Смешки от форума 27

  • 130 096
  • 735
# 315
Цитат
Пробвахме какво ли не - четохме молитва, ходихме да леят куршум, да му баят, на семейна констелация, на психолог (аз, че той беше малък), капахме етерични масла за успокоение, сложих герданче от кехлибар, ходихме на манастир на някаква чудотворна икона, осветихме цялата къща, ръсих светена вода в леглото, сменяхме леглата... нищо не помагаше.
Констелацията някаво семейно пътуване в космоса ще да е била, като чета какво друго са опитвали #Crazy
Виж целия пост
# 316
Акъл трябва не друго.Може би не осъзнава,че характера на детето си е такъв.И на 50 ходжи да ходи нищо няма да свърши работа  smile3506
Виж целия пост
# 317
Цитат
Живея на първия етаж и имам мрежа на удушника........ято големи черни мухи влизат и излизат през отворите на удушника.

Брр, защо някой си държи удушник вкъщи Confused
Виж целия пост
# 318
Цитат
Живея на първия етаж и имам мрежа на удушника........ято големи черни мухи влизат и излизат през отворите на удушника.

Брр, защо някой си държи удушник вкъщи Confused

За да "удушва" големите черни мухи  Crazy
Виж целия пост
# 319
Цитат
Живея на първия етаж и имам мрежа на удушника........ято големи черни мухи влизат и излизат през отворите на удушника.

Брр, защо някой си държи удушник вкъщи Confused

За да "удушва" големите черни мухи  Crazy
Е , те и  "удушени" влизат и излизат Shocked. Що за удушник е това  hahaha
Виж целия пост
# 320
Цитат
Домакинята изглеждаше, а и се държеше малко като хамстер под упойка, обстановката с поносимо, но все пак парвенюшка и недомислена декорация -  будоарно прасковено-розови стени и в центъра на композицията  баш Дон Вито (в едноименната верига пицарии по-добре са се справили бояджиите)

Виж целия пост
# 321
Не е от здравния  Peace

Цитат
Към кой лекар да се обърнем със заболяването подагра?
Ортопед?Пулмолог?
Виж целия пост
# 322
Не е от здравния  Peace

Цитат
Към кой лекар да се обърнем със заболяването подагра?
Ортопед?Пулмолог?

Стоматолог предлагам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Първи пост :
Цитат
По Ъпдайк:

Дадено: През нощта, макар да спи до B, A сънува C. C стои в най-отдалечената или (ако образът се разглежда двумерно) най-горна точка на кривата (извиваща алея), която може би е пречупената през призмата на съня отбивка от шосето към къщата, била някога техен общ дом. Фигурата й, макар и смалена от перспективата, е грейнала в доматеночервена лятна рокля; отметнала е назад глава, ръцете й са на хълбоците, разкрачената й стойка е самоуверена. Застанала е наперено, може би се смее. Основното впечатление на A е за ярка женска виталност; преобладаващо чувство: копнеж. Събужда се разтревожен. Сънят на B до него е спокоен. Тя лежи, уверена, че A я обича. Нима не го доказва с това, че е напуснал C заради нея?
Да се намери: На коя от двете страни A е изневерил повече, на B или на C?

Един от отговорите:
Цитат
На А му се пишка и мехура се чуди,как да сигнализира.Ето,защо мозъка изпраща импулси на тревожност,копнеж.А доматеночервената рокля е символ на проблеми с червата.Домат-лято-лютеница-бригада-лоша хигиена-разстройство.
Виж целия пост
# 324
Цитат
Пробвахме какво ли не - четохме молитва, ходихме да леят куршум, да му баят, на семейна констелация, на психолог (аз, че той беше малък), капахме етерични масла за успокоение, сложих герданче от кехлибар, ходихме на манастир на някаква чудотворна икона, осветихме цялата къща, ръсих светена вода в леглото, сменяхме леглата... нищо не помагаше.
Констелацията някаво семейно пътуване в космоса ще да е била, като чета какво друго са опитвали #Crazy
  всъщност мисля,че точно така си е термина
Виж целия пост
# 325
това консултация да не е?
Виж целия пост
# 326
Не точно констелация е- интересно е.bg.m.wikipedia.org/wiki/Фамилна_констелация
Виж целия пост
# 327
За някои е интересно, да, за мен има по-скоро сектански привкус. Не бих търсила въображаеми връзки с предците си в някакви странни сесии, още по-малко заради плачещо бебе.
Виж целия пост
# 328
Цитат
Аз съм починала в много хотели с лоши отзиви и съм си идвала доволна.  
Виж целия пост
# 329
Щом успяват в тези хотели да те върнат от онзи свят, естествено, че ще си доволна от тях. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия