Да преправим старите мебели с любов - тема 32

  • 173 854
  • 766
# 225
На мен контейнерчето ми харесва и то точно заради смесените цветове.
Нещо такова обмислям за вратите си, но с разреден латекс, за да се вижда дървото отдолу, ама ще видим...
Виж целия пост
# 226
И на мен контейнерът ми харесва. Сам по себе си ми е малко мрачен, но в комбинация с пода и плота си е съвсем ОК  Peace
Виж целия пост
# 227
stanoevus, първо - благодаря за всичко, което показваш и споделяш тук; невероятно вдъхновение си!

Нямам представа защо, но аз не виждам подписите ви и затова те моля да напишеш съотношението м/у латекса и гипса.
Извинявам се, ако вече някъде го има, не го открих Embarassed
Виж целия пост
# 228
И мен ми харесва контейнерът. Как се постига замазаният ефект на лицето на чекмеджетата?

Защо са скрили фейсбук групата? Преди бях член, но в един момент явно са ме изтрили без причина Sad
Виж целия пост
# 229
Темата вече не може да се чете от хора, които питат за тебеширената боя и третират отзивчивостта на един човек като вечна задълженост.
Той отговори над 20 пъти едни и също.
Помолих го да сложи информацията в подписа си - сложи го.
Какво, да го баннат за реклама или да му писне от нас?

ПП Контейнерчето е странно и много ми хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Мерси,за хубавите коментари.
Вкусовете са различни,затова не може да се очаква нещо да се хареса на всички. В интерес на истината и аз съм 50/50 относно вида на контейнерчето,но така пасва на бюрото,може би му трябва още малко черно и мисля да му сложа.
Показах го като пример за боядисано ПДЧ.
Сложил съм тъмна и черна  вакса и затова се получи този размазан ефект,отдолу е боядисано бяло.Сега ще разредя малко черна боя и ще го измия отгоре...да почернее малко повече...

solima от профила трябва да си включиш подписите. Simple Smile

А как се влиза в тази ФБ група? Или е само за избрани хора? Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Тийновете имат особен вкус. Grinning
Ако се комбинира с останалия интериор си е ОК. Peace
Виж целия пост
# 232
Искам да попитам някъде намирали ли сте пана и елементи за врати, за постигане на такъв ефект:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 233
Искам да попитам някъде намирали ли сте пана и елементи за врати, за постигане на такъв ефект:
Скрит текст:

http://www.iv-el.com/mdf-interiorni-pana-i-xartien-p-lnezh или https://rosi.bg/materiali-za-vrati-30/pana-za-vrati-90/ Това би ли ви свършило работа. Мисля, че дори са го обсъждали в предходни теми, защото аз така разбрах за тази възможност
Виж целия пост
# 234
Много добре изглеждат! Ще разровя по старите теми, за да видя на какъв принцип се монтират, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 235

А как се влиза в тази ФБ група? Или е само за избрани хора? Simple Smile

Изпращаш покана за приятелство и те приемат Simple Smile

https://www.facebook.com/groups/245497108902829/
Виж целия пост
# 236
И вече си обсъден вътре. Wink

И на мен ще ми е от полза да видя резултата от пребоядисването на мебелите във вашата детска стая. Peace
Виж целия пост
# 237
Човече, във форум направи си сам имаше описание как се монтират - не е за домашно правене. Иска си специализирани инструменти.
Същия ефект можеш да постигнеш като залепиш летвички и после боядисаш. Разрови в стари теми за вратите на drago_2008 . Беше постигнала чудесет резултат.
Виж целия пост
# 238
И аз мисля че с летвички залепени с лепило за дърво ще стане по лесно,бързо и евтино.
Различни профили съм виждал в Бриколаж.

Flash Сигурно за това ми горяха ушите онзи ден Wink

В понеделник мисля да боядисваме,все пак е деня на труда!
Ще постна снимки задължително. Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Искам да попитам някъде намирали ли сте пана и елементи за врати, за постигане на такъв ефект:
Скрит текст:


НСЧ, точно тази врата не е с пана а само с добавени первазчета /летвички и др/ и боя отгоре.
Аз купувах дурополимерни первази на белгийска фирма Orac Decor, могат да се боядисват, удароустойчиви са. За твоята цел могат да се ползват и всякакви летвички, стиропор даже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия