По-бърз растеж на косата - тема 8

  • 100 106
  • 755
# 165
Beauty magnolia, ама мирише ли, след измиване този чесън? Аз искам да пробвам с лук и чесън, на косата, понеже с тях си възстанових веждите, но от последващия аромат се притеснявам.
У нас, като си намажа веждите, домочадието охка:)))
Виж целия пост
# 166
Beauty magnolia, ама мирише ли, след измиване този чесън? Аз искам да пробвам с лук и чесън, на косата, понеже с тях си възстанових веждите, но от последващия аромат се притеснявам.
У нас, като си намажа веждите, домочадието охка:)))

Помня, че миришеше докато си миех косата. Аз бях в майчинство тогава и не съм излизала постоянно сред хора. Но никой в къщи не ми каза и дума за миризма.  Peace
Виж целия пост
# 167
О, мирише. Мъжо се бореше с Алопеция и го съветваха да се маже и с чесън... Мирише си стабилно и той. Даже след измиване, ако се изпоти главата, скалпът пак замирисва  Tired
Виж целия пост
# 168
И дъжд ако вали - пак мирише доста стабилно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 169
Сигурно, но като си сред хора ежедневно е притеснително. При мен затова ви обясних, че беше друга ситуацията. Мажех се без притеснения. Не знам дали няма някакакви готови продукти с чесън, които да са без неприятната миризма  Peace
Виж целия пост
# 170
Чувала съм за готова маска за коса с чесън, не помня на коя марка беше... Ама й нямам вяра  Laughing Не мирише ли, не е чесън за мен  Laughing
Виж целия пост
# 171
Чувала съм за готова маска за коса с чесън, не помня на коя марка беше... Ама й нямам вяра  Laughing Не мирише ли, не е чесън за мен  Laughing
Да, имаше една в огромен буркан с тъмно синя капачка и розовеещи чесънчета нарисувани на кутията. Беше доста евтина и имаще и подобна със змийска отрова или нещо такова. Няколко вида са и хич не бяха лоши между другото. в ДМ май имаше ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 172
http://parfumi-kozmetika.com/common/images/20120904-EXROUKTGJ.jpg

Аз никога не съм ги пробвала тези каци  Laughing
Виж целия пост
# 173
Да, същите! За цената си бяха повече от добри. Ако някой търси бюджетна маска, препоръчвам.
Виж целия пост
# 174
Аз от Биофетиш си купих екстракт от чесън за едно петно в косата. За месец ползване, започна да ми расте коса. Мирише първоначално, но после изветрява....или аз свикна с миризмата и не я усещам  Laughing
Виж целия пост
# 175
Ani888 защо не си мажеш веждите с рициново масло, на мен много ми помогна за месец станаха много рошави  Grinning Joy
Виж целия пост
# 176
Didddinkaaa, веждите ги окепазих след перманентния грим:( Мазах и сэс стимулант, и с еластисайзър, ефект нулев, докато не открих лука Hug Laughing Много ми помогна, за половин година, доста израстнаха , даже там, където нямаше косъмчета. Затова, си мислех да приложа и на косата, но миризмата след процедурата, ме спира. Все пак, работя с хора:)
Виж целия пост
# 177
Може ли малко повече инфо за лука и веждите?
На косата няма да си сложа, но на веждите по-приемливо ми изглежда. За сега не виждам никакъв ефект от само рициново масло.
Виж целия пост
# 178
В бурканче от околоочен крем, смесвам кокосово масло, рицин, глицерин, Вит.А, пресован чесън -сока или сока от настърган лук. Всяка вечер, мажа, с клечка за уши, като преди лягане, попивам с хартия, за да не се цапат чаршафите. Сутрин, измивам с топла вода и сапун:)
Виж целия пост
# 179
В бурканче от околоочен крем, смесвам кокосово масло, рицин, глицерин, Вит.А, пресован чесън -сока или сока от настърган лук. Всяка вечер, мажа, с клечка за уши, като преди лягане, попивам с хартия, за да не се цапат чаршафите. Сутрин, измивам с топла вода и сапун:)
Благодаря!
Вит. А откъде, какъв и рицин масло или под друга форма?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия