Виж целия пост
# 298
Тези драстични намаления всяка вечер ли са?
Да, един път съм ходила толкова късно и беше ужас.


В кой магазин се случва това?
Виж целия пост
# 299
Имате ли мнение за уок тигана дето е на промоция на 19.99?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия