
Не си пада по такива неща, а и май има алергия към СС

Не си пада по такива неща, а и май има алергия към СС




Тоя сеир не е за изпускане , и аз искам да го видя
Как пък веднъж не ги снимаха на излизане ..към сутринта
Представям си какви карикатури са ...На Ча Дуда като Линда Еванджелиста му се вижда сигурно
А може би Бума има и таен изход ....чак Пък никой папарак да не го излови Чачи там
, а може да са правили презентация на новата отрова на ДИОР ...poisongirl 



. Пфуууу, този път само двамата
, рУмантика ...
Със сигурност не сте се хванали

Не че няма да я уважа, ще и хвърля някое око, ама още ми е рано за нея
Нали съм като клюкарка, прочетох и разгледах в детайли всичко от снощи 



и в Ла Бум,
какви са тези фотки? 

разхлопа ми сърцето .....Недей така с лошо още от сутринта
Здравейте на всички
Любимото заведение на Чачи е било заето и от Каванч ...и от кой ли още не ....но предполагам , че щом понеже Педя брада не участва , и Ча не е отишъл .....Иначе кво му пречеше поне да се напръска с пойзъна 

и в Ла Бум,
какви са тези фотки? 

Тези са стари , последната е от партито за първата серия на Ичердето .Тази в средата не е Дуда . Чачи не беше вчера нито но Галата , нито в La Boom
разхлопа ми сърцето .....Недей така с лошо още от сутринта


И аз видях една такава снимка, ама още сънена се запитах какво виждам, защото не бяха изрязани, а сред други хора. Разгледах набързо, след малко ще го направя по-подробно. На първо четене забелязах че СС е облякла приличен тоалет, този път не и се виждат гащите. Подхождат си с Керем и някак личи че се обичат
Вчера четох някаква извадка от най-новото и интервю, където казва че съвсем скоро стават 2 години откакто са заедно 
разхлопа ми сърцето .....Недей така с лошо още от сутринта


И аз видях една такава снимка, ама още сънена се запитах какво виждам, защото не бяха изрязани, а сред други хора. Разгледах набързо, след малко ще го направя по-подробно. На първо четене забелязах че СС е облякла приличен тоалет, този път не и се виждат гащите. Подхождат си с Керем и някак личи че се обичат
Вчера четох някаква извадка от най-новото и интервю, където казва че съвсем скоро стават 2 години откакто са заедно 
На фона на останалите изтупани жени се е спретнала в някаква смешна блузка и поличка.... И тая като Сера не се научи да не си опъва косата така, добре поне че не е на път по средата
Гледам и ръцете и се чудя защо изглеждат така бухнали Препоръчани теми