Къната, билките и всичко останало - Тема 11

  • 90 446
  • 747
# 375
При мен се повлия цялата коса, защото не е третирана от години. Нямам следи от боя, кичури и т.н.
Хората много обичат всичко да се случва точно сега, на секундата, но всяко нещо иска постоянство и време...
Виж целия пост
# 376
Момичета, сега видях в страницата им във Фейсбук, че вече са получили боята на Култиватор  Mr. Green. Обаче не бяха написали нищо друго
А цена има ли?
Мързи ме да вляза в сайта им  Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Не виждам Култиватор в сайта на Хена Фокс.
Виж целия пост
# 378
Ето това е, което е на страницата. Пишат, че от утре е в продажба, но за цена не са написали нищо

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10155519169711 … ;substory_index=0
Виж целия пост
# 379
Тази боя не я ли чакахме от май миналата година, голямо чакане падна  newsm78  Laughing
Виж целия пост
# 380
Направо не е за вярване , че я дочакахме. Сега ми е много чудно каква ще е цената. Дано и да е по-добра от Радикото като покритие, че тя за нищо не става за белите коси.
Виж целия пост
# 381
17,90 е култиватора
Виж целия пост
# 382
Може би ще се навия да я пробвам. Според описанието една боя би трябвало да ми стигне за 2 пъти.
Дори и да ми се получи разлика между корен и дължини, едва ли ще е нещо фрапантно...
Виж целия пост
# 383
Само он-лайн ли ще може да се вземе или ще я има и по магазините, където има и тяхната основна боя?
Виж целия пост
# 384
Брей, доживяхме Simple Smile  - ще чакам да споделяте, аз тъкмо се къносах вчера, пък имам и още една дозичка... та надали скоро ще си взема.За съжаление не са заредили от всички цветове... и все пак бургундито ме влече Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Здравейте, доста неща изчетох в темите, но реших все пак да попитам. За първи път ще ползвам светлокестенявата билкова боя на hennafox, но ми предстои ходене на море. Има ли опасност след плуване да се разтече цветна вода от косата?
Виж целия пост
# 386
Да.
Виж целия пост
# 387

Може ли да се види онлайн тази боя?
Виж целия пост
# 388

Може ли да се види онлайн тази боя?

Има я в сайта на ХенаФокс:
http://www.hennafox.com/category/17/boi-za-kosa.html
Виж целия пост
# 389
В екомама също я има Cultivator's, аз много се надявах на живо в някой магазин да я има... но май още само онлайн се намира.
http://www.ekomama.net/producti-za-mama/naturalni-boi-za-kosa.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия