"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 32 / "Мотивация"

  • 87 988
  • 736
# 330
В туитър започнаха да избират новата партньорка на Кире  Mr. Green някой са за този вариант
Хах,аз съм първата навита  Peace Heart Eyes

Снеж, Hug




Ау, тц, Неслито не я давам Naughty Joy
Виж целия пост
# 331
Привет дружки Hug Hug Hug Hug
Снежи  HugЕ недей тъй след такава гледка може ли да се спи бъди милостива утре трастиката ни чака Peace Heart Eyes
Дидко Hug Пу Трета за Нес Heart Eyes и Керем  Heart Eyes,страхотно дуо ще се получи и двамата имат талант допълват се и визуално ако някога някой продуцент ги събера според мен ще удари шестица та от тотото

Ето и малко кадри за съпоставка


ПП В видеото е и друг много мой любим актьор.Страшен Каан Heart Eyes

Виж целия пост
# 332
В туитър започнаха да избират новата партньорка на Кире  Mr. Green някой са за този вариант
Хах,аз съм първата навита  Peace Heart Eyes

Снеж, Hug




Ау, тц, Неслито не я давам Naughty Joy
Неден тъй?  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 333
Привет дружки Hug Hug Hug Hug

Дидко Hug Пу Трета за Нес Heart Eyes и Керем  Heart Eyes,страхотно дуо ще се получи и двамата имат талант допълват се и визуално ако някога някой продуцент ги събера според мен ще удари шестица та от тотото

Ето и малко кадри за съпоставка


ПП В видеото е и друг много мой любим актьор.Страшен Каан Heart Eyes


Клипчето на Соутмейт удари ме право в сърцето. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного я харесвам аз Неслихан. Heart Eyes
А Каан е просто уникат. Да гледаш някой все като добричък и изведнъж бам бетер Сатаната е не всеки го умее.Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 334
В туитър започнаха да избират новата партньорка на Кире  Mr. Green някой са за този вариант
Хах,аз съм първата навита  Peace Heart Eyes

Снеж, Hug




Ау, тц, Неслито не я давам Naughty Joy
Неден тъй?  Mr. Green Laughing

Пазя си я за някой друг  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 335
В туитър започнаха да избират новата партньорка на Кире  Mr. Green някой са за този вариант
Хах,аз съм първата навита  Peace Heart Eyes

Снеж, Hug




Ау, тц, Неслито не я давам Naughty Joy
Неден тъй?  Mr. Green Laughing

Пазя си я за някой друг  hahaha hahaha hahaha
Анладъм знам ги аз тези мераци Crazy имам няколко добри приятелки дори.Някой искат и Хазал Филиз даже за него  Wink Laughing
Виж целия пост
# 336
В туитър започнаха да избират новата партньорка на Кире  Mr. Green някой са за този вариант
Хах,аз съм първата навита  Peace Heart Eyes

Снеж, Hug




Ау, тц, Неслито не я давам Naughty Joy
Неден тъй?  Mr. Green Laughing
Не съм Рени, но от профилната разбирам,че е фенка на Чачко ,та в този ред на мисли си мисля ,че я гласи за нейното момче
На опашка кой когато му дойде реда,пък ако въобще ги съберат Peace
Виж целия пост
# 337
В туитър започнаха да избират новата партньорка на Кире  Mr. Green някой са за този вариант
Хах,аз съм първата навита  Peace Heart Eyes

Снеж, Hug




Ау, тц, Неслито не я давам Naughty Joy
Неден тъй?  Mr. Green Laughing
Не съм Рени, но от профилната разбирам,че е фенка на Чачко ,та в този ред на мисли си мисля ,че я гласи за нейното момче
На опашка кой когато му дойде реда,пък ако въобще ги съберат Peace
Хах като едни фенки на Аслъ Енвер и наше Кире години ги искат и накрая трътки и то не мариновани  Joy Joy Joy Туй със събирането на двойки за сега удари само Серенай и Керем,че даже и реално шегата на страна. Simple Smile
Дано и двете ни огрее тогава!
Виж целия пост
# 338
Така е - фенските мераци са едно нещо, реалността друго Laughing Важното е любимците ни да се развиват и да имат достойни партньори Peace

Добро утро! Hug
Виж целия пост
# 339
Привет момичета  Hug Hug Hug Hug

Цитат на: Reni - BG
Важното е любимците ни да се развиват и да имат достойни партньори
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
А ние ще им се радваме и подкрепяме  Peace
Като фенка на Несли, ще бъда много щастлива да я видя с актьори като Чачко и Керем

Дано някой ден я съберат и с двамата всъщност имам предложение- с единия да се снима в дизи, с другия в филмче


И накрая всички ще бъдат щастливи у удовлетворени.На нас остава само да чакаме  Peace

Да оставя това



Хубав, спорен ден


Виж целия пост
# 340
Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes


Здравейте  Hug Hug Hug


Керем е разпускал с другари на мач  Party Party



 Grinning Grinning Party




дамският състав с аннето начело  Grinning Grinning


До довечера по някое време  Peace
Виж целия пост
# 341
Привет, момичета Hug

Аз пък да сложа една снимка /вероятно по-стара newsm78/ на Ясемин Ален и Керем...много са сладки тук Peace А и когато се видят сега, могат да си говорят свободно на английски, защото и Ясемин има същата съдба като Керем, израснала е в Австралия Simple Smile



И малко романтика от Керем:...от малък все се е влюбвал  Heart Eyes


Скрит текст:
Я все время влюблялся. В 7 лет заявил маме, что веду девочку, которая мне нравится в ресторан. Мама девочки позвонила моей и сказала: "Твой сын сошел с ума. Какой ресторан в 7 лет? Пусть в пиццерию идут." Я очень романтичен. Может это потому что я видел это дома с детства.
Виж целия пост
# 342
Привот, момичета Hug

Аз пък да сложа една снимка /вероятно по-стара newsm78/ на Ясемин Ален и Керем...много са сладки тук Peace А и когато се видят сега, могат да си говорят свободно на английски, защото и Ясемин има същата съдба като Керем, израснала е в Австралия Simple Smile



И малко романтика от Керем:...от малък все се е влюбвал  Heart Eyes


Скрит текст:
Я все время влюблялся. В 7 лет заявил маме, что веду девочку, которая мне нравится в ресторан. Мама девочки позвонила моей и сказала: "Твой сын сошел с ума. Какой ресторан в 7 лет? Пусть в пиццерию идут." Я очень романтичен. Может это потому что я видел это дома с детства.

Ммммммммм-м, една от любимите ми дизи двойки  Heart Eyes
Благодаря Лиа
Виж целия пост
# 343
Привет!  Hug Hug Hug
Така като гледам няма навалица за онлайн гледане. Аз обаче съм на първия ред  Wink и се надявам да съм изпуснала само озета.

Приятно гледане и безпроблемен нет!

Гуглето ми преведе хаштага - единичен удар. Струва ми се, че този удар ще е от Белгин - стъжни му се на Текин, като разбра че сейфа му е приватизиран. А това ще е началото, зла и отмъстителна ще бъде г-жа Белгин.
Виж целия пост
# 344
Снейки  Hug  и аз съм тук  Grinning Grinning

Захванах го от сцената в болницата с Дерин и Али при Билгин.  Grinning




Май юмруците ще са повече...
Бора и той и е в списъка за отмъщение на Билгин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия