Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 585
с глътнат корем, без дишане и без дъФка Naughty

интересно какво предполага да се случи след като спре с измислената си диета?

Виж целия пост
# 586
сигурно и в тийн0проблем няма толкова неосъзнати екземпляри. Все едно чета дете на 10.
Виж целия пост
# 587
с глътнат корем, без дишане и без дъФка Naughty

интересно какво предполага да се случи след като спре с измислената си диета?



Ще върне тройно килограмите си и ще пусне тема,че дебелее от въздуха Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 588
Странна работа - или плод, или пакет солети. Ми едно и също е, к'во...
Пък преди да се качиш на кантара и веждите трябва да са добре оскубани...
Виж целия пост
# 589
И перфектно епилирани, даже и лак по ноктите да няма Wink.
Виж целия пост
# 590
Е, поне главата е ясно, че я е изпразнила предварително Laughing
Виж целия пост
# 591
вече извън смешката, но такива като се увлекат и олекват с 21 грама щета.
Виж целия пост
# 592
ние се смеем тук, но се сетих за себе си, преди десет години, когато започнах да качвам, а се надявах да сваля килограми. Толкова не ми се вярваше на показанията на кантара, че започнах да си измислям всякакви причини да не мери точно - или показва в рамките на измервателната грешка (сякаш предишните пъти не е била същата вероятност за грешка), или паркетът се е разместил точно там, където стои кантарът и затова даваотклонение, обаче за беда на децата винаги показваше без грешка.. А не съм била от отчаяните желаещи за отслабване.. Затоова написаното от въпросната потребителка е напълно вероятно - това е борба за всеки грам.
Виж целия пост
# 593
За съжаление се оказа, че жената май не е добре психически. Търси си диети в сайтове за анорексия. Даже постна няколко в темата си.
Виж целия пост
# 594
То и само с тази част, която прочетохме в тази тема е ясно, че не е добре.
Виж целия пост
# 595
Цитат
След 3-годишна възраст още обичам човека до себе си и даже не ми е хрумвало да си харесвам някой или да флиртувам
Виж целия пост
# 596
Направо нобелов лауреат! 3 години!
Виж целия пост
# 597
Може би аутокоректа е изиграл лоша шега възраст-връзка.
Виж целия пост
# 598
Странна работа - или плод, или пакет солети. Ми едно и също е, к'во...
Пък преди да се качиш на кантара и веждите трябва да са добре оскубани...

Всъщност, като съдържание на захар и калории е все тая. В плодовете има повече фибри, които ще допинесат за по-малкото килограми след тоалетната, а и нямат сол.
Виж целия пост
# 599
Може би аутокоректа е изиграл лоша шега възраст-връзка.

Е, чак пък толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия