Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 255
Знае ли човек, може и някоя такава да има Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Цитат
аширики аколи мисля че се казва бактерията

Аматочнотакасеказва  Peace
Виж целия пост
# 257
Защото не гледаш достатъчно индийски сериали  и поради това не мислиш на индийски.
Виж целия пост
# 258
Защото не гледаш достатъчно индийски сериали  и поради това не мислиш на индийски.

Ама, аз гледах наскоро един индийски героически епос-екшън с елементи на пеене и драма и за тази бактерия въобще не стана дума.
Виж целия пост
# 259
Защото бактерията не е пяла в сериала???
Виж целия пост
# 260
Не беше сериал, е добре 3-часов минисериал. Сигурно не са ѝ дали роля. На мен по-смешно ми стана, че всъщност това е индийски опит за нещо като исторически епос-фентъзи, но в един момент главният герой като се разпя и затанцува, вместо геройски да се изкачва по билото на планината и да коли враговете, направо умрях от смях. Казах си, е и това го обърнаха на боза, ама те сигурно по друг начин не могат.
Виж целия пост
# 261
Моля те, шЪ умрЪ от смях. Той, синът ми, с по-голяма сестра като беше на възраст между 1 и 3 години, умираше да си слага фибички на главата, да пробва полите на кака си и т.н. Едва по-късно осъзна, че е момче -  сега само колички, компютър и футбол му дай.

Да, децата имитират. Мама бута количка - момченцето и то иска. Само казвам, че оставам с впечатление, че всякакви такива родителски страхове са всъщност на базата на страха, че детето ще порасне хомосексуално. Обикновено страхът е за мъжкото потомство, а малките момиченца минават метър ако искат колички и пистолети. Но ако синът иска да лакира нокти, настава трагедия.  Laughing

А, зависи. Дъщеря ми като беше на 6 поиска кола с дистанционно, баща й много тежко го изживя hahaha
Виж целия пост
# 262
А, зависи. Дъщеря ми като беше на 6 поиска кола с дистанционно, баща й много тежко го изживя hahaha
Тежко? Моят си играеше с болида на щерката  Laughing Разхождаха го по улиците и заведенията Simple Smile
Преди години в яслата... ще идва Дядо Коледа. На въпросът какво иска щерката каза "влак" и кола май (не помня вече). Накрая се нави и на кукла, но малко в стила "от мен да мине".
Виж целия пост
# 263
Цитат
Цитат
За тези 10 г. това ли е първият път, в който иска да ходи някъде без теб? Мисля, че това е важно уточнение.
Не ходил е,  но на банкети за 2-3 часа,  пак не ми е много приятно, но преглъщам все пак не го държа на каишка, но с преспиване.....

Неееее, никак не е на каишка, волен и свободен е като птичка Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

Може ли линк към темата
Виж целия пост
# 264
Темата вече приключи, дружно посъветвахме авторката да се разведе  Laughing
Виж целия пост
# 265
Цитат
Ооо тези котенца изглеждат много апетитни, веднага си пазя рецептата да ги пробвам..




предполагам, че е от редактора на телефона Mr. Green но се е получило забавно  Hug
Виж целия пост
# 266
Цитат
Някой беше пикал скоро тук, че има проблем с кодовете на Орео. Току що ми се случи същото.
Виж целия пост
# 267
Цитат
Ооо тези котенца изглеждат много апетитни, веднага си пазя рецептата да ги пробвам..




предполагам, че е от редактора на телефона Mr. Green но се е получило забавно  Hug

Оле, това мезе ще го изям!  Laughing Heart Eyes Laughing А за какво всъщност е била рецептата?  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
За кюфтенца.
Виж целия пост
# 269
Цитат
Абе след операция бих търсила опериращият ме лекар,не джипката..за съвет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия