Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 195
Фели, значи е само за нашите хора hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 196
Сега го тествам върху злоядеца, май има ефект и при него, но за сега е слабичък че той много се измъчи с тоя вирус  Whistling Снощи пак търчах до спешния, защото за 20 часа беше пишал само 2 пъти и се присвиваше от корем. Оказа се, че не е дехидратиран май му се искаше разходка. Ама ми изкара акъла, явно съм била много пребледняла, докторката ме пита дали съм пила течности  ooooh!
Виж целия пост
# 197
Фели, като си помисля, че вече нямам сили, се сещам за теб и си казвам, че съм е*а си лиглата  Hug
Виж целия пост
# 198
Кристи, така ще е вече. Аз заради такива изпълнения зарязах дървеното легло.
Решението е да се изморява, та да спи през нощта поне.

Моето момче е на тема искам брат. Може само брат, брат куче, може брат рибка, в много краен случай брат сестра  Mr. Green
Пътувахме в автобуса, едно момченце беше до нас, като се прибрахме ме пита защо не сме го взели, идеален брат бил, даже бил без мама и тати.
Ако разбере как се правят всъщност братята ще е лошо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 199
Бамба, с глас се смея  Joy

Изморявам го през деня, но той е все едно с перка в задника. Не спира!
Виж целия пост
# 200
Фели, като си помисля, че вече нямам сили, се сещам за теб и си казвам, че съм е*а си лиглата  Hug
И аз така,като ме събудят рано, според моите разбирания,веднага се сещам ,че Фели отдавна е будна и се успокоявам  Laughing
Фели,мислено съм с теб  Peace
Кристи, според мен ,даже като са преуморени е по-зле положението!
Бамба,представям си как се чувстваш, мен сърцето ме болеше,когато не се получаваше бременност,каката растеше и казваше"искам братче или сестриче"Веднъж ми каза,че на всеки РД, на всяка падаща звезда и калинка това си е пожелавала. Даже като бяхме в Хасково при църквата Света Богородица и трябваше да си пишем желания,каза че това си написала  Heart Eyes Мислехме и за осиновяване,но тя беше голяма и казваше"искам ти да го родиш"Е ,сбъдна и се двойно  Heart Eyes Heart Eyes
Нищо, че преди малко ни изгони от нейната стая, че сме й пречели  Mr. Green
А виж, твоят син се съгласява  на всякакъв брат Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Умрях от смях като ви прочетох, особено Кристи Joy Дано по-скоро се позакроти, че на теб сигурно хич не ти е смешно.

А ние купихме шезлонг на ФП на мушмурока и много се забавлява с него. Накрая даже заспа там. Толкова не се беше забавлявал досега с каквото и да е Heart Eyes А още дори не съм взела батерии за вибрациите.
Виж целия пост
# 202
Няма да се пизакроти, явно е по-подвижен тип. Моя е същия. Обърна се на два месеца, взе да се изправя на 7, проходи на 10.трябва все да е в движение.
Единственото спасение е да се осигури що годе безопасни условия да се движи.
Аз затова го инсталирах на пода рано рано, после разчистих стаята да си щъка.
Като проходи вече е по-лесно,  само трябва да се върви до него, че щом намери боклук е съкровище и не се пуака.
Чак сега си позволявам да седна на някоя пейка, а той да си играе, ама гледам да не го изпускам от поглед. Вчера докато гонеше гълъби щеше да излезе на улица. После едни сливи взе да събира, свършиха на ниското и тръгна да се катери на дървото.   Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Кристи не си лигла, просто става все по-трудно Laughing

Бамби, колкото повече порастват добиват самоувереност и правят всякакви щуротии  Whistling
Виж целия пост
# 204
Бамба, точно така се движим по месеци и ние  Joy
Виж целия пост
# 205
Верно ли?! Е, ти ме уби! След четири седмици ще съм за психиатрия, не четири месеца...

Няма да се плашиш, ще свикнеш, аз съм като зомби.
За сега се радвам, че през нощта и 3мата си спим юнашки. Е, през деня ми излиза през носа това спане  Mr. Green Аз си мечтая, че ще бъде по лесно, ама май ще си остана с мечтите
Вчера трябваше да пътува с колата и го сложихме в кошницата - еййй такъв рев му удари, че на един светофар казах на ММ - аз слизам, ти се оправяй  Crazy На връщане пък беше много доволен, все едно че го сложихме в друга кошница Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Мдаммм... и Йоан онзи ден ми се изправи на колена на масичката в хола, преди това се изправи на подлакътника на дивана и започна да пренарежда библиотеката. Отдавна съм го инсталирала на пода в дневната и съм го оставила да кръстосва там. Като трябва да се изкъпя или да изляза за по-дълго от стаята го оставям в преносимата кошара на най-долното ниво - поне съм спокойна, че няма да събори нещо на главата си.
С пюретата сме все така - 30-40гр максимум, минимален напредък имаме когато пред него цедя кърма в лъжичката с пюре - тогава благоволява да си отвори устата и да изпие кърмата от лъжичката, а с нея да пробутам и малко пюре. Много добре знае вече от къде идва млякото, диването, и ако не е от там не отваря уста  ooooh! Ще се отпуши в някакъв момент, ама да видим кога...
Виж целия пост
# 207
Ха..ха и на вас ви свърши рахатлъка значи, айде сега аз ще ви чета и ще се смея да видите хУбо ли е  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 208
Рева! Къде от смях, къде от нерви, че ни чака същото Wink
Нооо брат сестра звучи интересно Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Кой щеше днес да ходи в Южния парк? Дали духа много? Или  не беше от тази тема newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия