Великобритания - Тема 69 Великденска Зелено Пролетна

  • 77 209
  • 738
# 285
Pampers и в нашето нърсъри имаше залепен плакат. Чудя се за оставащите 2-3 месеца дали да се възползвам.
Записването е за септември 2017, освен ако вашата община не е от тези, в които бе пуснато пробно от миналата есен.
Оказва се, че много училища и градини нямат нужния ресурс да покрият 30-те часа и ще продължат да предлагат само 15-те като родителите могат да разделят часовете между две различни забавачки/детегледачки.  ooooh!
Виж целия пост
# 286
Не съм прочела подробно, възможно е и да не може сега. Peace
Виж целия пост
# 287
Четох някъде, че не всички детски заведения ще предлагат 30 безплатни часа. Не знам дали опира до ресурси или финанси. Защото държавата им дава една сума на час за дете, а те за платените часове може да са взимали от родителите по-висока сума. И сега да се получи, че за същия брой деца и часове, като теглят чертата, получават по-малко пари.
Виж целия пост
# 288
в нърсирито за което кандидатствахме за малката също не ги покриват, делят се между тях и нани или чайлдмайндер
не знам колко плаща на тях, но на нас (чайлдайндърите) държавата плаща 5.30 на час
Виж целия пост
# 289
Така е. Не всички ще се включат в схемата. При по-скъпите до сега родителите си доплащаха разликата с това, което покрива държавата. Предполагам и за 30те часа ще е така.

Аз питах на две места и наистина нямат условията. Пренасочват към тези, които имат възможност да покрият нужните часове.
Нашата градина има ресурса и накрая дори да се преместим в друг град може да го оставя тук, ако не намеря подходяща алтернатива.
Виж целия пост
# 290
Може ли някой да ми каже ефикасно лекарство против херпеси? Не знам за кой път вече ми излизат по два наведнъж по устните. Ползвам разни мехлеми от България , но вече ни помагат. Ако някой е ползвал нещо против херпеси тук,моля да сподели!
Виж целия пост
# 291
Добро утро,
Ходихме на родителска среща тази седмица в secondary school, Мери права беше точно като speed dating беше Laughing
monii -един приятел преди години се оправи с течен валериан, маже се херпеса с него. Неговия беше по тялото.
Почвам от утре лек козметичен ремонт, дано не стане голям блъскащ стените ремонт Laughing
Виж целия пост
# 292
Монии, моя приятелка много страдаше от херпеси като момиче.  Спомням се че палеше парче вестник в чинийка и като изгори оставяше едно мазно кафяво петно. Вземаше от него и се намазваше.  Казваше че много и помага. Друго което правеше е още докато разбере че ще и излиза херпес Вземаше златната халка на майка си и започваше да го "удря"  в продължение на една две минути. 
Виж целия пост
# 293
Може ли някой да ми каже ефикасно лекарство против херпеси? Не знам за кой път вече ми излизат по два наведнъж по устните. Ползвам разни мехлеми от България , но вече ни помагат. Ако някой е ползвал нещо против херпеси тук,моля да сподели!

http://www.boots.com/zovirax-cold-sore-cream-2g-tube-10041592
малко е скъпичко за разфасовка от 2гр, но е много ефективно
Виж целия пост
# 294
+1 глас за Зовиракс, спира ги още в началото  Peace
Виж целия пост
# 295
Херпесите са хиляди видове. Някои въобще не е хубаво да се спират, защото после избиват повече, ако трябва и на носа отгоре😂
Повечето са вирус в кръвта, който избива при слаб имунитет. Имат фаза на развитие, която няма как да се съкрати, но може да се облекчи. Единят вариант е с лепенки за херпес. С тях доста леко минава. Другият вариант е да си намериш подходящото за теб мазило, но и то е до време. Аз последните две години минах на маслото от чаено дърво и съм много доволна. От дете съм измазала всичко що имаше в българската и американската аптечна мрежа. От някои дори се влошаваше положението.

Ако ти излизат по няколко много често, иди на лекар. На дъщерята на моя приятелка й биха инжекция след направено изследване и херпесите й намаляха драстично. Беше през 1-2 месеца с по десетина огромни и болезнени.

Как сте, дами? Имате ли планове за дългия weekend?
Ell,бързо и безпроблемно да минава ремонта!
Виж целия пост
# 296
Монии, моя приятелка много страдаше от херпеси като момиче.  Спомням се че палеше парче вестник в чинийка и като изгори оставяше едно мазно кафяво петно. Вземаше от него и се намазваше.  Казваше че много и помага. Друго което правеше е още докато разбере че ще и излиза херпес Вземаше златната халка на майка си и започваше да го "удря"  в продължение на една две минути. 
Това наистина помага, а също и натъркване на мястото със срязана скилидка чесън.  Peace
Виж целия пост
# 297
Здравейте момичета, отдавна не съм писала.
 Понеделник да не би да е банк холидей. Аз също имаше един период , където ми излизаха херпеси всеки месец. Но отмина от самосебе си.
Виж целия пост
# 298
Благодаря ви момичета за съветите за херпеса! Дано да имам успех!
Виж целия пост
# 299
Благодаря ви момичета за съветите за херпеса! Дано да имам успех!
+1 за Зовиракс. Херпес симплекс е невротропен (този ходи по лицевия нерв, затова ако го подтиснеш на едно място, може да изскочи на друго, пак по лицето), отърване няма, затова за в момента облекчавай симптомите и наблегни на профилактиката. Отслабена имунна система, но не само - криза може да бъде провокирана от стрес (и нервен, и преохлаждане, прегряване, преекспониране на слънце, даже при преяждане със сладко, няма майтап). В Англия само веднъж ми се случи да ме нападне злостен херпес - горе и долу на устните, около носа и около окото; и понеже беше баш навръх НГ, на 3 януари изглеждах като футболен хулиган в дясната страна на физиономията. Изплаших джипито.  Joy
За профилактика на мен лично ми помага прополисов разтрвор вътрешно по схема (започва се с 10 капки в малка чаша вода), 2 пъти годишноп пролет и есен, особено пролетно време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия