Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 240
Цитат
много момченца карат количка за кукли с кукла в нея и не виждам нищо лошо в това .По скоро е някакъв бащин инстинкт да си играят на татковци
Виж целия пост
# 241
Не разбирам смешката?
Виж целия пост
# 242
Деца с бащин инстинкт Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
Ааааа. Аз, понеже съм чувала за момиченца " майчински инстинкт", та не ми направи впечатление.
Виж целия пост
# 244
Родителите на едно съседско дете се бяха пощурили да търсят светло синя количка. Като е момченце, поне количката да не е розова.  Grinning
Виж целия пост
# 245
Родителите на едно съседско дете се бяха пощурили да търсят светло синя количка. Като е момченце, поне количката да не е розова.  Grinning

И кукличка-момченце сигурно са му търсили..  ooooh!
Виж целия пост
# 246
Родителите на едно съседско дете се бяха пощурили да търсят светло синя количка. Като е момченце, поне количката да не е розова.  Grinning

И кукличка-момченце сигурно са му търсили..  ooooh!

Не му трябва. Моя позната беше намерила на сина си зелена количка за кукли. Буташе си я празна детето. Важното беше бутането, а не "бащинският инстинкт".
Виж целия пост
# 247
Страх ги е детето да не се зарази с геизъм. Peace
Виж целия пост
# 248
Страх ги е детето да не се зарази с геизъм. Peace

Моля те, шЪ умрЪ от смях. Той, синът ми, с по-голяма сестра като беше на възраст между 1 и 3 години, умираше да си слага фибички на главата, да пробва полите на кака си и т.н. Едва по-късно осъзна, че е момче -  сега само колички, компютър и футбол му дай.
Виж целия пост
# 249
Моля те, шЪ умрЪ от смях. Той, синът ми, с по-голяма сестра като беше на възраст между 1 и 3 години, умираше да си слага фибички на главата, да пробва полите на кака си и т.н. Едва по-късно осъзна, че е момче -  сега само колички, компютър и футбол му дай.

Да, децата имитират. Мама бута количка - момченцето и то иска. Само казвам, че оставам с впечатление, че всякакви такива родителски страхове са всъщност на базата на страха, че детето ще порасне хомосексуално. Обикновено страхът е за мъжкото потомство, а малките момиченца минават метър ако искат колички и пистолети. Но ако синът иска да лакира нокти, настава трагедия.  Laughing
Виж целия пост
# 250
За голямата ми дъщеря що коли, пистолети и саби съм купувала, не искам да си припомням просто. И крокито с играчка, задължително за момче. Малката е пълна противоположност. В момента ме врънка за нова рокля. До преди няколко дни се тръшкаше, че иска изуствен маникюр. Би се ужасила от крокито за момче. Да има как все ще е през огледалото, а още няма шест. Не ми се мисли какво ще е като порасте още малко и влезе в пубертета. Всичко е много индивидуално и е период, през който преминават децата ни.
Виж целия пост
# 251
О, това ми е много познато - но при нас баща им изпадна в див ужас, като ги видя пред блока да посягат към куклите на комшийчетата. Пък то у нас само момчешки играчки, и те, милите, като невидели...тъкмо се добраха до заветната "момичешка" играчка, и за беля - баща им се прибира към входа. И като ги видя, като позеленя ... как ме изгледа свирепооо ... и веднага, естествено, им беше разпоредено да оставят играчките, или да се прибират.

Но, те когато са малки, не разбират лудите мисли на лудите си бащи!. По- скоро, са любознателни. ММ специално се притесняваше да не му се подигравали комшиите. МА и той луд, какво да кажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 252
Смешки от много стара тема, която някой вдигна в СО:

Цитат
да разкажа как моя ми подари годежен пръстен. Понеже не е по романтиката и аз се го опреквам, решил и той да направи нещо романтично. Та заведе ме на едно вирче в планината, взехме си китайска кухня и той нашия, решил да го сложи в прекрасно мазния ориз. Аз го нанизах с вилицата и като го видях си помислих- ха късмет- на китайката пръстена е паднал в ориза. После разбрах, че е годежният ми пръстен, а мъжът ми се разсърди, защото повече съм се радвала като съм си мислела,че е на китайката.

Цитат
аз за един рожден ден на милото му поръчах масажистка вкъщи, като предварително му казах да чака изкъпан и по бельо. Той, обаче не знаеше за масажа, и като му звъннала на вратата мацката, си помислил,че съм му поръчала проститутка, та беше малко разочарован
Виж целия пост
# 253
Разочарован, че не е била проститутка ли?
Виж целия пост
# 254
Цитат
аширики аколи мисля че се казва бактерията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия