
Адвокатът закачлив за разлика от студения водопад Йомер











, още колко серии има до финала на сезона на Истанбулската невеста?
Беркай и Хира не ги познавам, но наистина са много сладки


, това, което си превела, звучи ужасно
Този град ще дойде след теб е завършил трагично - баща прострелва смъртоносно собствената си бременна дъщеря, само бебето е спасено в седмия месец
Не знам по другите сериали какво е положението, но масово се застъпва трагичният финал след поредица от трагични серии
, мерси 


мерси за превода
Ох ,че гаднооооооооооо 
наистина финала на Града е потресаващ.Аз съм на зад с 10 епизода обаче вече нямам намерение да наваксвам с този грозен финал
Тия сценаристи са направо за убиване бе
бременна жена в 7 месец я убиха
И сега какво героя на Керем Бюрсин тръгна с това малко бебе пак по корабите
значи детето ще има същата съдба като бащата
По добре наистина Али да не беше слизал от кораба в Истанбул 
не си сама ,аз снощи изгледах 7 епизод на Невестата
двете ще наваксваме значи 
Каква актриса излезе тази жена ,само и само да покаже на Сюрея кой командва разтревожи толкова много синовете си 
Фикрет горкия как се опитваше да я приласкае ,обаче тя не та не и вместо като го вижда ,че е ядосан да млъкне тя нееее допълнително приказва и се получи каквото се получи
Естествено не го оправдавам Фикрет ,че я насили амааааа след това и Ипек му го изкра през носа и предполагам ,че и в следващите серии ще продължава да се възползва от това му прегрешение и когато нещо не и е угодно да му напомня 
мерси за снимките
Партито на Невестата за края на сезона много весело се е получило 




Нищо ново и инищо интересно.
Пък и като гледам какви сериали предстоят, май по-добре да пропусне този сезон 


Препоръчани теми