Аборт в днешно време

  • 47 544
  • 672
# 300
Значи толкова теми с лекции в синьо против аборта и накрая - ако някоя 16 годишна роди от сина ни - минимални контакти с детето, да не проваляме бъдещето на маминия...
Що? Ако споделя мнението за момичетата-изтривалки, на които Мамин се учи, е напълно логично.
Хем са изтривалки с много аборти, хем ако случайно решат да родят - по-надалеч от тях и евентуалното внуче...Няма угодия, а лицемерие до небето и обратно.
Виж целия пост
# 301
Пак отиваме в крайности, като чета........
Не може да се наричат изтривалки момичетата, само защото правят секс на 16, нито защото не е имало родител на мястото си, който да им обясни рисковете от непредпазване.

Виж целия пост
# 302
Цитат
 
Обаче като майка на момче,го уча,че изтривалките служат точно за това.За да си изтрие краката в тях.Без скрупули при това..
Тъй де..Откъде на къде зорлем ще се пънеш да уважаваш някой,който сам не се уважава?!?
И ако мацката дава мило и драго да го обслужи в детската,що па да не?
Ми не е луд който яде баницата нали,нека се забавлява детето..
Абе като мъжка заключавам,че е добре за момчетата да има такива момичета.Да си се забавляват с тях,да се учат на тях,а за сериозните девойки има време.

Баш за това става дума, absurT.
Цинично и грозно, а съм майка на момче.  Ако го чуя да изповядва подобни възгледи, ще плюе червено, а някои умишлено си ги възпитават така.

Виж целия пост
# 303
Кати, я хвани и си изпий успокоителните! Ставаш нагла и арогантна вече! Това са твои думи, ползвала съм ги като теза на темата си, и на всичкото отгоре, не са изкарани извън контекста на цялото ти мнение!
Няма да си разплета чорапите, защото ти си се засегнала, от факта че съм те цитирала, нито имам желание и нужда да ти се извинявам.
Ако не ти харесва темата, не се чувствай длъжна да се изливаш в нея-тя не е за твоето поведение и отношение, нито за Ели!
И все пак, ако държиш-цитирам остатъка от интимната ти мисъл, а ти продължавай да тропаш с крак и да чакаш извинение!

Цитат
Иначе темата беше полезна за мен... Т.е. ако въпреки всичко се случи на сина ми - ами, ако момичето роди и търси попечител / настойник на детето ще стана, но от тук натам... каквато издръжка постанови съдът (и минимални контакти, за да не се провалят шансовете за бъдеще на детето), ако реши да го унищожава - нейна си работа. Ще го успокоя (детето - ми), че това е модерно и модерните жени не гледат на живота в себе си като на деца, а като на плод на експеримент в Петриева паничка - но и нищо не правят с него - абе, с две думи, забременяват си за забавление и си абортират за забавление и той нищо не може да направи по въпроса, така че не бива да се тръшка много, нищо не е станало, спокойно, продължаваш си от тук нататък все едно нищо не е било. И понеже на мен самата би ми било трудничко да го кажа, езикът ми няма да се обърне,. ще пусна тати да го обясни - дори и 3те години медицина, които е имал, са достатъчни, надявам се, за да не се впечатлява особено от такива неща - и просто да му каже - с много кратко изречение - споко, нищо особено не е станало, забрави го.


Ха сега цитирай и останалите ми постове в темата (въпросната), и отговорите, ко9ито съм получила, че да се види истинската картинка.
От друга страна, едва ли би го направила, понеже тогава ще ти лъсне голия... хм, голата тенденциозност.

Какво ще си разплиташ или заплиташ, честно казано, слабо ме интересува. Но тук демонстрираш крайно некоректно поведение, което няма как да бъде толерирано.


Цитат
 
Обаче като майка на момче,го уча,че изтривалките служат точно за това.За да си изтрие краката в тях.Без скрупули при това..
Тъй де..Откъде на къде зорлем ще се пънеш да уважаваш някой,който сам не се уважава?!?
И ако мацката дава мило и драго да го обслужи в детската,що па да не?
Ми не е луд който яде баницата нали,нека се забавлява детето..
Абе като мъжка заключавам,че е добре за момчетата да има такива момичета.Да си се забавляват с тях,да се учат на тях,а за сериозните девойки има време.

Баш за това става дума, absurT.
Цинично и грозно, а съм майка на момче.  Ако го чуя да изповядва подобни възгледи, ще плюе червено, а някои умишлено си ги възпитават така.




Този цитат на Какво? е също така изваден от контекста на дискусията - понякога хората използват ирония, сатира и сарказъм без да отбележат с голяма червена точка ***ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ НИСКОИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА„ КОИТО НЕ БИХА ГО ПРОУМЯЛИ***. Не за друго, ами няма формален критерий, който да отбележат - възрастта не става, синът ми много добре се ориентира кое е казано сериозно, кое - на шега, кое - със злобна язвителност, кое - с насмешка... и т.н.
Не всеки го може, очевидно.
Некоректно е вмъкнат и този цитат тук.


Значи толкова теми с лекции в синьо против аборта и накрая - ако някоя 16 годишна роди от сина ни - минимални контакти с детето, да не проваляме бъдещето на маминия...
Що? Ако споделя мнението за момичетата-изтривалки, на които Мамин се учи, е напълно логично.
Хем са изтривалки с много аборти, хем ако случайно решат да родят - по-надалеч от тях и евентуалното внуче...Няма угодия, а лицемерие до небето и обратно.


Нина, ВСИЧКИТЕ тези забележки - и моите, и на Какво? - бяха саркастични, и насочени към потребителките, изказващи мнението, че не бива да се наказва гимназистка, забременяла на 16 - с отнемане на телефон, лаптоп, спиране на достъп до интернет и други, забележи, не с вързване на позорния стълб в центъра на площада. Но че, от друга страна, момчето, дето я е забременило, следва да се... "пребие с чехъл", май беше изразът (образен също, вярвам). Доста глупаво, смешни - и да, сексистко - виждане. Но най-вече глупаво. Поради елементарната причина, че гимназистът може спокойно да застъпи позицията 'оправяй се, както можеш и искаш", докато бившата девойка трудно може просто да махне с вълшебната пръчица. И ако не си извади никаква поука, е обречена да повтаря тази грешка. И ако родителите допуснат тя да види, че това е едно безнаказано действия, неводещо до никакви лоши последствия за нея,. именно те са виновни за съдбата й - не младижите, които ще я забременяват, нито пък родителите им - независимо от това какво възпитание са или не са им дали.
Виж целия пост
# 304
Гугъл, твоят пост напълно изразява моето мнение по темата. Удоволствие ми е да те чета.  Hug
Виж целия пост
# 305
Така, ще те помоля най-любезно да спреш да пишеш в тази тема.
Тя не е за теб, казвам го за трети път, или с превод за катиАБВ-тенденциозно!
Ти не пишеш по темата, а обиждаш мен, обиждаш и други потребители вече на нискоинтелигентни? Няма да ти цитирам мненията от другата тема, първо-защото не са по ТАЗИ тема, и второ- ти достатъчно се унижи с тях там, не разбирам мазохистичното ти желание да ги цитирам и тук!
Горката философка, вечно не разбрана от нискоинтелитентните бг-майки. Пускам сълзичка!
Виж целия пост
# 306
Цитат
 
Обаче като майка на момче,го уча,че изтривалките служат точно за това.За да си изтрие краката в тях.Без скрупули при това..
Тъй де..Откъде на къде зорлем ще се пънеш да уважаваш някой,който сам не се уважава?!?
И ако мацката дава мило и драго да го обслужи в детската,що па да не?
Ми не е луд който яде баницата нали,нека се забавлява детето..
Абе като мъжка заключавам,че е добре за момчетата да има такива момичета.Да си се забавляват с тях,да се учат на тях,а за сериозните девойки има време.

Баш за това става дума, absurT.
Цинично и грозно, а съм майка на момче.  Ако го чуя да изповядва подобни възгледи, ще плюе червено, а някои умишлено си ги възпитават така.




Този цитат на Какво? е също така изваден от контекста на дискусията - понякога хората използват ирония, сатира и сарказъм без да отбележат с голяма червена точка ***ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ НИСКОИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА„ КОИТО НЕ БИХА ГО ПРОУМЯЛИ***. Не за друго, ами няма формален критерий, който да отбележат - възрастта не става, синът ми много добре се ориентира кое е казано сериозно, кое - на шега, кое - със злобна язвителност, кое - с насмешка... и т.н.
Не всеки го може, очевидно.
Некоректно е вмъкнат и този цитат тук.



Мхм. И като е толкова високоинтелигентен поста що го няма да му видим контекста, а? Тоя форум явно е под нивото ви, пълно с ниско интелигентни потребители, които не разбират злобна та язвителност, ццц.
Виж целия пост
# 307

Ти не пишеш по темата, а обиждаш мен, обиждаш и други потребители вече на нискоинтелигентни?

То на Катито АБВ това и е гвоздея в програмата- и в други теми който не е по неийната партийна линия значи е прост, пардон нискоинтелигентен  ooooh! Аз бих я оставила да си пише чаршафите без да ги обсъждам, няма смисъл Peace

Гугъл 76, мисля същото като теб Peace
Скрит текст:
То колко много хора създават семейства с поколение в детските си стаи, защото нямат собствено жилище... Едва ли никога не правят секс. Също и на мен ми се вижда малко прекалено това с погнусата. Децата ви дали също не се чувстват неловко, че родителите им правят секс в съседната стая? Сигурно и тях не им е приятно, но едва ли това ви спира. Един ден, когато имам деца, предпочитам да знам къде са, а не да си рискуват живота и здравето на разни нехигиенични обществени места. Просто няма да слухтя с 3 уши, което така или иначе не бих правила, а и предполагам, че те самите ще дебнат за случаите, в които ме няма вкъщи. Не бих осигурявала презервативи. Това могат и сами да направят. От една възраст нататък (около 16-17) не е въпрос просто на секс. Те са вече големи, имат малко повече свобода, създават първите си връзки, влюбват се. Не бих обиждала 17-годишно момиче със сериозен приятел от година, че едва ли не е изтривалка, защото прави секс. Ми правят. Влюбват се, искат се, правят секс. И ние го правим. И някои баби и дядовци след 70 го правят пък почти пълнолетни хора в разцвета на младостта си ще стискат докато не станат напълно самостоятелни и не се изнесат от майчиния дом - в болшинството случаи това става след 23-25-годишна възраст. Дали е особено здравословно да си девствен след 23-25? Не физически, а психически. А призива на Сирената за курсове и личностно развитие е чудесен, но не виждам какво общо има с любовта и секса. Никой не е робот, настроен на 24/7 четене, учене и каране на курсове. Всеки има нужда И от социален живот, от любов, от тръпка. Много по-логично е да се съчетават нещата и поне според моите наблюдения, когато се гаджосат две интелигентни и амбициозни деца по-скоро се бутат една друго допълнително. Моят първи сериозен приятел (мисля, че бях в 10 клас) ми повлия много позитивно - вдигнах си успеха, започнах да уча по-старателно и странични неща - исках да ме харесва и да се гордее с мен, че си е хванал умно момиче. За много повърхностни ги взимате понякога тези деца.
Виж целия пост
# 308
Аз пак да запитам, наистина ли е толкова голямо либидото на момичетата, че да надделее над обичайните за жените предпочитания към спокойствие, лукс и безопасност? В смисъл, кърската любов не е нещо много лесно, като по филмите. Нито пък си представям колко ще се възбудят в мръсна тоалетна.

Виж целия пост
# 309
Аз пак да запитам, наистина ли е толкова голямо либидото на момичетата, че да надделее над обичайните за жените предпочитания към спокойствие, лукс и безопасност? В смисъл, кърската любов не е нещо много лесно, като по филмите. Нито пък си представям колко ще се възбудят в мръсна тоалетна.


Изобщо не иде реч за това. Двама души с връзка от 7-8 месеца, година и нагоре рано или късно стигат до секс и няма нищо ненормално в това камо ли, когато са на 16-17-18 и това са първите им трепети. Освен, ако не ги вържеш вкъщи или не им запълниш живота с курсове и работа от-до, няма как да се мине без това. Ако им забраниш да стъпват заедно вкъщи, ще намерят друго място, на което да се срещат. Когато намерят това място, ще правят секс там. А колко е удобно е все тая - това са двама влюбени тийна, не са лелки с артрит и схванати мускули.
Виж целия пост
# 310
Все си мисля, че на 17 запълненият живот после дава повече резултати, а от секс няма да се отървеш.

Да не забравяме, че при секса не е въпрос на артрит или не-артрит, дори малки неща могат да скапят настроението, особено при жената. Е, ако не държи на оргазма, а само да си сложи отметка, че си го е туряла, може навсякъде, ама нали говорим за качествен секс все пак.
Виж целия пост
# 311
Все си мисля, че на 17 запълненият живот после дава повече резултати, а от секс няма да се отървеш.

Да не забравяме, че при секса не е въпрос на артрит или не-артрит, дори малки неща могат да скапят настроението, особено при жената. Е, ако не държи на оргазма, а само да си сложи отметка, че си го е туряла, може навсякъде, ама нали говорим за качествен секс все пак.

Стига си го размахвала тоя качествен секс де. Всеки си има различни предпочитания, а и младите момичета често имат нужда от практика за да почнат да изпитват оргазъм, но това не им пречи пак да им е приятно да го правят било заради тръпката и адреналина, било от любов, или друго. И ако не го правят как ще се научат да стигат до оргазъм? Ако ще и на 30 да почнат пак ще им трябва време, че и на 30 май по-трудно ще стане работата Twisted Evil
Виж целия пост
# 312
Лесно: соло секс с играчки, да опознаеш тялото си.

От първия си път на 19 не съм имала секс без оргазъм.

Странно ми е това да се пробваш и да се мъчиш директно със  секс, след като си има други начини.

Да де, то е ясно, че е защото е забранено, или готино, или кой знае какво, но определено не е оптималната употреба на сексуалността. И защо трябва да е потайно, стресово и дори мръсно, като може да почакаш малко и да е по-спокойно, с малко лукс, с повече време, без бързане...гарантирано по-лесно ще се научат така, нежели да ги къртят по обществени тоалетни.

Тоест, мега тъпо е да избереш най-трудния път, по който да се научиш на хубав секс, но да се оправдаваш, че трупаш практика. Да де, ама що трупаш кофти практика? Това е все едно да искаш да свириш във филхармонията, та за тази цел да свириш в цигански оркестър. Има си различни видове практика.
Виж целия пост
# 313
Все си мисля, че на 17 запълненият живот после дава повече резултати, а от секс няма да се отървеш.

Да не забравяме, че при секса не е въпрос на артрит или не-артрит, дори малки неща могат да скапят настроението, особено при жената. Е, ако не държи на оргазма, а само да си сложи отметка, че си го е туряла, може навсякъде, ама нали говорим за качествен секс все пак.
Аз няма да влизам в спор с теб, защото ми е ясно, че няма да изляза на глава, но все пак:

Какво значи запълнен живот? На училище, после на курс, после на спорт, после спане? На следващия ден училище, урок по математика, танци и спане? После училище, урок по БЕЛ, курс по програмиране и спане? А приятели? Социален живот? Излизане и реална почивка, разпускане? Т.е родителите могат да си позволят да разпускат с приятели и заедно, но детето няма такива нужди? То е робот сигурно и издържа на плътна програма 24/7.
Когато се хванахме с първия ми приятел в 10 клас, за който споменах вече, благодарение на него се запалих по астрономия, оправих си пропуските в английския, защото той имаше перфектен език и от време на време говорехме на английски за разнообразие. Четях книги и ги обсъждахме. Ти да не мислиш, че като се гаджосат лягат, вдигат краката и нищо друго не правят през цялото време? Това просто е естествена част от връзката им заедно с още какво ли не. 

Ти, когато си влюбена не си ли искала да правиш секс с мъжа? Или при теб е трезва, хладна преценка на обстоятелствата и ако не е спа хотел с минимум 4 звезди, не? Не правят секс в тоалетните. Правят у приятели със свободен терен, докато същите са в другата стая, в общежития, по поляни и храсти, и в парка лятото, из разни забутани ъгли, в колата на гаджето на майната си, когато гаджето има кола и тн. Аз не искам да треперя къде може да се е завряло детето ми, защото аз не приемам секса за нормално нещо. При все, че правя такъв. Пак казвам - не иде реч да заявиш: "Маме, ей го кревата, на ти чаршафите и презервативите, давай смело!", а просто да не налагаш крайни ограничения в стил: "У нас само на отворени врати." или направо "У нас не може да стъпваш с гадже."

Моята майка не е измисляла такива глупости. Влизали сме си в моята стая и реално 90% от времето сме гледали филми, смяли сме се и сме си говорили. Секса е бил някаква част от всичко и това е. Не е нахлувала докато правим секс, не сме крещяли и пъшкали с все сили. Едва ли е била наивна да смята, че сме до целувка по бузата, но нито ние сме й пречели, нито тя се е завирала да слухти.

//Ти на 19 си отишла на общежитие. Много хора учат в София, например, и живеят там. Т.е не ходят на общежитие. Е? Те да започват да водят полов живот на 30 или да търсят квартира с парите от почасовата работа и някоя стипендия ли?
Виж целия пост
# 314
Сирен, звучиш все едно никога ни си била влюбено момиче. И защо толкова крайно разсъждаваш - успех в живота не е само високо образование, добра професия и спа хотели. Добрият любовен живот е доста голям процент от житейския успех.
Това да започнеш да се обучаваш със секс играчки е култово изказване. Не вярвам едно дори и 20-годишно девствено момиче да си купи вибратор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия