Кухненски робот помощ!

  • 1 400
  • 4
Здравейте, решил съм да се сдобия с кухненски робот, но нямам ни най-малка представа какво да гледам,кое е качествено и т.н.. Спрял съм се на едно моделче на Филипс > http://www.emag.bg/kuhnenski-robot-philips-viva-collection-750-w … -90/pd/D64D6YBBM/ и търся мнения на хора запознати с марката Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Честно казано бих Ви препоръчала да си вземете по-мощен робот - 1000W. Има голямо значение особено при рязане, стъргане, за сокоизтисквачката и т.н.
Иначе за марката не мога да Ви да дам съвет. Имам само пасатор на Philips (но съм много доволна от него).

Аз имам този робот:
http://www.emag.bg/kuhnenski-robot-moulinex-masterchef-8000-1000 … 662/pd/E3H0TBBBM/
на Мулинекс и съм много доволна. Има по-голям обем на купата и на блендера и има много приставки. А и в eMAG го пускат доста често в промоция на хубава цена. Аз лично взех моя на подобна промоция за 200лв.
Виж целия пост
# 2
Имам този, никакви забележки. Даже е с една идея по-малка мощност, никакви проблеми, идеално се справя с всичко Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря за мненията, аз малко се отказах да купувам точно този модел. Мисля да поразпитам/попрочета насам натам и да си взема нещо малко по-скъпо, но пък да знам, че ще е качествено и ще ми върши работа.
Виж целия пост
# 4
Има подобна тема, в която са дискутирани много модели, съветвам Ви да й хвърлите едно око:
http://www.bg-mamma.com/?topic=366259
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия