и закъсняла............

и аз я предпочитам за Керемчи..........

да не земем да и развалим семейството иначе
викам............. 
и аз съм тук

нищо не си изпуснала - дадоха пътуването на линейката към болницата и след това двамата бяха там, Али говори с останалите от тайфата, предполагам че им каза какво се е случило.




Според мен ще крадат договора на Али с мениджърката, ако е така много наивно ми се струва. То от Аслъ го очаквам, ама Дерин я мислих за по умна.
Явно Ийт е доста високичък 

Е, в колата съскаха, ама важно е как се представиха пред света. 
Е, в колата съскаха, ама важно е как се представиха пред света. 
Е, в колата съскаха, ама важно е как се представиха пред света. 




, то и без това мозъкът му е на шейк вътре...



, то и без това мозъкът му е шейк вътре...



там са тежката категория


Препоръчани теми