


Е недей тъй след такава гледка може ли да се спи бъди милостива утре трастиката ни чака

Пу Трета за Нес
и Керем
,страхотно дуо ще се получи и двамата имат талант допълват се и визуално ако някога някой продуцент ги събера според мен ще удари шестица та от тотото




Пу Трета за Нес
и Керем
,страхотно дуо ще се получи и двамата имат талант допълват се и визуално ако някога някой продуцент ги събера според мен ще удари шестица та от тотото
Много я харесвам аз Неслихан. 







имам няколко добри приятелки дори.Някой искат и Хазал Филиз даже за него







Туй със събирането на двойки за сега удари само Серенай и Керем,че даже и реално шегата на страна. 











/ на Ясемин Ален и Керем...много са сладки тук
А и когато се видят сега, могат да си говорят свободно на английски, защото и Ясемин има същата съдба като Керем, израснала е в Австралия 


/ на Ясемин Ален и Керем...много са сладки тук
А и когато се видят сега, могат да си говорят свободно на английски, защото и Ясемин има същата съдба като Керем, израснала е в Австралия 



и се надявам да съм изпуснала само озета.
и аз съм тук

Препоръчани теми