Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 210
Ние бяхме. Духаше, но е жега.

Аз да споделя едно притеснение. Днес като държах хайманина се изви много рязко (не беше правил така досега) и без малко да го изпусна. Овладях положението, но той така се стресна и така рева, че едва го успокоих. Сега цял ден е кисел и реве. Стряска се от най-малкото нещо. ММ кихна, трепна и се скъса пак да реве. Чак се захласва. Само търси да суче, предполагам за успокоение. В парка също се дра, не можахме да си направим разходката като хората. Дали ще му мине това чудо? Направо си викам, Боже, повредих детето Confused
Виж целия пост
# 211
Нищо му няма, ще се наспи и ще забрави.
Виж целия пост
# 212
Дано... Аз сега смятах, май е и в скок в растежа. Този дето се смята от термина.
Виж целия пост
# 213
Не знам за Южния парк, но до обяд в Зоопарка беше екстра, ама добре че бях взела шапка за детето и слънцезащитен крем, тръгнахме си в 12 часа вир-вода. Късния следобяд пък бяхме в Борисовата градина, една идея беше по-хладно.

Фели, дано се закрепите трайно здрави, стига вече болести  Hug

Бамба, това брат сестра къмто близнаци май отива...... а дано!

Амини, споко бе, ще проходят децата. Дано ти мине скоро кашлицата!
 
Електра, не си го повредила детето, утре всичко ще е наред.

Кристи, съвет не мога да дам, моето дете беше от тези по-спокойните, по-бавните, по-късничко почна да се изправя, да върви, да се катери...... Но пък сега е фурия, особено в бърборенето  Mr. Green Понякога такива ги плещи, че аз загубвам ума и дума.......
Виж целия пост
# 214
Зази, кога се случиха при вас тези неща (изправяне, вървене, говорене и т.н.)?
Виж целия пост
# 215
Цял ден митках с дребното в Южния парк, даже видях същата количка като моята- лимитката на Сайбекс с крилата. Една сладка девойка се беше изтегнала доволно. Моя Сайбекс от два дни пребивава в банята- чака да бъде разглобен, изпран и отново сглобен и аз съответно бутам Чико-то. Е няма толкова омразна количка, всичко в нея ме дразни вече.....

Кристи- шавливо ти е детето, сваляй всичките кошари на долното ниво, да не пада. При моето дете текстилната кошара беше страшно мъчение, че не можеше да се изправя вътре и се съдираше от рев. В дървената се хвашаще за пръчките и ставаше, обаче по тая мрежа се изнервяше жестоко. Ти как го приспиваш? Ако го оставиш да поскача не ляга ли? С Борис това е ритуала по заспиване и денем и вечер- слагам го в кошарата легнал, давам шише с вода/ мляко и излизам. Обикновено следват няколко крясъка и рев, придружени от ставане, лягане и повторение около 20 пъти и на 21-вия вече изморен и кротва. Вечер заспиването отнема 10-15 мин, през деня понякога ако е превъзбуден и до час е стигало.
Виж целия пост
# 216
Брат или сестра звучи прекрасно но при нас и заразно  Joy Joy ( не, че аз не съм искала близнаци, винаги съм искала).Голяма ми дъщеря все се чудеше дали иска брат или сестра, та накрая по едно от " вид"  Mr. Green и да не се чуди въобще  Crazy

Фели, знаех си, че ще дойде времето в което и ти ще се забавляваш на патилата ни, ама какво да се прави Hug
Виж целия пост
# 217
Фокси, не става. Посинява от рев и после става още по-зле. Снощи след третото приспиване го оставих да беснее час и половина. В 01,00 беше все още буден и започна да се дере все едно няма да има утре Crazy
Принуждавам се да приспивам на ръце, седнала, защото иначе няма спасение.
Виж целия пост
# 218
Пффф, съчувствам ти. Бобчо имаше такъв период около годинката. Заспиваше само в мен, и го чаках да се успи дълбоко, леко-леко го изсипвах в кошарата и излизах от стаята с балетна стъпка.  След около 2 седмици ме хвана шубето, че ще го свикна така и рязко прекратих. Първата вечер порева, на втората само похленчи и вече няма такива екстри. Не знам какво да ти кажа, щото мойто дете по принцип е добродушно и рядко има истерии, напоследък само около зъбите има драма. Освен да се движиш на проба грешка. Да не е гладен или някой зъб?
Виж целия пост
# 219
Кристи, да го преспи ваш  на  ръце твоя момък ми се струва, че се забъркваш в голямо приключение  newsm78. Защо не опиташ да го сложиш на спалнята и да легнеш до него, аз от четири месеца така преспиване моя юнак. Това моето човече няма лягане и заспиване нито в дървеното легло, нито в кошарата, лудницааааааа е ooooh!
Виж целия пост
# 220
Макси, то дали ще го друсам 5 минути на ръце или ще е на кревата с мен е все тая. Пак не ми харесва като идея, защото после трябва да го местя. Иначе и дотам опираме посред нощ, обикновено към 2.00 Mr. Green

Фокси
, днес ми се стори, че единият кучешки се опитва да избие и изпаднах в потрес Shocked Може и това да е обяснението за кривотията от последните дни, знам ли и аз newsm78 За гладен не е, сигурна съм.

Днес бяхме на BBQ парти и прекара целия ден навън. Спа два часа на обяд с едно приложение за бял шум, после още час следобяд и в 21.00 изяде всичко наведнъж, след което припадна от раз. Което само показва как хабер си нямам кое как му действа Crazy Щото нали, не е единствения ден, в който е навън, но пък за сметка на това беше пълна лудница. Огън, пушек, куче лае, котки пищят, хора крякат...мислех, че направо ще откачи малкия от толкова шарено и шумно. Да, ама явно добре му се отрази Shocked
Виж целия пост
# 221
Теа, ми вдигна температура Rolling Eyes
 Ей така от нищото . Дано е епизодично и не е вирус,  че и другата, да не прихване.
Тати, ние нощна смяна и дежурството ми, не се очертава, леко  Crazy
Оплаках се !
Виж целия пост
# 222
Коконче, дано бързо да я свалиш Hug
Виж целия пост
# 223
Кристи, Благодаря  Hug А ти защо не спиш? При мен наближава 24ч
В 9 беше 38.5 дадох нурофен. Преди 5 минути, пак 38.5 пробвах оцета, не сваля и дадох панадол. То и нурофена ми свърши. Дано помогне панадола  Rolling Eyes
Ако не, ще пробвам и сапун и белтъци, като трябва и извара, ще правя  ooooh!
Имам и хексалгин, но той ме притеснява, като употреба.
Виж целия пост
# 224
Вълнувам се тук за Евровизия Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия