"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 32 / "Мотивация"

  • 87 990
  • 736
# 345
И аз съм тук...... Party и закъсняла............ Blush Blush Blush
Много тихо тук я........... Crossing Arms Rolling Eyes

По въпроса с НеслитУ......... Heart Eyes и аз я предпочитам за Керемчи.......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рени.......... Hug  да не земем да и развалим семейството иначе  Party  викам............. rotfImbo

Пу....рекламите уцелих......... Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 346
Снейки  Hug  и аз съм тук  Grinning Grinning

Захванах го от сцената в болницата с Дерин и Али при Билгин.  Grinning

Лу  Hug нищо не си изпуснала - дадоха пътуването на линейката към болницата и след това двамата бяха там, Али говори с останалите от тайфата, предполагам че им каза какво се е случило.
Виж целия пост
# 347
Бойче  Hug Hug

Снейки, благодаря  Peace Grinning




На Билгин като и направиха кръвопускането, сега не можеш я спря от обиколки  hahaha hahaha
И с Йиит се уговори нещо... той пък е егати плужека... не можа да и откаже.






Виж целия пост
# 348
Момичета и аз дойдох  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 349
Тези двечките какви ги вършат?  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 350
Тези двечките какви ги вършат?  Grinning Grinning Grinning
wavey Според мен ще крадат договора на Али с мениджърката, ако е така много наивно ми се струва. То от Аслъ го очаквам, ама Дерин я мислих за по умна.
Виж целия пост
# 351
Страшна засечка стана  Joy Joy Joy Явно Ийт е доста високичък Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Страшна засечка стана  Joy Joy Joy Явно Ийт е доста високичък Simple Smile

Изтървах, но двете приятелки са на един акъл, наистина...  Peace




А менаЖерката какви ръце му пускаше на Али  ooooh! Mr. Green


ПП Сценката при излизането на Текин от затвора я изиграха без грешка Joy
Виж целия пост
# 353
Вай, вай, какво щастливо семейство видяхме пред камерите.  Wink Е, в колата съскаха, ама важно е как се представиха пред света.
Интересно ми е какво лъгаха Йит и останалите, та измъкнаха Текин от затвора. newsm78
И Али го виждам в скоро време разведен, Бора печели точки пред Аслъ, само дето не знам ането й какво мисли по въпроса. newsm78
Виж целия пост
# 354
Вай, вай, какво щастливо семейство видяхме пред камерите.  Wink Е, в колата съскаха, ама важно е как се представиха пред света.
Интересно ми е какво лъгаха Йит и останалите, та измъкнаха Текин от затвора. newsm78
И аз това се чудя Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Вай, вай, какво щастливо семейство видяхме пред камерите.  Wink Е, в колата съскаха, ама важно е как се представиха пред света.
Интересно ми е какво лъгаха Йит и останалите, та измъкнаха Текин от затвора. newsm78
И аз това се чудя Simple Smile
Билгин нали един по един ги уговори/ изнуди в началото...
Сама иска да му извие вратлето на мъжлето си  hahaha hahaha

Аз пък не разбрах защо Несрин реве  newsm78
Виж целия пост
# 356
Сигурно заради двубоя Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Сигурно заради двубоя Simple Smile

Дааа, браво на шампиона!  Party Party Party

Само Али не биваше така да му тръска главата накрая  Stop , то и без това мозъкът му е на шейк вътре...  ooooh! Grinning

Виж целия пост
# 358
Сигурно заради двубоя Simple Smile

Дааа, браво на шампиона!  Party Party Party

Само Али не биваше така да му тръска главата накрая  Stop , то и без това мозъкът му е шейк вътре...  ooooh! Grinning

Браво на шампиона  bouquet
Виж целия пост
# 359


 Peace Peace

Момичета, май това беше епизода  Grinning

Мачът Билгин- Текин след седмица,  Peace там са тежката категория  Joy Joy


Лека нощ  Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия