Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 217
  • 737
# 255
Споделете хубав измиващ балсам(тоьи дето се ползвс вместо шампоан)  Praynig
Виж целия пост
# 256
https://www.lookfantastic.com/matrix-biolage-cleansing-condition … dMCFd6YdwodUpcK4A аз имам този и е хубав.
Виж целия пост
# 257
Момичета, търся отзиви за
Серум за коса L´Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Lipidium Primer
 

Виж целия пост
# 258
Момичета, моля отзиви за тези два шампоана или за тяхното сравнение, как се усещат от към хидратация и омекотяване:

Виж целия пост
# 259
Шампоана Секси хеър за руса коса е прекрасен Heart Eyes май само той ми харесва от марката като цяло Simple Smileи все го зареждам Simple Smileдругият не съм ползвала :все още
Виж целия пост
# 260
Влизам да споделя отзиви от Новата тристъпкова терапия на Наши Филър в сравнение с предишната терапия.
Първото ми впечатление е , че е доста по -протеинова. Втората стъпка направо сковава косата. Шампоанът обаче е по-мек и не така заплитащ, но пък третата стъпка е не чак толкова хидратираща. Резултатът е много плътна коса, типично след протеин, права и много бързо изсъхваща. Блясъкът е страхотен, обем също има. Като цяло мисля, че повече би се харесала на момичета с по-изтощени коси. Моята не е и предишната терапия ми допадаше повече. За съжаление вече е спряна и май никъде не може да се намери. След 1-2 измивания смятам да пробвам 1-ва и 3-та стъпка по средата с ампула Наши филър.
Виж целия пост
# 261
DELI2, благодаря, аз търся хидратиращ шампоан за дъщеря ми и се спрях на тези двата... А сексито омекотява ли добре, нали не се усеща никакъв протеин, заплита ли косата или е нежен?

ani_d, и аз така предположих, че тази Филър ще е по-силно протеинова терапия... При теб има ли още да продават мостри от старата терапия?
Виж целия пост
# 262
Добро утро .
*dreamer* Имам мостричка но не съм я пробвала все още .
Искам да ви попитам пробвали ли сте серията на CHI Rose Hip Oil Color  .И кой продукти от тази серия сте изпробвали.Как я усетихте ?Интересувам се по конкретно от Сух възстановяващ спрей за блясък и запазване на цвета на косата CHI Rose Hip Oil Color и от Възстановяваща маска за боядисана коса CHI Rose Hip Oil   Simple Smile

Виж целия пост
# 263
DELI2, благодаря, аз търся хидратиращ шампоан за дъщеря ми и се спрях на тези двата... А сексито омекотява ли добре, нали не се усеща никакъв протеин, заплита ли косата или е нежен?

ani_d, и аз така предположих, че тази Филър ще е по-силно протеинова терапия... При теб има ли още да продават мостри от старата терапия?

Усещането от шампоана на секси хейр при мен е мека, жива, коса, без никакво сухота и твърдост Grinning
Виж целия пост
# 264
Как ви се струва комбинацията от маслена маска (с кокосово масло) преди измиването (като преуош), измиване с протеинов шампоан (алтерна рипеър) и накрая хидратиращ балсам (марокан)?

чудесна

аз съм доволна от "нощната шапка", косата ми я изпива и няма нужда от миене сутрин
като финиш не съм я пробвала
Виж целия пост
# 265
Здравейте, момичета! Някой ползвал ли е кенди олиото на Алтерна? Гледах едно клипче на Худа Катан, която като преуош нанесе хидратиращия балсам на Алтерна, после изми с шампоан moisture intense(каза също, че е пробвала и с този за обем от бамбуковата серия) и сложи кенди ойл, като не спря да го хвали това олио.

Аз от балсама не съм впечатлена, за разлика от moisture intense, който добре ми хидратира и прави косата плътна.
Виж целия пост
# 266
Да си побутна питането от миналите страници
Може ли да ме посъветвате кое от двете термота на Sexy hair да взема?Ще го използвам преди сешоар.Преси и маши ползвам 2-3 пъти в годината максимум. И каква е разликата между двата продукта?Много ще ми е полезно,ако някой изкаже мнение  Praynig
Виж целия пост
# 267
ani_d, и аз така предположих, че тази Филър ще е по-силно протеинова терапия... При теб има ли още да продават мостри от старата терапия?
За съжаление изобщо я няма. Останали са само от дозичките в малките шишенца, но може и те вече да са свършли

Може ли да ме посъветвате кое от двете термота на Sexy hair да взема?Ще го използвам преди сешоар.Преси и маши ползвам 2-3 пъти в годината максимум. И каква е разликата между двата продукта?Много ще ми е полезно,ако някой изкаже мнение  Praynig
И аз се присъединявам към питането каква е разликата между двете??
Виж целия пост
# 268
Night cap на ЛП ми омазнява косата (а моята е суха и трудно може да я омазни нещо) или аз нещо не правя както трябва. На него пише да се сресва косата като се сложи, аз не реша, мажа и лягам и може би затова. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 269
Някой да има мнение за тези терапии на Медисютикалс?
https://www.zlatnaribka.com/terapiya-za-iztoshtenata-i-tsaftyash … osa-mediceuticals
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия