Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 047
  • 739
# 330
 Малии не я знам тази моделка Йозге ама е като Дуда с  тва чело и кви стойки прай  ooooh!

 За Бенсуто е ясно, че ги менажира но и другите ли къдини  са в агенцията  ?


  Енгин Йозтюрк няма проект кво се мотае мениджъра .



   Подобна сцена със заравяне жив имаше в КГ с Киво . Там врага му на Кузей жив го зарови но приятеля му Али в ролята Ръза Коджжолу го спаси Кузей .




 



нови от къде ли това ? Чачи хубав бе





 
  ама кой човек с вкус ша гласува за Дуда, че е  красивЪ  Shocked  същото важи за Серенай , Мерием  . Те не могат и да играят



 
Виж целия пост
# 331
Добре ухажва Илкнур подопечените на мъжа си. Питам се с тази фамилия Шереф дали не се прави на интересна нещо. В най-честия случай между разведени цари обида, пък и турците не са най-широко скроените хора, а Енгин и Илкнур и по работа и по развлечения неразделни. Странно ми е newsm78

Ако е така и техния развод .....  по телефона е  станал hahaha hahaha hahaha Енгин го нямаше няколко месеца . На Нова година пусна клип от Амстердам, от някаква гара   newsm78 ....дали се е прибрал в Турция или е бил в Холандия на Нова година .....тя след това демонстративно си смени фамилията .......
По мое мнение не са разведени , не че ме интересува , но тя някак се оплита около близките на Чачи и мъжа си  Thinking Така , че щом  излиза с Дудето , тя има  все още нещо с Чаатай  Mr. Green

Виж целия пост
# 332
Феми, на снимката която си сложила на някаква тераса е Ча с Енгин и Умут....
 има и още- да не отиват да искат Дуда hahaha


Виж целия пост
# 333
Снимките като нищо може да са от Будапеща .... ще се разбере  Heart Eyes
Виж целия пост
# 334
ама кой човек с вкус ша гласува за Дуда, че е  красивЪ  Shocked
 
Аз ще гласувам hahaha, ако има възможност от всичките профили, ще пращам покани и на приятели... hahaha, ако не сте и вие ще се регистрирате тук-там, за да я подкрепим hahaha
Много хубав Ча, вярно бе, ще ни води снаА сигурно hahaha
Виж целия пост
# 335
 Дианче  Hug Heart Eyes  Илкнур е близка много с Чаатай  Peace Разведени или йок тя си остава негова близка     .   По купони  на фотосесии като лична стилистка  ,  В Щатите   Енгин и Илкнур са били с Ча .



   каква ти Дуда и искане Опазил Бог !

 Маргарелоууу и ти ли   #Cussing out #Cussing out



 Имаше снощи  в Ичардето  турски маанета  . Давут като некой  шеф влиза с  мафиОзите  и всички с дигнати ръце   и после кара певицата да  му пее  и ония изпълняват   големо шоу   Joy
Виж целия пост
# 336
Из туитър пишат непрекъснато , че са отишли да искат момиче  newsm78 надяват се да е гаджето на Умут ......да не излезе после , че е коня на Чачи  Mr. Green #Crazy #Crazy #Crazy ooooh!


Виж целия пост
# 337
Из туитър пишат непрекъснато , че са отишли да искат момиче  newsm78 надяват се да е гаджето на Умут ......да не излезе после , че е коня на Чачи  Mr. Green #Crazy #Crazy #Crazy ooooh!
Аз естествено се пошегувах за искането на булка, ама и в Т пишат....
Ох не знам, изтупани в костюми, гледам че е нещо официално, възрастната руса жена в гръб е с прическа.... Щом пуснаха снимки, скоро ще се чуе Peace
Сега ако се появи и момата с табличката с кафетата, трябва само да разберем кой от тримата млади мъже ще изгори..... Mr. Green






А както казва Фема Илкнур е много близка с Ча, но очаквах че ще работи с него без наоколо да и се мотае Енгин. Той после се запознава с Ча- нашия човек в едно интервю от миналата или по-миналата година беше казъл че има много приятели, но само  3-4 са му много близки - със сигурност двама от тях са Айканатови Peace
Виж целия пост
# 338
В туитър за тая снимка се майтапят , че жената , която и да е тя ще има избор кой да вземе  ..... hahaha hahaha hahaha



но най-много пишат , че е за Умут ...а дано   Praynig
Виж целия пост
# 339








 Шефко с пушката маа маанета  Joy







Виж целия пост
# 340
Умут е  newsm44 newsm44 newsm44



естествено и Илкнур е там  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
 Ох успокоих  сЪ       Simple Smile   Енгин и наШия ша са сватбари може  Ча и кум да му стане  Thinking

Виж целия пост
# 342
Чаатай сто по сто ще му е кум , а кумица ....сигурно Илкнур ....едва  ли да кумува с Дуда   ooooh!
Виж целия пост
# 343
Тоз много млад се е дал, нали е набор на Ча...

Е, знаех си че няма да е Ча, за Дуда майтап да става hahaha
Виж целия пост
# 344
Да не му е било ергенското парти оня ден ....в Бум Бума  newsm78 язък , че не отидохме  Crossing Arms


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия