Ин Витро при д-р Лилия Димитрова 2

  • 80 952
  • 390
# 60

Тя наистина е изключително мила

Момичета, обикновено в кой момент се взима болничен при инвитро? След взимането ли или може би няколко дни след като започне стимулацията? ще питам лекарката, но ще се видим с нея чак  след две седмици, а аз не спрях да мисля,притеснява ме, че може би ще трябва да отида командировка точно по средата на стимулацията и не знам дали ще трябва да пътува (предполагам, че по добре не) дали ще могат да ми дадът болничен да не ходя, ясно, че на работа нито искам да се обяснявам, нито очаквам че шефа ми има някаква "човещинка" в него. Предпочитам да взема направо 1 мес болничен ако е възможно да си запазя нерви и притеснения да други неща
Болничен по време на стимулация и след трансфер аз не знам да ти се полага. Можеш да вземеш болничен от личния лекар с някаква друга диагноза. Тъкмо няма да има въпроси. Пътуване по време на стимулацията няма да е проблем, ако ходиш на прегледите, когато те вика, за да следи фоликулите и да коригира дозата на лекарствата. Освен това трябва да си подготвена за пункция и нна 10-тия ден и на 15-тия, че ноикой не знае кога ще е. Така че прецени дали изобщо да  пътуваш. Болничния е чиста работа.
Виж целия пост
# 61

[/quote]
Болничен по време на стимулация и след трансфер аз не знам да ти се полага. Можеш да вземеш болничен от личния лекар с някаква друга диагноза. Тъкмо няма да има въпроси. Пътуване по време на стимулацията няма да е проблем, ако ходиш на прегледите, когато те вика, за да следи фоликулите и да коригира дозата на лекарствата. Освен това трябва да си подготвена за пункция и нна 10-тия ден и на 15-тия, че ноикой не знае кога ще е. Така че прецени дали изобщо да  пътуваш. Болничния е чиста работа.
[/quote]

след трансфер не трябва ли да се лежи поне ден-два? някак си седене по 8 часа не ми се вижда много добра идея. В командировката ме притеснява, че толкова самия път, колкото 1. куфар, който дори нищо да не вземеш тъжи 2.общото натоварване, работния ден става направо 18 часов, в нормално състояние си адски изморен в командировки, а в такъв чувствителен период.... Ще говоря с докторка и после ако трябва ще ходя при личната. Много благодаря за съвети и подкрепа!
Виж целия пост
# 62
Момичета ,здравейте ! Чета само добри отзиви ,но въпросът ми е - дали д-р Лилия Димитрова се занимава и с пациентки по на 40+ ,с драстично намален яйчнииков резерв ,какъв е екипът от професионалисти ,с които работи (все пак това е екипна работа ) ,и директно ли трябва да й звънна за запазване на час .Питам ако има имейл ,да приложа изследванията си на репродуктивни хормони .
Хубав и слънчев ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 63
Момичета ,здравейте ! Чета само добри отзиви ,но въпросът ми е - дали д-р Лилия Димитрова се занимава и с пациентки по на 40+ ,с драстично намален яйчнииков резерв ,какъв е екипът от професионалисти ,с които работи (все пак това е екипна работа ) ,и директно ли трябва да й звънна за запазване на час .Питам ако има имейл ,да приложа изследванията си на репродуктивни хормони .
Хубав и слънчев ден от мен  Hug
направо звъни без да се притесняваш на мобилния!
страхотна и много разбрана, за възраст не знам, но за намален я.р със сигурност
относно имейла предполагам, че по скоро ще поиска лична среща да поговорите
Виж целия пост
# 64
Болничен по време на стимулация и след трансфер аз не знам да ти се полага. Можеш да вземеш болничен от личния лекар с някаква друга диагноза. Тъкмо няма да има въпроси. Пътуване по време на стимулацията няма да е проблем, ако ходиш на прегледите, когато те вика, за да следи фоликулите и да коригира дозата на лекарствата. Освен това трябва да си подготвена за пункция и нна 10-тия ден и на 15-тия, че ноикой не знае кога ще е. Така че прецени дали изобщо да  пътуваш. Болничния е чиста работа.
[/quote]

след трансфер не трябва ли да се лежи поне ден-два? някак си седене по 8 часа не ми се вижда много добра идея. В командировката ме притеснява, че толкова самия път, колкото 1. куфар, който дори нищо да не вземеш тъжи 2.общото натоварване, работния ден става направо 18 часов, в нормално състояние си адски изморен в командировки, а в такъв чувствителен период.... Ще говоря с докторка и после ако трябва ще ходя при личната. Много благодаря за съвети и подкрепа!
[/quote]аз

Аз не съм лежала нито след пункцията, нито след трансфера. Трансфера ми беше в 10 часа, следобеда бях на работа. На другия ден също. Вярно е, че зависи каква е работата,но с моята не беше проблем.
Виж целия пост
# 65
Много благодаря ,момичета ! Аз на моите 42 години ,всички казват че чужбина е варианта ,защото АМХ и Инхибин Б са с много ниски нива ,че съм и с Хашимото .За  доктор Лилия Димитрова разбрах случайно ,четейки ,поглъщайки информация от нета .Прочетох и нейно интервю,в което упоменава за 5 % успеваемост при жени на 40+.Всички тук сте много доволни ,разбирам че е изключителен човек ,но нали знаете ,едно е да си пациент  на 30+,друго си е като минеш 40 ..Малко ми е неудобно директно да й звъня ,но щом казвате да не се притеснявам  Hug
Виж целия пост
# 66
Много благодаря ,момичета ! Аз на моите 42 години ,всички казват че чужбина е варианта ,защото АМХ и Инхибин Б са с много ниски нива ,че съм и с Хашимото .За  доктор Лилия Димитрова разбрах случайно ,четейки ,поглъщайки информация от нета .Прочетох и нейно интервю,в което упоменава за 5 % успеваемост при жени на 40+.Всички тук сте много доволни ,разбирам че е изключителен човек ,но нали знаете ,едно е да си пациент  на 30+,друго си е като минеш 40 ..Малко ми е неудобно директно да й звъня ,но щом казвате да не се притеснявам  Hug
и аз случайно разбрах)) от нета

доволни от отношение, изкл човешко е, за резултат ще видим
Виж целия пост
# 67
Лично аз мисля, че нито лежането, нито не лежането имат принос към положителния резултат. Виж - вече ако проблем с износване, прокървяване или други, то тогава в лежането е истината.
Виж целия пост
# 68
Здравейте! Записвам се да следя темичката.Успех на всички!
Виж целия пост
# 69
Лично аз мисля, че нито лежането, нито не лежането имат принос към положителния резултат. Виж - вече ако проблем с износване, прокървяване или други, то тогава в лежането е истината.

а като цяло по принцип болничния се взима/дава се в кои дни? предполагам от взимане на яйцеклетки 1-2 дни и в деня на трансфер или? обикновено как се процедира
Виж целия пост
# 70
Atata,
доколкото знам болничен се дава непосредствено след извършена пункция по принцип.
Виж целия пост
# 71
Момичета ,здравейте ! Чета само добри отзиви ,но въпросът ми е - дали д-р Лилия Димитрова се занимава и с пациентки по на 40+ ,с драстично намален яйчнииков резерв ,какъв е екипът от професионалисти ,с които работи (все пак това е екипна работа ) ,и директно ли трябва да й звънна за запазване на час .Питам ако има имейл ,да приложа изследванията си на репродуктивни хормони .
Хубав и слънчев ден от мен  Hug
Личното ми мнение е, че отбягва пациентки 40+. Изпитано на мой гръб. Не пречи да минеш консултация, знае ли човек.
Виж целия пост
# 72
Болничен по време на стимулация и след трансфер аз не знам да ти се полага. Можеш да вземеш болничен от личния лекар с някаква друга диагноза. Тъкмо няма да има въпроси. Пътуване по време на стимулацията няма да е проблем, ако ходиш на прегледите, когато те вика, за да следи фоликулите и да коригира дозата на лекарствата. Освен това трябва да си подготвена за пункция и нна 10-тия ден и на 15-тия, че ноикой не знае кога ще е. Така че прецени дали изобщо да  пътуваш. Болничния е чиста работа.
[/quote]

след трансфер не трябва ли да се лежи поне ден-два? някак си седене по 8 часа не ми се вижда много добра идея. В командировката ме притеснява, че толкова самия път, колкото 1. куфар, който дори нищо да не вземеш тъжи 2.общото натоварване, работния ден става направо 18 часов, в нормално състояние си адски изморен в командировки, а в такъв чувствителен период.... Ще говоря с докторка и после ако трябва ще ходя при личната. Много благодаря за съвети и подкрепа!
[/quote]

Атата, когато аз правих инвитрото, питах Др Динитрова за болничен, но тя каза да не си променям социалния живот. Каза жените когато забременяват естесвено, дори и не знаят, че са бремени през първия месец, затова няма смисъл от лежане.
Виж целия пост
# 73
Моите наблюдения са, че д-р Димитрова не спестява лошата информация. В смисъл, ако при даден пациент не вярва да се получи, ще го сподели, а няма да дава напразно надежда.
И си спомням в Токуда бях на преглед една събота точно след пункцията на една пациентка, на която й бяха извадили само една качествена яйцеклетка. Много се радваха всички, явно прогнозите преди това не са били добри. Което ме навежда на мисълта, че не си подбира за пациентки млади девойчета на по 20 години, за да има висока успеваемост.  Peace
Виж целия пост
# 74
Здравейте  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Знаете ли как най лесно се стига с градски транспорт /маршрутка/ от Централна автогара до новият инвитро център Лилия Димитрова в студентски град ::::::: Благодаря ви предварително  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия