
Иначе, като ги облегна на музикалната им масичка, могат да стоят прави без да ги придържаме. Наистина е уникално изживяването да ги гледам как порастват с всеки изминал ден. Продължаваме с две млечни хранения и две с твърда храна, направих им междинно хранене с плод. Със запек нямаме проблеми, но през деня почти не спят. Особено момата. Днес дремна 30 мин преди обяд и това беше до 20 ч. През нощта спят, като заклани по 12 часа, но дневният сън е друго нещо... Вашите бебчета по колко спят денем?
.
, разбирамо защото много се обичат с тати. Започна и да ме имитира вече. Днес например си отварям устата и викам ааааааммм и той си дава пръстчето и се правя , че го захапвам и рязко се дръпвам и пада голям смях, после аз правя към него същото и той така захапва и се дръпва
.
))))
Вчера много упорито маха на дядо си за Чао. С ходенето сме до никъде, с изправянето също. Не бързам. Радвам се на бебе, че толкова бързо порастна и това...Ще го хване и него бебешкият пуберитет и няма да е малко, сладко човече...
Тя ще се радва,ама все пак
Сега поне за малко ще се грижа само за едно дете. Макар че баткото с доста неща ми помага и вече започна да ми липсва мъжката му подкрепа
,особено с това калпаво време,дето и хляб не мога да отида да купя. 




Препоръчани теми