Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 217
  • 737
# 315
Кенди Ойл на Алтерна съм ползвала от мостра - хареса ми, приятен продукт, хубава миризма.

И все пак ако трябва да препоръчаш "кристали" това ли би избрала или нещо друго повече ти харесва, за сравнение?

Мисля, че го коментирахме по назад в тази тема, или предишната, за мен това е най-хубавото олио, което съм ползвала сравнено с керастаз и шу уемура Peace
Виж целия пост
# 316
Кенди Ойл на Алтерна съм ползвала от мостра - хареса ми, приятен продукт, хубава миризма.

И все пак ако трябва да препоръчаш "кристали" това ли би избрала или нещо друго повече ти харесва, за сравнение?

Мисля, че го коментирахме по назад в тази тема, или предишната, за мен това е най-хубавото олио, което съм ползвала сравнено с керастаз и шу уемура Peace

Благодаря ти! Ще го поръчам. А нещо друго от серията ползвала ли си? Или тази за обем bamboo volume?
Виж целия пост
# 317
Не, нищо друго не съм ползвала на Алтерна, защото не мога да преценя кое е точно за моята коса. За серията за руса коса няма много добри отзиви Rolling Eyes
Виж целия пост
# 318
Имам матиращата сметана, намирам я за сполучлив продукт, защото пигментът все пак остава в косата до следващото измиване и след нея русото ми изглежда по-светло. Имам подобен продукт на Шварцкопф от професионалната серия Blonde Me, но той е във вид на спрей. Сметаната мирише много хубаво на боровинки, иначе няма как да даде тази силна хидратация, която дава бялата сметана - всички продукти за матиране леко изсушават косата и я правят по-твърда.
Благодаря за инфото  bouquet
Виж целия пост
# 319
Христос Воскресе!
Момичета, колебая се между боите на  Лакме Колаж и Мажирел. Колаж ми харесва, но пусто любопитство за нещо ново. Какво ще кажете за Мажирел?
Виж целия пост
# 320
Момичета, реших да си поръчам от enzo, маска за коса "Alterna caviar moisture". Трябва ми, много добре хидратираща маска. В момента, привършвам на "Chronologiste" Kerastase, от която съм доволна. Как мислите, ще ми додадне ли Алтерна, и да рискувам ли с enzo Embarassed newsm78?
PS: Светли и усмихнати празнични дни:)
Виж целия пост
# 321
 С енцо проблем няма,но хроноложист е по-скоро балансирана маска не е чиста хидратация даже си е с доста протеин в нея. Дали ще ви пасне Алтерната не е сигурно. Аз съм се навила за маската Мажистрал. В момента ползвам Нутритермик и Хрома рич. И двете са хидратиращи Хромарич повече.
Виж целия пост
# 322
Момичета, реших да си поръчам от enzo, маска за коса "Alterna caviar moisture". Трябва ми, много добре хидратираща маска. В момента, привършвам на "Chronologiste" Kerastase, от която съм доволна. Как мислите, ще ми додадне ли Алтерна, и да рискувам ли с enzo Embarassed newsm78?
PS: Светли и усмихнати празнични дни:)
Хайверените алтерни хич не са толкова хидратиращи, доста протеин си имат вътре. Ако търсиш хидратация чиста, не са твоя продукт. Но ако търсеш нещо балансирано като Хронологист може и да ти допаднат.
Виж целия пост
# 323
Благодаря! Маската на Керастаз я имах отдавна, но я бях захвърлила, понеже в един момент, не ми понасяше. Сетих се, този петък, когато ползвах био хидратиращ шампоан и маската. Косата става уникална. И тъй като днес си къносах косата, Хронолоджист-а, направо я направи като коприна. Което ми е странно, ако е протеинов...Затова сметнах, че е хидратиращ...
Виж целия пост
# 324
Благодаря! Маската на Керастаз я имах отдавна, но я бях захвърлила, понеже в един момент, не ми понасяше. Сетих се, този петък, когато ползвах био хидратиращ шампоан и маската. Косата става уникална. И тъй като днес си къносах косата, Хронолоджист-а, направо я направи като коприна. Което ми е странно, ако е протеинов...Затова сметнах, че е хидратиращ...
Явно при теб Хронологист действа точно така, както обещава - открива  от какво се нуждае косата ти и й дава точно това. Нали в това се крие уникалната му формула Simple Smile Просто не очаквай това от Алтерна. Може би е добри първо да го пробваш и после да го поръчваш.
Виж целия пост
# 325
Благодаря, Ани! Ще попитам в темата за размяна, че не ми се дават толкова пари , без гаранция за резултат:)
Виж целия пост
# 326
Може ли да ми препоръчате някакъв продукт за "запечатване" на връхчетата? Имам двойния серум Липидиум и този на Маракеш, но не са това, което търся. Първият се справя горе- долу, но ми утежнява косата, а вторият изобщо не ми помага за тази цел, както и олиата, които имам. Някак изпръхнали ми стоят краищата..
Виж целия пост
# 327
Може ли да ми препоръчате някакъв продукт за "запечатване" на връхчетата? Имам двойния серум Липидиум и този на Маракеш, но не са това, което търся. Първият се справя горе- долу, но ми утежнява косата, а вторият изобщо не ми помага за тази цел, както и олиата, които имам. Някак изпръхнали ми стоят краищата..
И при мен е същото положение ,и аз съм в търсене на такъв продукт
Виж целия пост
# 328
За дъщеря ми взех за тази цел Митичното олио за всякакъв тип коса. Аз си слагах, хареса ми за първо слагане, но мирише гадно, щерката още не го е ползвала.

Аз пък имам нужда да ми препоръчате спрей/крем за обем. Не лак или пяна, защото ме сърби главата от тях.
Виж целия пост
# 329
Имам и Митик ойл,,така си ми стои.Косата ми изглежда пригладена  само след като е сресана със ситен гребен.След час най-много пак се разхвърча, твърда е и остра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия