Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 046
  • 739
# 660
Като гледам на галата се извървяха сумати турски актьори ....Чачи дали ще отиде , с Дуда  под ръка  Mr. Green айде и Илкнур с тях за разкош  hahaha hahaha
Поне протежетата на биг бос задължително ще са там, няма да се обзалагам за Ча,  но мисля че ще пропусне hahaha Не си пада по такива неща, а и май има алергия към СС Mr. Green
Виж целия пост
# 661
  ааа Диде ако Дуда иде ша са нъпълни с кобили и мъжкарани  на тая гала  hahaha

 Ча може да е в бума или  са романтик с оная   #Crazy
Виж целия пост
# 662
Естествено , че няма да отиде .......ще го скъсат от коментари после .

Момичета ,Умут ни чу , че ще си носим пиано в Бума , за да изпълним тримата тенори , гостуващия Джокович , а Ивето , която единствена може да свири  ще е в ролята на пианиста  и веднага се задейства . Вчера го ДОСТАВИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



evirgenumut Never mind who listens to you...  Няма значение , кой те слуша  Mr. Green Mr. Green

Ще пеем какво ни душа иска ....човека ни подкрепя  hahaha


Има анкета за Чаатай и за сериала  Peace

http://www.altinpalmiyeanket.com/
https://t.co/lEPkqrMFo6
http://atauniyilinenleri.com/anket/


До тук  Thinking

Çağatay Ulusoy (24%, 3.444 Oylar)
Barış Arduç (23%, 3.382 Oylar)
Kıvanç Tatlıtuğ (18%, 2.649 Oylar)
Engin Altan Düzyatan (17%, 2.397 Oylar)
Kerem Bursin (8%, 1.199 Oylar)
Oktay Kaynarca (5%, 699 Oylar)
Ahmet Kural (4%, 525 Oylar)
Şahan Gökbakar (2%, 223 Oylar)
Toplam oy veren: 14.518

Виж целия пост
# 663
Пианото като му гледам разхлопаните клавиши и доста е обеленко.... Ча нали и той взимаше уроци по пиано, абе ще пият и ще пеят, дано поне веднъж и на нас покажат сеира Mr. Green
Виж целия пост
# 664
Пианото като му гледам разхлопаните клавиши и доста е обеленко.... Ча нали и той взимаше уроци по пиано, абе ще пият и ще пеят, дано поне веднъж и на нас покажат сеира Mr. Green

 Joy Joy Joy Тоя сеир не е за изпускане , и аз искам да го видя  Peace Как пък веднъж не ги снимаха на излизане ..към сутринта  hahaha hahaha Представям си какви карикатури са ...На Ча Дуда като Линда Еванджелиста му се вижда сигурно  ooooh! А може би Бума има и таен изход ....чак Пък никой папарак да не го излови Чачи там  newsm78
Виж целия пост
# 665
Или подземен паркинг/гараж за най близките хора, както си имат място за флиртове на ограничен кръг гости  Mr. Green Мятат се по колите, някой се жертва и не пие или си имат шофьори, така си спестяват такситата и папарашкото внимание.... Mr. Green
Виж целия пост
# 666
Купона е на макс , афтер партито на Фи е в La Boom  newsm78 , а може да са правили презентация на новата отрова на ДИОР ...poisongirl  Heart Eyes



http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/17744749_631620863705507_7697870060714459136_n.mp4

http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/17743537_1755539941442482_863600790877503488_n.mp4

http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/17693539_790633277766692_8244286790932889600_n.mp4

http://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/17694112_293572841071879_8677883642342539264_n.mp4

Бума направо си стана фирмено заведение на Ай Япъм



другите стилистки ..



Явно тази вечер , Чачи е романтик с Дуда както каза Феми  Heart Eyes
Виж целия пост
# 667
Калимера на диспансера wavey
Явно тази вечер , Чачи е романтик с Дуда както каза Феми  Heart Eyes
Аууу, гледайте гледайте, Дуда докъде стигна, щракнали са ги с Ча на излизане от ресторант Peace. Пфуууу, този път само двамата Peace, рУмантика ...
Скрит текст:
hahaha
Скрит текст:
Първи април е! hahaha Със сигурност не сте се хванали Mr. Green
Скрит текст:
за компенсация...
Скрит текст:
Скрит текст:
Опс, обърках снимката с друга Mr. Green
Виж целия пост
# 668
Марги, аз се хванах Joy

Диде, прилича на презентация на парфюма не на партито на Фи Peace

Сега ме е страх да разцъкам нета че отвсякъде ми изкача СС hahaha Не че няма да я уважа, ще и хвърля някое око, ама още ми е рано за нея hahaha
Виж целия пост
# 669
Оххх, не Joy Нали съм като клюкарка, прочетох и разгледах в детайли всичко от снощи  Mr. Green, та попаднах на това. Видях го по начин различен от този, който трябваше Embarassed
Това са Серо и Керо на премиерата

А аз се подведох изначално, не знам има един вид зрителна измама hahaha
Видях нЕкъв хибрид hahaha

Лицето на Керо с косата и тялото на Сера hahaha
Много съм лоша Twisted Evil
Виж целия пост
# 670
Здравейтеее. Simple Smile
Марги и аз ти повярвах. Laughing
Ама вярво отвсякъде изскачат Фиповците, Laughing даже серията вече е преведена на руски.
Абе Ча бил ли е на премиерата newsm78 и в Ла Бум, newsm78 какви са тези фотки? Thinking



Тази между Дамла и Бенсу Дуда ли е? newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 671
Марги  Heart Eyes разхлопа ми сърцето .....Недей така с лошо още от сутринта  Joy Joy Joy Здравейте на всички  Hug Любимото заведение на Чачи е било заето и от Каванч ...и от кой ли още не ....но предполагам , че щом понеже Педя брада не участва , и Ча не е отишъл .....Иначе кво му пречеше поне да се напръска с пойзъна  Mr. Green Щото е имало и пойзън бойс  Mr. Green





https://scontent-sof1-1.cdninstagram.com/t50.9793-16/15316975_1294805713901596_9155883313062215680_n.mp4


И Ичердето е имало представители на галата  на Фи Party




Скрит текст:
Здравейтеее. Simple Smile
Марги и аз ти повярвах. Laughing
Ама вярво отвсякъде изскачат Фиповците, Laughing даже серията вече е преведена на руски.
Абе Ча бил ли е на премиерата newsm78 и в Ла Бум, newsm78 какви са тези фотки? Thinking



Тази между Дамла и Бенсу Дуда ли е? newsm78 Thinking

Наде Hug Тези са стари , последната е от партито за първата серия на Ичердето .Тази в средата не е Дуда . Чачи не беше вчера нито но Галата , нито в La Boom  Peace
Виж целия пост
# 672
Марги  Heart Eyes разхлопа ми сърцето .....Недей така с лошо още от сутринта  Joy Joy Joy
rotfImbo
И моето подскочи, представих си ги в гръб  и Ча мацнал една ръка на задницата на Дуда hahaha

Марги за зрителната измама hahaha И аз видях една такава снимка, ама още сънена се запитах какво виждам, защото не бяха изрязани, а сред други хора. Разгледах набързо, след малко ще го направя по-подробно. На първо четене забелязах че СС е облякла приличен тоалет, този път не и се виждат гащите. Подхождат си с Керем и някак личи че се обичат Peace Вчера четох някаква извадка от най-новото и интервю, където казва че съвсем скоро стават 2 години откакто са заедно Wink
От Фи-то още нищо не съм видяла...
Виж целия пост
# 673
Марги  Heart Eyes разхлопа ми сърцето .....Недей така с лошо още от сутринта  Joy Joy Joy
rotfImbo
И моето подскочи, представиж си ги в гръб  и Ча мацнал една ръка на задницата на Дуда hahaha

Марги за зрителната измама hahaha И аз видях една такава снимка, ама още сънена се запитах какво виждам, защото не бяха изрязани, а сред други хора. Разгледах набързо, след малко ще го направя по-подробно. На първо четене забелязах че СС е облякла приличен тоалет, този път не и се виждат гащите. Подхождат си с Керем и някак личи че се обичат Peace Вчера четох някаква извадка от най-новото и интервю, където казва че съвсем скоро стават 2 години откакто са заедно Wink
От Фи-то още нищо не съм видяла...
И аз съм на същото мнение.
Дианче, мерси за разяснението.
Ръза и Дамла и аз ги видях, че са били там.
Мен пък не ме сви нищо нито ми подскочи нещо, даже напротив, щеше да ми е приятно да видя за първи път Ча с мацка за ръка независимо коя е тя.
Виж целия пост
# 674
Улуч Байрактар, Гизем Караджа и Ръза Коджаолу на снощната гала на Фи. Вида на Гизем е потресаващ ooooh! На фона на останалите изтупани жени се е спретнала в някаква смешна блузка и поличка....  И тая като Сера не се научи да не си опъва косата така, добре поне че не е на път по средата ooooh! Гледам и ръцете и се чудя защо изглеждат така бухнали Rolling Eyes


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия