Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 084
  • 3 522
# 300
С., хареса ми ... дрехата, която си избрала за бала си. Hug "Дреха" защото не е рокля, а е от две части, нали правилно съм разбрала. Blush
Много ти благодаря.  Hug Следя те и в други теми и наистина се надявах да прочета мнението ти.  bouquet Всъщност все още е рокля, засега не е от две части, след време, да мине бала има вероятност да стане, но засега е цяла.  Laughing
Виж целия пост
# 301
daviz, имаше. Тя беше поредната.
И между другото.... есента я видях пред НАТФИЗ. Предполагам, че има артистични наклонности.
Виж целия пост
# 302
Много ти благодаря.  Hug Следя те и в други теми и наистина се надявах да прочета мнението ти.  bouquet Всъщност все още е рокля, засега не е от две части, след време, да мине бала има вероятност да стане, но засега е цяла.  Laughing
Аз може би грешно съм разбрала, защото ти спомена, че смяташ да скъсиш полата след бала си и реших, че и сега е от две части. Blush
 Hug
Виж целия пост
# 303
Смятах да я скъся, да, но останалите дами в темата ми предложиха варианта просто да я направя в две части и се позамислих.  Laughing Няма проблем, и аз понякога така пиша, че сама себе си не разбирам. Но засега все още е рокля.  Laughing
Понеже вече много оспамих темата да пусна нещо по нея - това е облеклото, което съм избрала за изпращането(Снимките пак не са много добри, но...):
Скрит текст:


С разликата, че гърбът ще бъде гол и няма да са тези обувките, на тяхно място съм избрала бежови сандали. Преди всичко искам да ми е удобно. Laughing
Любопитен ми е и избора за изпращането на другите абитуриентки в темата.  Peace
Виж целия пост
# 304
На мен много ми допада.
Виж целия пост
# 305
На мен много ми допада.
Благодаря!  Hug
Като говорим с останалите разбирам, че повечето са се насочили към рокли и за там, затова питам и тук, да сверя. Въпреки че е индивидуално за всички, де.  Laughing
Виж целия пост
# 306
Точно когато са млади трябва да носят къси рокли и да показват фигура! Ако са си позволили да напълнеят преди да станат абитуриентки не знам за по-нататък. Както и ако не можеш да сложиш къса рокля и да покажеш фигура като си на 18 - 19г. какво остава по-нататък?
За дълги рокли има време. Особено след 40-те.
За протокола на моя бал преди 100г. бях 45 кг. Краката ми бяха супер, нямах нито целулит, каквито и недостатъци. Скъсвам мд от тренировки, за да може ако иска да си облече къса рокля.
Не само на бала, когато и се наложи или поиска докато навърши поне 35.
Не, че нещо... ама хората и след 18-19 годишна възраст също отслабват Mr. Green Ако абитуриентката е пълна и не е успяла да се мотивира до бала да заслабне, е най-нормално да си избере рокля, която да й прикрива недостатъците.

Не знам аз ли съм обременена по някакъв начин, народопсихология ли, що ли обаче европейските традиционни дрехи ми изглеждат някак грубовати, включително и нашата носия. Докато азиатските са едни такива цветни, ефирни, копринени.
Виж целия пост
# 307
На мен ми допадат роклите с народни мотиви.Всичко ми харесва,стига да не е биташка рокля от евтин плат с камъчета,маниста.. Stop
Не харесвам и евтини аксесоари,които имитират злато/сребро.Една нежна гривничка/обеци са напълно достатъчни.Обичам изчистен и нежен вид,точно какъвто трябва да има едно 18/19г момиче.
Не харесвам и вафли и обемчета,носещи със себе си вкуса на 90-те.
Не харесвам кадифе,колкото и да е модерно.Грозно ми е,ретро ми е,перде ми е.
Виж целия пост
# 308
Само си представете някой посланик по време на акредитация с такъв костюм (евентуално панталон с кант в шевица, ако ще е смокинг), за да популяризира етноса ни... Ще е по-нелепо и от посланичката ни в Люксембург! Crazy
Абтуриентите не са посланици.
Няма посланик на 18-19г.
Ти за луда ли ме смяташ, та ми ги обясняваш тези неща? newsm78 Казах го, защото някой назад каза, че в официалното облекло за представяне на страната ни можело да се вмъкнат етно елементи. Японките носели кимона( в т.ч. императрицата), когато трябва да са най-представителни.
Аз. Ама нямах предвид вмъкване. Имам предвид носия, цяла.
Виж целия пост
# 309
Смятах да я скъся, да, но останалите дами в темата ми предложиха варианта просто да я направя в две части и се позамислих.  Laughing Няма проблем, и аз понякога така пиша, че сама себе си не разбирам. Но засега все още е рокля.  Laughing
Понеже вече много оспамих темата да пусна нещо по нея - това е облеклото, което съм избрала за изпращането(Снимките пак не са много добри, но...):
Скрит текст:


С разликата, че гърбът ще бъде гол и няма да са тези обувките, на тяхно място съм избрала бежови сандали. Преди всичко искам да ми е удобно. Laughing
Любопитен ми е и избора за изпращането на другите абитуриентки в темата.  Peace
За мен си много черна. Много.
И бежовите обувки не оправят работата.
Не искам да звуча грубо.
Виж целия пост
# 310
Добро утро.Народните носии ги обсъдихме качествено,сега да питам как бихте възприели такава
Скрит текст:
рокля, за бала на момиче падащо си по рок метъл и подобни.
Виж целия пост
# 311
Ами такова момиче няма да се чувства добре в принцеска рокля, така, че защо не.  Къси рокли също харесвам, все пак това не е виенски бал.
Виж целия пост
# 312
На мен ми допада. Само дето черно някак не ми се връзва с бал, но пък на такава рокля няма и как да върви друг цвят.
Виж целия пост
# 313
Смятах да я скъся, да, но останалите дами в темата ми предложиха варианта просто да я направя в две части и се позамислих.  Laughing Няма проблем, и аз понякога така пиша, че сама себе си не разбирам. Но засега все още е рокля.  Laughing
Понеже вече много оспамих темата да пусна нещо по нея - това е облеклото, което съм избрала за изпращането(Снимките пак не са много добри, но...):
Скрит текст:


С разликата, че гърбът ще бъде гол и няма да са тези обувките, на тяхно място съм избрала бежови сандали. Преди всичко искам да ми е удобно. Laughing
Любопитен ми е и избора за изпращането на другите абитуриентки в темата.  Peace
За мен си много черна. Много.
И бежовите обувки не оправят работата.
Не искам да звуча грубо.
Няма проблем, все пак попитах за мнение.  Peace
Всъщност цветът на гащеризона е тъмно син, не е черен.
Виж целия пост
# 314
А за някакви по-свежи обувки мислила ли си, ментови например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия