Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 090
  • 3 522
# 3 225
Именно, то, детето не би стигнало до бръмчалкси тоалет, ако ценностите са ориентирани в правилната посока.
 В много от видяното, явно не са.
Факт!
Виж целия пост
# 3 226
Фурла с Конверс  Joy жЕвота е прекрасен!
Ноар, права си!Ама това вече е друга тема за разговор...
Виж целия пост
# 3 227
Фурла с Конверс  Joy жЕвота е прекрасен!
Ноар, права си!Ама това вече е друга тема за разговор...
Фурла smile3511 с Конверс  smile3511 Какво ли още ще доживея. #Crazy
Виж целия пост
# 3 228
Фурла с Конверс  Joy жЕвота е прекрасен!
Ноар, права си!Ама това вече е друга тема за разговор...
И аз се учудих на съчетанието,
Но викам да си мълча,
Че нито фурла имам,
Нито конвърс  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 229
Я направо снимков материал, че да преценим Wink
Виж целия пост
# 3 230
Я направо снимков материал, че да преценим Wink
Снимков материал на бала, след шест години. До тогава ще поработим, за да не се излагаме Joy
Виж целия пост
# 3 231
И какво необичайно има в съчетанието на Фурла и конвърс? И двата бранда артикулите са всекидневни, а не за специални случаи.
Виж целия пост
# 3 232
И какво необичайно има в съчетанието на Фурла и конвърс? И двата бранда артикулите са всекидневни, а не за специални случаи.
Да, така е. Освен, че са еднакъв цвят, единствено Фурлата събра телефона на дребната, твърда е, и няма опасност да се начупи дисплеят. И не е луксозна, от диагоналките, със синджира. http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=136738760, само малко по синьозеленикаква, но си е естествена кожа. И мен ме шокира тази комбинация, освен това напоследък не е модно да се съчетава цвета на чанта и обувки, но въпрос на гледна точка.
Виж целия пост
# 3 233
Аз пък не мисля, че децата имат право сами да си избират дрехи. Все още нямам свои - само племенница, но мнението на нейните родители е подобно на моето. Всеки си знае - това също е въпрос на разбирания. Чувала съм по телевизията разни "дами" да казват колко полезно е малките деца сами да решават какво да обличат, за мен това е абсурд.
Виж целия пост
# 3 234
Могат да решават в рамките на това каквото има в гардероба им Wink.
Виж целия пост
# 3 235
Аз пък не мисля, че децата имат право сами да си избират дрехи. Все още нямам свои - само племенница, но мнението на нейните родители е подобно на моето. Всеки си знае - това също е въпрос на разбирания. Чувала съм по телевизията разни "дами" да казват колко полезно е малките деца сами да решават какво да обличат, за мен това е абсурд.
Твърде деликатно е. Щом се опитвам да произведа мислещ човек, няма как да кажа, че няма право да си избира сама дрехите, и ще носи това, което аз кажа. Като излезем на пазар, тя харесва всичко, но аз насочвам погледа и тук, или там. Коментираме брандове, качество на текстила, качество на изработка, цена спрямо качество. Всъщност жената е корифеят, но и аз прилепям. Важно е детето да купи това, което ти искаш, но да си мисли, че точно това си е негов избор. Тогава си го носи с кеф.
Виж целия пост
# 3 236
За тази статия какво мислите?
http://www.dimitrovgrad.bgvesti.net/news/429345/Domashno-izplete … umi-za-hilyadarki
Хубава е рокличката,но чак пък да удря в земята. Laughing
Виж целия пост
# 3 237
А какво е лошото децата да имат мнение за дрехите си? Не си представям да се облекат така, както аз кажа. 15-годишната е горе-долу с моя вкус, но малката хич. На нея й дай рокли, поли, да има лъскавко, ако може, воланче.... за мой ужас. Колкото и да се мъча, не виждам как на сила ще я накарам да обуе кецове например.
Помня, като бях тийн, трябваше да ходим на някаква сватба. Майка ми много искаше да се облека официално, но аз се запънах на дънки. С дънки отидох, иначе рискуваше през цялото време да гледам лошо.
Виж целия пост
# 3 238
Пропуснах. Комбинацията Фурла - Конвърс, за капак разнася с Опиум, ха #Crazy
Виж целия пост
# 3 239
А какво е лошото децата да имат мнение за дрехите си? Не си представям да се облекат така, както аз кажа. 15-годишната е горе-долу с моя вкус, но малката хич. На нея й дай рокли, поли, да има лъскавко, ако може, воланче.... за мой ужас. Колкото и да се мъча, не виждам как на сила ще я накарам да обуе кецове например.
Помня, като бях тийн, трябваше да ходим на някаква сватба. Майка ми много искаше да се облека официално, но аз се запънах на дънки. С дънки отидох, иначе рискуваше през цялото време да гледам лошо.
Същите са и моите.Сами си избират дрехите от малки,но с моя помощ естествено. Сега вече ги оставям и сами да си пазаруват.Имат хубав и премерен вкус, по моите разбирания и не се притеснявам от изборите им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия