Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 540
А колата вече беше купена 😱😰😲!
Виж целия пост
# 541
Този същия беше писал в Да се оплачем... Но след разгорялата се дискусия модераторите разчистиха, че имаше доста крайни мнения.
Виж целия пост
# 542
Постовете му бяха уникални - четохме за изпит, ще се явим другата седмица, дано инструкторът ни е точен, дано вземем изпита, дано не сбъркаме някъде.... Още тогава си го представих как като роди жена му ще каже - родихме със секцио, че нямахме хубаво разкритие, но вече сме добре, матката ни се възстановява, ще опитаме да го кърмим и т.н.
Виж целия пост
# 543
Май е същия, чиято жена /мойто мило/ не искала да кара сама, а само с придружител.
Виж целия пост
# 544
Недей така, да не са взели книжка вече?
Виж целия пост
# 545
Ха ха,дано има още да вземат изпити, много са забавни
Виж целия пост
# 546
Взела е изпита, последно се притесняваше момъка за нея, че не иска да кара сама.Свикнала била с инструктор и някой да я напътства.Предложиха да си вземе навигация за тая работа.       П.п.Взели СА изпита...
Виж целия пост
# 547
Милите. Озориха се, докато вземат изпита, сега пък не могат да карат сами.
Виж целия пост
# 548
Милите. Озориха се, докато вземат изпита, сега пък не могат да карат сами.

Ама то, като чета, и ПО-ДОБРЕ да не кара сама...
Виж целия пост
# 549
Flushed извинете любопитството ми, но споменаха ли в кой град/район смятат да се подвизават?
да знам дали трябва спешно да се науча да летя. Head Band
Виж целия пост
# 550
Още тогава си го представих как като роди жена му ще каже - родихме със секцио, че нямахме хубаво разкритие, но вече сме добре, матката ни се възстановява, ще опитаме да го кърмим и т.н.
Струва ти се още по-смешно и абсурдно това с раждането от "взехме шофьорска книжка" или "акаме в гърнето", защото говорещият е мъж, но всъщност е същото. Както и ако репликите бяха не на мъжа и, а на майка и. Wink
Виж целия пост
# 551
За майка да говори в множествено число за бебето си, докато е малко, не ми е неприятно, но за пораснало дете ми е леко нефелно. Все едно не е отделна личност...
Виж целия пост
# 552
Нефелно е, разбира се, нямаше да стане за смях иначе; имах предвид друго - че ако става дума за раждането, не е още по-нефелно и по-смешно, а все си е толкова.
Малко офтопик е, извинявам се.
Виж целия пост
# 553
Много са си добре хората! Хващам се на бас, че са по.-оправни от всички нас тука. Ей тъй, както ги четем, че това не могат, онова ги е страх. Аз точно от такива хора съм си патила - не знаят, не могат, ах, ох, а ти кроят шапката.
Виж целия пост
# 554
Варненци да са с повишено внимание! Мисля, че там се подвизават въпросните особи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия