Дългото чакане след трансфер - Тема 60

  • 91 186
  • 759
# 315
Боби, честито  Hug
Василенче, и покрай мен някои хора само "съвети" и ъкъли ми дават и направо ме влудяват. #Crazy Да лежа и да не ставам, да ходя на църква еди коя си ама точно на еди кой си празник, да сменя клиниката, а и това да не се притеснявам и да не го мисля или че то от самосебе си ще стане, и как на еди кои си познати след инвитро им се получило спонтанно...Как да си спокоен като не те оставят на мира, не знам Laughing
Виж целия пост
# 316
Боби, честито  Hug
Василенче, и покрай мен някои хора само "съвети" и ъкъли ми дават и направо ме влудяват. #Crazy Да лежа и да не ставам, да ходя на църква еди коя си ама точно на еди кой си празник, да сменя клиниката, а и това да не се притеснявам и да не го мисля или че то от самосебе си ще стане, и как на еди кои си познати след инвитро им се получило спонтанно...Как да си спокоен като не те оставят на мира, не знам Laughing

На мен си позволиха да ми кажат даже да пия алое по-добре и че сме били луди да даваме толкова пари и да се подлагаме на такива процедури, като след пиене на алое 50-годишни жени забременели, а ние в 30те вършим такива глупости едва ли не. Голямо безочие...  #2gunfire
Виж целия пост
# 317
 ooooh! Joy
Виж целия пост
# 318
Момичета,здравейте! На 24,03 направихме трансфер на 2 ембриона(бяха стигнали до бластицист) днес ми е 8 ден,обаче от 2 3 дни усещам ПМС болки в кръста..познавам си тялото и ме е страх,че ще ми дойде,а това по график трябва да стане след 2 дни. Имала ли е някоя от вас същите усещания и въпреки това да е имала положителен резултат???
Виж целия пост
# 319
Доста момичета сме имали такива усещания и дори зацапване, но и положителен тест след това. Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Момичета,здравейте! На 24,03 направихме трансфер на 2 ембриона(бяха стигнали до бластицист) днес ми е 8 ден,обаче от 2 3 дни усещам ПМС болки в кръста..познавам си тялото и ме е страх,че ще ми дойде,а това по график трябва да стане след 2 дни. Имала ли е някоя от вас същите усещания и въпреки това да е имала положителен резултат???
Всички сме имали такива усещания и с положетелен и с отрицателен резултат
Виж целия пост
# 321
Ааааа, на всяка втора страница същия въпрос  Crazy Ми прочети малко, де. И да, пмс е съвсем нормално, понякога и до четвърти месец продължава.
Виж целия пост
# 322
Офф направо много ме е страх през половин час съм в тоалетната да проверявам да не би да е дошло.. ще се побъркам, но дано в крайна сметка всичко да е на ред.. Simple Smile пожелавам на всички,който чакат много положителни резултати покрай велик ден Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Като те е страх и проверяваш през половин час, дали ще се променят нещата каквито и да са в момента?
Виж целия пост
# 324
Офф направо много ме е страх през половин час съм в тоалетната да проверявам да не би да е дошло.. ще се побъркам, но дано в крайна сметка всичко да е на ред.. Simple Smile пожелавам на всички,който чакат много положителни резултати покрай велик ден Simple Smile
С това най-много си вредиш. Опитай да се разсейваш. Успех. Hug
Виж целия пост
# 325
Като те е страх и проверяваш през половин час, дали ще се променят нещата каквито и да са в момента?

Предполагам, че не, но не мога да се контролирам. Ако до понеделник вторник не ми е дошло мисля да си направя кръвен и всичко ще стане ясно Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Боби, честито и от мен Hug
Виж целия пост
# 327
MegichkA, аз съм една от тези с ПМС и положителен тест /за сега/. ПМС имах още на първия и на втория ден след трансфера. Два дни нямах и хайде отново. Имах усещането, че всеки момент ще ми дойде. Да, ама не. Дори зацапване нямам до днес. А точно вечерта преди кръвния тест имах чувството, че ще умра от болки в яйчници, кръст, ниско долу. Като казах на сестрата в моята клиника и тя вика: Супер!   Mr. Green

Четох много за евентуални симптоми за успешен трансфер и установих, че такива няма. Всяка от нас е различна и по различен начин преминава през това. Но те разбирам, чувството че ей сега ще ти дойде цикъла е кошмарно. В някои от дните си позволих но-шпа не толкова защото ме болеше силно, а защото болките ми действаха на психиката и предпочетох да ги затъпя.
Виж целия пост
# 328
MegichkA, аз съм една от тези с ПМС и положителен тест /за сега/. ПМС имах още на първия и на втория ден след трансфера. Два дни нямах и хайде отново. Имах усещането, че всеки момент ще ми дойде. Да, ама не. Дори зацапване нямам до днес. А точно вечерта преди кръвния тест имах чувството, че ще умра от болки в яйчници, кръст, ниско долу. Като казах на сестрата в моята клиника и тя вика: Супер!   Mr. Green

Четох много за евентуални симптоми за успешен трансфер и установих, че такива няма. Всяка от нас е различна и по различен начин преминава през това. Но те разбирам, чувството че ей сега ще ти дойде цикъла е кошмарно. В някои от дните си позволих но-шпа не толкова защото ме болеше силно, а защото болките ми действаха на психиката и предпочетох да ги затъпя.

Благодаря ти за отговора, малко се поуспокоих, но все пак ти най-добре знаеш до колко спокойна мога да съм в това положение. И аз какво ли не изчетох и все не намирах нищо подобно на моя случай.Ти си първата с доста сходна ситуация като моята и си пожелавам да имам твоя успех.А на теб пожелавам лека бременност и здраво бебче Simple Smile Ти кога си направи кръвен тест??
Виж целия пост
# 329
 #Crazy Joy Joy Joy
 Ох,тези съвети вече ме накараха да се посмея. Не съм само аз с добронамерено обкръжение. Аз знам, че има билки, които помагат, но нашият проблем за стерилитета не се оправя с чай от глог или мента. Нещото, което мен най-много ме ядоса беше един коментар, с цел мое успокоение - то виж имало и щастливи двойки и без деца. Те можели да предприемат много повече е били по-добре финансово. Вярно е, и аз няма се хвърля пред влака, ако не дай боже не стане. Но това ми го обясни жена с две деца, която и идея си няма, какво е да си в нашата ситуация.
А това със спонтанното, след опит или след молба за осиновяване, сигурно го има, но не е правило, а по-скоро изключение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия